آریو چوب (آریو ماشین جم)

1-24 از 61

همانگونه که مستحضرید شرکت HOMAG - بزرگترین تولید کننده ماشین آلات صنایع چوب جهان از کشور آلمان - با فروشی حدود یک میلیارد یورو در سال 2014 می باشد. علاوه بر در اختیار گرفتن یک سوم بازار جهانی ماشین آلات صنایع چوب، شرکت هوماگ توانست فاصله چشم گیر خود با دیگر شرکت های آلمانی را از دو برابر به دو و نیم برابر افزایش دهد. این رزومه باعث شد تا شرکت آریو ماشین جم بر آن شود تا همکاری خود را با شرکت هماگ آلمان آغاز کند و بتواند بهترین کیفیت بازار دنیا را در اختیار بازار داخلی قرار دهد.

آریو چوب نماینده رسمی چند برند معتبر

شرکت آریو چوب به عنوان نماینده انحصاری HOMAG GROUP، کاوا چوب، ماکور و فلدر اتریش در ایران مفتخر است که توانسته با ارائه خدمات مناسب - در شرایط سخت تحریم و سرازیر شدن ماشین آلات بی کیفیت، سهم هفتاد درصدی فروش ماشین آلات اروپایی در کشورمان را به خود اختصاص دهد.

آریو چوب و محصولات کاوا

در حدود چند سال است که شرکت آریو چوب همکاری خود را با شرکت کاوا آغاز نموده تا بتواند فروشنده تمامی ماشین آلات این شرکت از جمله دورکن کاوا چوب و انواع لبه چسبان کاوا باشد. با پیوستن Kawa و Ario.Co یک هلدینگ جدید متشکل از این دو برند ایجاد شد که امروزه تمامی محصولات این دو برند در Show-Room شرکت آریو چوب قابل بازدید است.

محصولات Ario.co

Ario.co برای اولین بار توانست تمامی محصولات لبه چسبان هوماگ و ماشین آلات این شرکت را در ایران ارائه دهد. پس از توسعه شرکت آلمانی هوماگ و بازخورد مناسب بازار داخلی، شرکت هوماگ انواع دستگاه سوراخکاری خود را نیز روانه بازار ایران نمود تا فروش این محصولات را نیز در بازار شرکت Ario.co بررسی نماید. اما شایع ترین و پرفروش ترین محصول شرکت Ario.co لبه چسبان کارگاهی هوماگ می باشد.

محصولات Kawa

شرکت Kawa با تولید انواع دورکن Kawa، لبه چسبان کارگاهی و لبه چسبان ایستگاهی توانست شهرت بسیار خوبی را در بازار ایران به جریان بیاندازد. انواع میز برش Kawa در میان صنعتگران داخلی شناخته شده است. کیفیت برش میز برش های Kawa قابل مقایسه با انواع اتریشی Felder می باشد، که خود شرکت آریو ماشین جم نیز نماینده فروش این دورکن های فلدر اتریشی می باشند. اما از همه مهم تر خدمات پس از فروش یک شرکت است که محصولات Kawa به خوبی پشتیبانی می شوند. برای دستگاه های لبه چسبان کارگاهی کاوا پولیش لبه چسبان و تیغه های پیش فرض از پر مصرف ترین محصولات هستند که خوشبختانه تمامی این قطعات را شرکت کاوا ساپورت کرده و میتوانید این قطعات یدکی لبه چسبان هارا از خود این شرکت تهیه نمایید.

آریو چوب و محصولات ماکور

شرکت ماکور یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع اتاق خشک کن رنگ و اتاق رنگ چوب است. چهار دستگاه مهم شرکت ماکور دستگاه های ذیل هستند:

  • اتاق رنگ ماکور مدل K-ONE
  • اتاق رنگ ماکور مدل PERFORMER
  • اتاق رنگ چوب Makor مدل ROTOSPRAY
  • اتاق رنگ چوب Makor مدل Robospray Twin

مشحصات اتاق رنگ ماکور مدل K-ONE

مدل K-ONE دارای بازوی مکانیکی oscillating می باشد که پاشش رنگ بصورت تک رنگ و یکدست رنگهای روشن و سفید را بسیار عالی و ایده آل انجام می دهد. K-ONE دارای 4 بازوی اسپری اتوماتیک پاشش رنگ می باشد. اتاق رنگ ماکور مدل K-ONE دارای سرعت تغذیه 1 تا 6 متر در دقیقه است.

اتاق رنگ ماکور

مشخصات اتاق رنگ ماکور مدل PERFORMER

PERFORMER دارای یک اتاق شامل دو ربات برای انجام عمل رنگ کاری است. این دو ربات به کمک 16 نازل پاشش رنگ عمل ایجاد طرح و رنگ  را روی قطعه کار انجام می دهد. اتاق رنگ ماکور مدل PERFORMER دارای سرعت تغذیه 16 متر بر دقیقه می باشد.

خط رنگ ماکور

مشخصات اتاق رنگ چوب Makor مدل ROTOSPRAY

سری ROTOSPRAY یک شاهکار از شرکت Makor می باشد که از یک سیستم اپتیکال بسیار دقیق برای اندازه گیری ابعاد قطعه کار استفاده می کند. شیشه های استفاده شده داخل این دستگاه دارای تکنولوژی نانو می باشد که قطرات رنگ روی این شیشه ها نشسته و همیشه شفاف می مانند. رنگ کاری توسط این دستگاه با هماهنگی سیستم اُپتیکال و 10 بازوی مکانیکی تجهیز شده به 20 نازل رنگ پاش صورت می پذیرد. سرعت رنگ کاری اتاق رنگ چوب Makor مدل ROTOSPRAY برابر است با 10 متر بر دقیقه.


مشخصات اتاق رنگ چوب Makor مدل Robospray Twin

جالب است بدانید که Robospray Twin خود به تنهایی یک خط رنگ  با کیفیت محسوب می شود اما در ابعاد و اندازه ای کوچک تر و محدودتر! دارای 4 بازوی مکانیکی 4 محور از نوع Anthropomorphic (شبیه سازی شده به عملکرد انسان) است. اتاق رنگ چوب Makor مدل Robospray Twin دارای یک اسکنر سه بعدی برای هماهنگی بازوان و قطعه کار می باشد. سرعت عملکرد Robospray Twin برابر 6 متر در دقیقه است.

اتاق رنگ روبو اسپری

ارائه محصولات Felder جهت خدمت بیشتر به صنعت چوب توسط آریو ماشین

امروزه شاهد این هستیم که محصولات اتریشی و آلمانی کیفیت بازار صنایع چوب ایران و دنیا را در حد بسیار بالایی به خود اختصاص داده اند. به گونه ای که در هر کشور پیشرفته ای سراغ دورکن یا اره نواری ای با کیفیت را بگیرید قطعا در یکی از گزینه هایی که به شما معرفی می کنند شاهد نمونه ای از دستگاه های Felder (فلدر) اتریش خواهید بود. برای خرید انواع اره نواری - رنده گندگی - دستگاه های چند کاره - میز های برش (دورکن) با کیفیت خصوصا سری جدید ایکس رول (X-Roll) می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و دستگاه مد نظرتون رو با کانفیگ مد نظر خودتون سفارش دهید.

شرکت آریو ماشین جم ارائه دهنده انواع دستگاه وکیوم و CNC چوب

آریو ماشین ارائه دهنده دستگاه سی ان سی Warrior یکی از بزرگترین و دقیق ترین سی ان سی های چوب و ام دی اف است. دستگاه CNC چوب WARRIOR یک دستگاه ایرانی است که با بهترین قطعات روز دنیا طراحی و ساخته شده است. پس از دستگاه سی ان سی پرفروش ترین دستگاه روکش کاری نیز در شرکت آریو ماشین یافت می شود و آن دستگاه وکیوم ام دی اف است. این دستگاه برای روکش کاری MDF استفاده میگردد.