آریو چوب (آریو ماشین جم)

همانگونه که مستحضرید شرکت HOMAG - بزرگترین تولید کننده ماشین آلات صنایع چوب جهان از کشور آلمان - با فروشی حدود یک میلیارد یورو در سال 2014 علاوه بر در اختیار گرفتن یک سوم بازار جهانی ماشین آلات صنایع چوب، توانست فاصله چشم گیر خود با شرکت دوم را از دو برابر به دو و نیم برابر افزایش دهد و همانند گذشته تولید ماشین آلات با تکنولوژی بالا و خطوط کاملا مکانیزه را در انحصار خود قرار دهد. این رزومه بسیار موفق باعث شد تا آریو بر آن شود تا همکاری خودرا با شرکت هماگ آغاز کند و بتواند بهترین کیفیت بازار دنیا را در اختیار بازار داخلی و تولیدکنندگان داخلی قرار دهد.

آریو چوب نماینده رسمی هماگ آلمان

شرکت آریو چوب به عنوان نماینده انحصاری HOMAG GROUP در ایران مفتخر است که توانسته با ارائه خدمات مناسب - در شرایط سخت تحریم و سرازیر شدن ماشین آلات بی کیفیت چینی - سهم هفتاد درصدی فروش ماشین آلات اروپایی در کشورمان را به خود اختصاص دهد و این مهم امکان پذیر نبود مگر به لطف اعتماد شما تولید کنندگان فهیم و گرانقدر.

شرکت آریو ماشین جم (Ario) به همراه کاوا چوب(KAWA)

شرکت آریو ماشین جمع با علامت تجاری Ario در حال فعالیت است. به تازگی شاهد همکاری شرکت Ario با برند KAWA نیز هستیم. که با همکاری هم توانسته اند درصد خوبی از بازار قطعات و ماشین آلات صنایع چوب داخل کشور را به خود اختصاص داده است. این شرکت ارائه دهنده محصولات شرکت Homage آلمان نیز می باشد که انواع لبه چسبان ها و پانل بر های روز دنیارا می توان از این شرکت خریداری نمود.

ارائه محصولات Felder جهت خدمت بیشتر به صنعت چوب توسط آریو ماشین

امروزه شاهد این هستیم که محصولات اتریشی و آلمانی کیفیت بازار صنایع چوب ایران و دنیا را در حد بسیار بالایی به خود اختصاص داده اند. به گونه ای که در هر کشور پیشرفته ای سراغ دورکن یا اره نواری ای با کیفیت را بگیرید قطعا در یکی از گزینه هایی که به شما معرفی می کنند شاهد نمونه ای از دستگاه های Felder (فلدر) اتریش خواهید بود. برای خرید انواع اره نواری - رنده گندگی - دستگاه های چند کاره - میز های برش (دورکن) با کیفیت خصوصا سری جدید ایکس رول (X-Roll) می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و دستگاه مد نظرتون رو با کانفیگ مد نظر خودتون سفارش دهید.

فیلتر شما با هیچ یک از محصولات مطابقت نداشت