عید مبارک

پنجشنبه, ۲۷ تیر,۱۳۹۸

آشنایی با تیغ شیارزن افقی , مارپیچ و انگشتی CMT

شرکت CMT ایتالیا تولید کننده انواع ماشین آلات و قطعات یدکی در صنایع چوب می‌باشد که به سبب طراحی مناسبی که دارا می باشد انواع دستگاه‌ سی ام تی مورد استقبال  متخصصان چوب قرار گرفته است. تیغ شیارزن  CMT به یکی از ابزار آلات ماشین در حوزه صنعت چوب به شمار می رود  که برای شیار زنی چوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل جنس مناسب سالید کارباید این نوع تیغ ها کیفیت,استحکام و دوام این محصول را بالا برده است.در ادامه به بررسی دو مدل مختلف از تیغ شیار زن شرکت CMT پرداخته می شود.

تیغ شیارزن افقی چیست؟

تیغ شیار زن افقی یکی از ابزار آلات مورد استفاده در صنعت چوب می باشد که دارای سه دندانه به منظورایجاد شیارروی چوب در دستگاه اور فرز مورد استفاده قرار می گیرد.استفاده از فناوری فشرده سازی به روش PTFE نقش مهمی درافزایش مقاومت این نوع تیغ شیار زن در برابر خوردگی و آسیب دارد. بدنه آن مستحکم در برابر ضربه و آسیب است. قابل ذکر است که جهت چرخش و حرکت این نوع تیغ شیار زن سی ام تی راست گرد می باشد.


تیغ شیارزن مارپیچ چیست؟

تیغ شیارزن مارپیچ یکی از محصولات با کیفیت قابل استفاده در دستگاه CNC و اورفرز دستی است که برای برش و ایجاد شیار روی سطح چوب مورد استفاده قرار می گیرد.این مدل تیغ شیارزن برای ایجاد شیار بر روی انواع چوب، کامپوزیت چوب، مواد پلاستیکی و... قابل استفاده است. جنس سالید کارباید این نوع تیغ شیارزن مارپیچ کیفیت، دوام و استحکام آن را بالا برده است. این محصول دارای دو لبه تنگستن کارباید است که در برابر ضربات و خوردگی مقاوم هستند و جهت چرخش و حرکت آن به صورت راست گرد می باشد.


تیغ شیارزن انگشتی چیست؟

به سبب کیفیت ساخت زیبا برای ایجاد شیار برروی مصنوعات چوبی از تیغ شیارزن انگشتی استفاده می شود. همچنین این تیغ قابلیت ایجاد شیاری با مقطع انگشتی با توجه به کاربرد می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. این نوع تیغ قابل نصب روی دستگاه سی ان سی برای برش چوب در زوایای مختلف می باشد.

قیمت تیغه شیارزن

به دلیل تغییر متناوب قیمت ارز مرجع قیمت این محصولات نیز با توجه به این تغییرات متفاوت خواهد بود، لذا در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای دریافت آخرین و بروز ترین قیمت این محصولات با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمتتماس با ماارتباط برقرار کنید.

افزودن نظر جدید