آموزشگاه هنر های فنی چوبینر

1-4 از 4

آموزشگاه هنر های فنی چوبینر در دو زمینه حضوری و غیر حضوری برگزار می گردد. این آموزش ها در چندین بخش و حرفه ی مختلف برگزار میگردد. آموزش ها به گونه ای انتخاب شده اند که به خوبی نیاز کاربران را در زمینه اشتغال در بازار کار کنونی برطرف نمایند. همراه با تمامی دوره های آموزشی و در پایان هر بخش سرتیفیکیت پایان دوره جهت ارائه به بازار کار در زمینه صنایع جوب نیز ارائه میگردد که خود رزومه ای کامل و تضمینی برای استخدام شما می باشد.

کلاس های آموزش صنایع چوب و ام دی اف

آکادمی چوبینر تمام تلاش خود را نموده تا مفیدترین مباحث را در زمینه صنایع چوب وام دی اف ارائه دهد. لیست مطالب به گونه ای طراحی شده است که تمام نیاز های صنایع چوبیان را برطرف نماید:

تمامی دوره ها کاملاً خصوصی و به دو صورت مجازی و حضوری برگزار میگردد.

آموزش Artcam به صورت دو بعدی و سه بعدی

نرم افزار Artcam یکی از نرم افزار های ضروری کار با دستگاه سی ان سی است. آرتکم طرفداران بسیاری در زمینه کار با دستگاه سی ان سی صنایع چوب و ام دی اف دارد. آکادمی چوبینر با برگزاری دوره آموزش آرتکم سعی در پیشرفت اپراتوری های سی ان سی دارد. اگر شما به تازگی دستگاه سی ان سی خریداری نموده اید و تمایل دارید دستگاه CNC را شخصا اپراتوری کنید، به کمک دوره آموزشی ارتکم + آموزش اتوکد/آموزش کورل + آموزش رادونیکس می توانید به راحتی تمامی مراحل از طراحی تا اپراتوری طرح را خودتان انجام دهید.

آموزش AutoCad

AutoCad یکی از پرطرفدارترین نرم افزار های طراحی می باشد. امروزه طراحان برای طراحی دو بعدی و سه بعدی از نرم افزار هایی چون اتوکد و کورل استفاده میکنند. طراحی اولین بخش از کارکردن با دستگاه سی ان سی می باشد. زمانی که شما یک طرح را داشته باشید می توانید آن طرح را روی سطح چوب یا ام دی اف مورد نظرتان پیاده سازی کنید. در غیر این صورت امکان برش توسط سی ان سی وجود نخواهد داشت.

آموزش Radonix CAM/CAM Pro

نرم افزار CAM/CAM Pro مهمترین نرم افزار کنترل کننده دستگاه سی ان سی است. رادونیکس کم/کم پرو نقش اصلی را در کنترل بخش های مختلف سی ان سی اجرا میکند. نرم افزار های اتوکد - کورل دراو - آرتکم هرکدام عملی را انجام میدهند که در این میان اتوکد و کورل وظیفه طراحی اشکال و وکتور های طرح را برعهده دارند. آرتکم نیز وظیفه ترجمه وکتور های طراحی شده را به زبان مفهوم دستگاه سی ان سی که همان ام کد(M-Code) یا جی کد(G-Code) می باشد را برعهده دارد.

آموزش PowerMill

نرم افزار پاورمیل همانند نرم افزار آرتکم برای ترجمه وکتور های طراحی شده توسط نرم افزار اتوکد و کورل به زبان ماشین سی ان سی استفاده می شود. تفاوت اصلی نرم افزار PowerMill و نرم افزار آرتکم در استراتژی برش، تکنیک های سریع تر خشن تراشی و پرداخت می باشد. همچنین پاورمیل توانایی پشتیبانی از انواع دستگاه های سی ان سی ساده تا دستگاه های سی ان سی 5 محور را دارا می باشد. آموزش پاورمیل نیاز به تخصص هایی خاص دارد و پیشنهاد میشود که ابتدا نرم افزار ارتکم فراگیری گردد پس از آشنایی با نوع عملکرد به سراغ PowerMill بروید. کاربرد اصلی پاورمیل سی ان سی فلز می باشد.

آموزش عملی دستگاه سی ان سی

آخرین بخش کار با دستگاه سی ان سی آموزش عملی دستگاه می باشد. دستگاه سی ان سی علاوه بر آموزش طراحی و آموزش جی کد گیری نیاز به مقداری تجربه کارکرد عملی دستگاه سی ان سی را نیز دارد. افزایش یا کاهش سرعت چرخش اسپیندل و همچنین فیکس کردن انواع قطعه کار بر روی صفحه سی ان سی از جمله تجاربی هستند که در طول دوره آموزش فرا میگیرید

دوره آموزشی طراحی کابینت و کات مستر

امروزه طرح های کابینت با توجه به هماهنگی علم استفاده از دستگاه سی ان سی و دستگاه وکیوم بسیار متنوع و زیبا شده است. حال اندازه گیری این طرح ها و استفاده از طرح های جدید بسیار حائز اهمیت است. هر چه به سمت جلو پیش می رویم با تلفیق نرم افزار های مختلف با یکدیگر نرم افزار های جدید تر و پیشرفته تری بوجود می آید. یکی از این نرم افزار های مهم، نرم افزار طراحی کابینت می باشد که خود دارای کات مستر داخلی است.

با استفاده از این نرم افزار با چند کلید ساده ابتدا طرح درب کابینت را وارید میکنید. سپس ابعاد درب و خود کابینت را وارد میکنید و در نهایت نرم افزار تعداد و ابعاد ورق های مورد نیاز را به شما داده که با تایید شما نقشه کات مستر آماده پرینت و برش می گردد.

آموزش نرم افزار کورل و بخش طراحی درب کابینت

آموزش انواع مته، کولت و فشنگی دستگاه سی ان سی(همچنین آموزش تنظیم دور اسپیندل و فیدریت و تکنیک های برش)

آموزش تخصصی نرم افزار KitchenDraw