فروشنده شوید

ابزار سعید

گروه صنعتی ابزار سعید در سال 1382به منظور ارائه خدمات ابزارهای تخصصی در زمینه صنایع چوب شروع به فعالیت نمود. این شرکت فعالیت خود را در سال 1382 آغاز کرده است. 

معرفی گروه صنعتی ابزار سعید

این مجموعه با روزهای موفق کاری خود ادعا دارد که یکی از بهترین تامین کنندگان ابزارهای صنعتی در زمینه صنایع چوب در استان می باشد. فروشگاه های این مجموعه از کامل ترین فروشگاه های تیغ و ابزار در استان می باشد. تنوع در انواع تیغ ها یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه است. از دیگر رموز موفقیت این گروه صداقت و سرعت و جلب رضایت مشتری است. هدف ما خدمت به تولیدکنندگان و صاحبان صنایع چوب میباشد.در همین راستا واحد فروش و خدمات پس از فروش مجموعه درطی این چند سال با اخذ نمایندگی های شرکت های معتبر نیاز همکاران عزیز را در این زمینه مرتفع کرده است.واحد تعمیرات ابزار سعید با در اختیار داشتن پرسنل کار آزموده و متخصص نیز مشغول بکار است.

خدمات شرکت ابزار سعید

گروه ابزار صنعتی سعید در طول سال های فعالیت همواره کوشیده است دایره ی عملکردی و زمینه های ارائه خدمات تخصصی خود را توسعه داده واز این طریق ضمن مشارکت اثر بخش در اعتلای اقتصادی کشور مزیت رقابتی خود را نیز حفظ کند. گروه صنعتی ابزار سعید مفتخر است که اکنون بیش از یک سوم بازار ایران را تحت پوشش خود دارد. و در سطح مشهد با پیک رایگان , پرداخت در محل در خدمت مشتریان عزیز می باشد. امیدواریم با همت دو چندان و یاری شما همکاران عزیز بتوانیم در جهت اعتلای سطح کیفی و کمی این صنعت آینده ای روشن را برای سال های آتی ترسیم کنیم

قیمت محصولات گروه صنعتی ابزار سعید

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ابزار آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات گروه صنعتی ابزار سعید می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.