فروش و قیمت ابزار آلات و انواع مته سی ان سی CNC

25-48 از 241

ابزار و مته های سی ان سی CNC چوب از انواع مختلفی با ابعاد و کارایی متفاوتی ساخته و طراحی می شوند. از انواع مته سی ان سی در دستگاه های سی ان سی و دستگاه اور فرز می‌توان استفاده نمود. مته سی ان سی CNC انواع مختلفی دارند که از تک تیغ(Z=1) شروع می شوند و تا انواع مته سی ان سی CNC با زاویه و تعداد تیغه متغیّر در دسترس باشند، برای انتخاب مته مورد نظر خود آن را در بخش جستجوی سایت سرچ کنید و یا از لیست زیر انتخاب نمایید.

کاربرد انواع تیغ و مته سی ان سی (CNC)

انواع تیغ و مته سی ان سی در صنعت چوب و برشکاری و حکاکی بر روی چوب انواع و اقسام ابزار ها برای دستگاه های سی ان سی (CNC) استفاده می شود که هر یک طرح خاصی را بر روی چوب ایجاد می کند. ابزار های مورد استفاده در حکاکی دارای تنوع و گستردگی بالایی می باشند که با توجه به طرح مورد نظر می توان ابزار مورد نیاز را انتخاب کرد.

توصیه های لازم و ضروری هنگام خرید ابزار آلات و مته CNC

هنگام خرید ابزار آلات و مته CNC باید دقت کنید که قطر بازوی ابزار با قطر فشنگی یا کولت اسپیندل ماشین CNC متناسب باشد. جهت حفاظت از بلبرینگ های اسپیندل نیز بهتر است که تا حد امکان سرعت چرخش ابزار را کم کنیم؛ برای اینکه با توجه به وزن و نیروی گریز از مرکز ابزار احتمال آسیب رسیدن به ابزار زیاد است.

خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر