انواع تزیینات آنتیک

1-48 از 244

تزیینات آنتیک بخش دیگری از یراق آلات کاربردی و در عین حال زیبا می باشد که در انواع شکل و مدل متنوع طراحی شده است. با استفاده از این مدل یراق آلات می توانید زیبایی سازه های چوبی و ام دی افی خود را دو چندان نمایید. از انواع تزیینات چوبی می توان به توری آنتیک، گل میخ و گوشه انتیک اشاره کرد که هر کدام از آن ها برای ساخت یک جعبه آنتیک مینیاتوری همچون جعبه جواهرات مورد استفاده قرار می گیرد. 

کلیه یراق آلات آنتیک بدون پیچ عرضه می‌شوند، جهت تهیه پیچ مخصوص نصب یراق آلات آنتیک به دسته بندی پیچ آنتیک مراجعه فرمایید.

یراق آلات آنتیک و تزیینی

همانطور که گفته شد از یراق آلاتی برای تزیین انواع سازه های چوبی و MDF استفاده می شود که به سبب سایز و ابعاد کوچکی که دارند مناسب برای ساخت انواع جعبه های کوچک آنتیک، تخته نرد، جعبه سازهای موسیقی، جعبه جواهرات و... می باشند. انواع متنوعی از یراق آلات آنتیک و تزیینی تولید و طراحی شده اند به طور مثال:

  • گل میخ
  • توری آنتیک
  • گوشه آنتیک 

گل میخ

هنرمندانی که در حوزه‌ی ساخت انواع جعبه‌های کوچک تزیینی همچون صندوقچه، جعبه جواهرات و... و همچنین انواع درب چوبی طرح قدیمی فعالیت می‌کنند، برای زیباتر شدن سازه‌های خود از انواع یراق آلات آنتیک و تزیینی استفاده می‌نمایند تا مشتریانی زیادی را به این مدل سازه‌های آنتیک و قدیمی جذب کنند. گل میخ آنتیک تزیینی یکی از انواع یراق آلات کاربردی است که برای زیبایی و نمای کار استفاده می‌شود. این مل گل میخ تزیینی به صورت خام بوده که هر رنگی بخواهید به دلخواه می‌توانید بر روی آن بزنید. گل میخ در سایزهای مختلف طراحی شده است که از چوبینر قابل سفارش می باشد. 

توری آنتیک

توری آنتیک یکی دیگر از انواع یراق آلات تزیینی می باشد که در مدل های متنوعی طراحی شده است. توری آنتیک قابل نصب بر روی بدنه انواع جعبه های چوبی و ام دی افی است که باعث زیباتر شدن نمای این مدل سازه ها می شود. 

گوشه آنتیک 

برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بدنه و گوشه های جعبه های چوبی می توانید از یک نوع یراق به نام گوشه آنتیک استفاده نمایید که علاوه بر محافظت از این مدل جعبه ها باعث زیبایی آن ها نیز می شود. گوشه آنتیک همانند دیگر یراق آلات تزیینی و آنتیک در مدل و شکل های متنوعی طراحی شده است.

قیمت تزیینات آنتیک

برای اطلاع از قیمت تزیینات آنتیک می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت تزیینات آنتیک با چوبینر تماس حاصل فرمایید.