سه شنبه, ۲۵ دی,۱۳۹۷

دوره آموزش اپراتوری سی ان سی بصورت تئوری و عملی

فروشگاه اینترنتی چوبینر همیشه رسالت خود را بر افزایش سطح علمی مخاطبین خود قرار داده و به همین دلیل اقدام به آموزش هنرجویان و علاقه مندان حوزه ماشین آلات سی ان سی نموده؛ در این راستا، چوبینر با آموزش علاقمندان این حوزه و تبدیل آنها به نیروی کار مجرب، کمک شایانی را به صنعت چوب ایران انجام داده است. این دوره آموزشی متشکل از سه بخش آموزشی شامل آموزش نرم افزار های AutoCAD و ArtCAM و همچنین کلاس عملی کار با دستگاه سی ان سی می‌باشد که در متن زیر نحوه برگذاری و تعداد جلسات به طور کامل اشاره شده است :

1- آموزش نرم افزار AutoCAD

در این قسمت از آموزش، هنرجو با نرم افزار AutoCAD آشنا می شود که برای ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی به کار می رود. در این دوره، آموزش نرم افزار اتوکد بصورت دو بعدی به نحو تخصصی توسط اساتید مجرب به مدت 10 ساعت به هنرجو آموزش داده می شود تا هنرجو به تسلط کاملی از این نرم افزار، برای طراحی های مورد نیاز سی‌ ان‌ سی های فلت (صفحه ای) ام‌ دی‌ اف در حوزه دو بعدی برسد و پیش زمینه‌ تبدیل شدن به یک اپراتور حرفه ای را طی کرده باشد.

2- آموزش نرم افزار ArtCAM

با استفاده از نرم افزار ArtCAM می توان خروجی هایی با مقایس بسیار دقیق را برای ماشین کاری با دستگاه های CNC تهیه نمود. در واقع نرم افزار آرتکم یک نرم افزار بسیار منحصر به فرد است که این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با سرعت و سهولت بالایی اشکال و طراحی های سه بعدی را با کیفیت بسیار مناسبی بسازند. این نرم افزار مخصوص دستگاه سی ان سی است که بر اساس دو بعدی برداری و یا bitmap کار می کند و هنرجو قبل از کار با دستگاه سی ان سی حتما باید با آن آشنایی داشته باشد تا بتواند قطعه مورد نظر را به صورت فیزیکی تولید کند؛ لازم بذکر است مدت زمان آموزش این نرم افزار به هنرجو در این دوره 6 ساعت در نظر گرفته شده تا هنرجو با رابط کاربری طرح آماده (که در مرحله آموزش اتوکد به هنرجو آموزش داده شده است) و خود دستگاه CNC آشنا شود و بتواند آمادگی کامل برای مرحله بعدی آموزش، که اپراتوری توسط خود هنرجو با دستگاه سی‌ان‌سی است را کسب نماید.

3- آموزش عملی هنرجو با دستگاه CNC

پس از یادگیری نرم افزار های فوق، هنرجو باید به کار عملی با دستگاه CNC بپردازد تا از حالت هنرجو به اپراتور، ارتقاء یافته و بتواند به تنهایی یک دستگاه سی ان سی را کنترل کند؛ لازم بذکر است که در این مرحله هنرجو در کنار اساتید مجرب جهت یادگیری کار با دستگاه سی ان سی بمدت 2 ساعت آموزش می‌بیند وقابل توجه اینکه خود هنرجو حتما باید با دستگاه کار کند، که جزء اصلی آموزش ما این مورد می‌باشد.

صدور گواهینامه رسمی از طرف چوبینر (Certificate)

پس از طی دوره آموزشی تئوری (کار با نرم افزار ها) و همچنین آموزش عملی (کار با دستگاه CNC) ، در صورتی که شخص هنرجو حداقل امتیازات موردنیاز جهت قبولی را کسب نماید، از سوی فروشگاه اینترنتی چوبینر برای آن شخص یک گواهینامه رسمی (Certificate) صادر و به ایشان اعطاء می‌گردد.


نحوه ثبت نام در دوره آموزش اپراتوری سی ان سی فلت MDF

با توجه به اینکه محل برگزاری آموزش ها در استان البرز (شهرکرج) می‌باشد، زمان تشکیل دوره ها برای متقاضیان به دو صورت تدارک دیده شده است که یکی در طول هفته برای متقاضیان تهران و کرج و برای سایر استان ها به جهت کاهش هزینه های اقامت و ایاب و ذهاب افراد در پایان هفته برگزار می شود؛ ضمناً هر هنرجو برای شرکت در این دوره بایستی به همراه لپ تاپ (که نرم افزار اتوکد و آرتکم را پشتیبانی کند) در کلاس حضور پیدا کند.

متقاضیان جهت ثبت نام در این دوره آموزش اپراتوری دستگاه سی ان سی فلت MDF می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایند:

مسئول ثبت نام: 09120457287 (مهندس خدایاری)

    09120457287(مهندس خدایاری)  

    02166563048(دفتر تهران)  

   02634645891(دفتر کرج)    

آیدی تلگرام: @Choobiner_SUPP

ساعات پاسخ گویی 8 الی 17 - پنجشنبه ها 8 الی 13

آدرس دفتر مرکزی: استان البرز، کرج، گلشهر، بلوار پونه شرقی، پلاک3، ساختمان سهند (جنب ساختمان بیمه دانا)، طبقه4، واحد7

موقعیت دفتر مرکزی در گوگل مپ: https://goo.gl/maps/7u2XJk2MHap


ثبت نظر