آموزشگاه هنرهای فنی چوبینر

1-3 از 3

آموزشگاه هنر های فنی چوبینر در دو زمینه حضوری و غیر حضوری برگزار می گردد. این آموزش ها در چندین بخش و حرفه ی مختلف برگزار میگردد. آموزش ها به گونه ای انتخاب شده اند که به خوبی نیاز کاربران را در زمینه اشتغال در بازار کار کنونی برطرف نمایند. همراه با تمامی دوره های آموزشی و در پایان هر بخش سرتیفیکیت پایان دوره جهت ارائه به بازار کار در زمینه صنایع جوب نیز ارائه میگردد که خود رزومه ای کامل و تضمینی برای استخدام شما می باشد.

آموزش اتوکد دو بعدی

آموزش ایجاد طرح های سی ان سی تخت یا دوبعدی جهت دانلود توضیحات محصول را مطالعه نمایید
734,000 تومان

آموزش Artcam به صورت دو بعدی و سه بعدی

نرم افزار Artcam یکی از نرم افزار های ضروری کار با دستگاه سی ان سی است. آرتکم طرفداران بسیاری در زمینه کار با دستگاه سی ان سی صنایع چوب و ام دی اف دارد. آکادمی چوبینر با برگزاری دوره آموزش آرتکم سعی در پیشرفت اپراتوری های سی ان سی دارد. اگر شما به تازگی دستگاه سی ان سی خریداری نموده اید و تمایل دارید دستگاه CNC را شخصا اپراتوری کنید، به کمک دوره آموزشی ارتکم + آموزش اتوکد/آموزش کورل + آموزش رادونیکس می توانید به راحتی تمامی مراحل از طراحی تا اپراتوری طرح را خودتان انجام دهید.

آموزش AutoCad

AutoCad یکی از پرطرفدارترین نرم افزار های طراحی می باشد. امروزه طراحان برای طراحی دو بعدی و سه بعدی از نرم افزار هایی چون اتوکد و کورل استفاده میکنند. طراحی اولین بخش از کارکردن با دستگاه سی ان سی می باشد. زمانی که شما یک طرح را داشته باشید می توانید آن طرح را روی سطح چوب یا ام دی اف مورد نظرتان پیاده سازی کنید. در غیر این صورت امکان برش توسط سی ان سی وجود نخواهد داشت.

آموزش Radonix CAM/CAM Pro

نرم افزار CAM/CAM Pro مهمترین نرم افزار کنترل کننده دستگاه سی ان سی است. رادونیکس کم/کم پرو نقش اصلی را در کنترل بخش های مختلف سی ان سی اجرا میکند. نرم افزار های اتوکد - کورل دراو - آرتکم هرکدام عملی را انجام میدهند که در این میان اتوکد و کورل وظیفه طراحی اشکال و وکتور های طرح را برعهده دارند. آرتکم نیز وظیفه ترجمه وکتور های طراحی شده را به زبان مفهوم دستگاه سی ان سی که همان ام کد(M-Code) یا جی کد(G-Code) می باشد را برعهده دارد.

آموزش PowerMill

نرم افزار پاورمیل همانند نرم افزار آرتکم برای ترجمه وکتور های طراحی شده توسط نرم افزار اتوکد و کورل به زبان ماشین سی ان سی استفاده می شود. تفاوت اصلی نرم افزار PowerMill و نرم افزار آرتکم در استراتژی برش، تکنیک های سریع تر خشن تراشی و پرداخت می باشد. همچنین پاورمیل توانایی پشتیبانی از انواع دستگاه های سی ان سی ساده تا دستگاه های سی ان سی 5 محور را دارا می باشد. آموزش پاورمیل نیاز به تخصص هایی خاص دارد و پیشنهاد میشود که ابتدا نرم افزار ارتکم فراگیری گردد پس از آشنایی با نوع عملکرد به سراغ PowerMill بروید. کاربرد اصلی پاورمیل سی ان سی فلز می باشد.

آموزش عملی دستگاه سی ان سی

آخرین بخش کار با دستگاه سی ان سی آموزش عملی دستگاه می باشد. دستگاه سی ان سی علاوه بر آموزش طراحی و آموزش جی کد گیری نیاز به مقداری تجربه کارکرد عملی دستگاه سی ان سی را نیز دارد. افزایش یا کاهش سرعت چرخش اسپیندل و همچنین فیکس کردن انواع قطعه کار بر روی صفحه سی ان سی از جمله تجاربی هستند که در طول دوره آموزش فرا میگیرید

دوره آموزشی طراحی کابینت و کات مستر

امروزه طرح های کابینت با توجه به هماهنگی علم استفاده از دستگاه سی ان سی و دستگاه وکیوم بسیار متنوع و زیبا شده است. حال اندازه گیری این طرح ها و استفاده از طرح های جدید بسیار حائز اهمیت است. هر چه به سمت جلو پیش می رویم با تلفیق نرم افزار های مختلف با یکدیگر نرم افزار های جدید تر و پیشرفته تری بوجود می آید. یکی از این نرم افزار های مهم، نرم افزار طراحی کابینت می باشد که خود دارای کات مستر داخلی است.

با استفاده از این نرم افزار با چند کلید ساده ابتدا طرح درب کابینت را وارد میکنید. سپس ابعاد درب و خود کابینت را وارد میکنید و در نهایت نرم افزار تعداد و ابعاد ورق های مورد نیاز را به شما داده که با تایید شما نقشه کات مستر آماده پرینت و برش می گردد.

آموزش نرم افزار کورل و بخش طراحی درب کابینت

نرم افزار کورل را همه ی صنایع چوبی ها به خوبی می شناسند و میدانند که برای طراحی های خود باید از این نرم افزار استفاده کنند. این نرم افزار هم سرعت عمل بالایی در استفاده از ابزارآلات دارد و هم استفاده از انواع وکتور و کنترل وکتورها را در اختیار شما قرار میدهند. 

آموزش انواع مته، کولت و فشنگی دستگاه سی ان سی(همچنین آموزش تنظیم دور اسپیندل و فیدریت و تکنیک های برش)

تنوع در مته ها و همچنین قطعات یدکی اسپیندل ها بسیار زیاد است. برای این منظور چوبینر که بزرگترین فروشگاه اینترنتی صنایع چوب است انواع مته ها با برند های مختلف را به همراه نحوه برش و اطلاعات تکمیلی این مته ها داخل فروشگاه برای شما خریداران قرار داده است. به همین منظور نیز دوره ای برای شناخت بهتر نواع مته، کولت و فشنگی دستگاه سی ان سی برای شما عزیزان در نظر گرفته شده تا هر چه بهتر و بهینه تر بتوانید از مته های مختلف برای آسان تر نمودن کار ها استفاده نمایید.

آموزش تخصصی نرم افزار KitchenDraw

بیشتر طراحان دکوراسیون آشپزخانه برای طراحی های سه بعدی دکوراسیون ها از نرم افزار هایی چون 3DMAX برای انجام امورات طراحی خود و ارائه طرح به مشتری استفاده میکنند. اما چوبینر با ارائه دوره آموزش نرم افزار KD یا KitchenDraw کار را برای شما آسان تر نموده است به گونه ای که دیگر نیاز به گذراندن دوره های سخت طراحی سه بعدی ندارید داخل نرم افزار KitchenDraw کافی است فقط کابینت یا در و پنجره و... را انتخاب کنید ابعاد و اندازه آنرا وارد کنید و داخل محیط قرار دهید.