DCA

1-5 از 5

DCA یکی از برند های محبوب در کشور ایران بوده که در زمبنه تولید ابزارآلات نجاری، صنعتی و ساختمانی فعالیت می کند. لازم به ذکر می باشد تمامی محصولات شرکت DCA مطابق با استاندارد های تایید شده به تولید رسیده است.

معرفی شرکت دی سی ای

شرکت صنعتی نگین با هدف ارائه ابزار آلات صنعتی با کیفیت مطلوب و دارای استانداردهای جهانی جهت جلب رضایت مصرف کنندگان و رعایت حقوق آنان تاسیس گردیده است. این شرکت فعالیت خود را در سال 1382 شروع و به مدت 8 سال با ارائه ابزار های برقی با کیفیت همراه با شرایط ایده ال به ابزار فروشی های معتبر در سراسر کشور و همکاری داشتن با شرکتهای وارد کننده متعدد همواره خود را خدمتگزار صنعتگران پر تلاش ایرانی می داند. شرکت نگین در سال 1390 پس از ماه ها تلاش و تحقیقات جهت پیدا کردن کارخانه ای مجهز با تولیدات با کیفیت موفق به اخذ امتیاز نمایندگی انحصاری ابزار های DCA از کشور چین گردید و در همین مدت کوتاه توانست با مدیریت و کادر فروش مجرب و کیفیت بالای ابزار های DCA بخش عمده ای از بازار داخلی ابزار برقی را به خود اختصاص دهد.

کیفیت محصولات شرکت DCA

این شرکت با در اختیار گذاشتن گروهی از مهندسان ارشد حرفه ای. مدیران ارشد اجرایی. کارکنان فنی و داشتن بسیاری از تجهیزات پیشرفته تولید و تست (تست مواد اولیه و قطعات و در نهایت تست دستگاه ) اقدام به تولید ابزار آلات برقی نموده است. DCA تولید کننده انواع ابزار آلات برقی مانند: فرزها. دریل ها. بتن کن. تخریب ها. برش دهنده ها و... می باشد. این شرکت با اتکا بر کیفیت بسیار عالی و قیمت های رقابتی توانسته سهم بسیار زیادی از بازار های داخلی و خارجی را به دست آورد. همچنین شرکت دی سی ای در تلاش است به طور مداوم نو آوری در تکنیک ها و تنوع بخشیدن به محصولات خود گام بردارد.

قیمت محصولات شرکت دی سی ای

این شرکت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت دی سی ای می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.