شنبه, ۰۴ آبان,۱۳۹۸

سومین نمایشگاه ماشین آلات، ابزار آلات و یراق آلات صنایع چوب شهر آفتاب

صنعت چوب از دیرباز مورد استفاده بشریت بوده است. بشر از هزاران سال پیش از چوب برای ساختن انواع ظروف و ابزار آلات کار و جنگی استفاده نموده است. اما امروزه چوب به عنوان وسیله و متریالی هماهنگ با محیط طبیعی شناخته می شود. راحتی و زیبایی ایجاد شده توسط چوب نیاز به هنر، ذوق و سلیقه بسیار دارد. همچنین علاوه بر هنر، ذوق و سلیقه نیاز است تا ابزارآلات و یراق آلات بسیاری برای ظاهر یک دست و ساده متریال چوب استفاده گردد تا زیبایی طرح را چندین برابر گرداند.

نمایشگاه صنعت چوب شهر آفتاب تهران 98

نمایشگاه صنعت چوب شهر آفتاب به عنوان یک نمایشگاه تخصصی در زمینه صنعت چوب فعالیت دارد. تمامی برند ها و تولید کنندگان صنعت چوب به خصوص ماشین آلات و ابزار آلات صنایع چوب در این نمایشگاه شرکت کرده و به ارائه محصولات جدید و ابتکارات صنایع چوب خواهند پرداخت. علاقه مندان به خرید ماشین آلات صنایع چوب، خرید یراق آلات به صورت عمده و تک و همچنین خرید انواع ابزارآلات کارگاهی صنعت چوب می توانند به صورت مستقیم با تولید کننده این ابزارآلات ارتباط برقرار نموده و موارد مورد نیاز خود را با تخفیف های ویژه نمایشگاهی تهیه نمایند.


چوبینر مرجع فروش ماشین آلات و ابزار آلات صنایع چوب

چوبینر به عنوان اولین فروشگاه و مرجع تخصصی فروش ماشین آلات، ابزار آلات و یراق آلات صنایع چوب و ام دی اف با ارائه تمامی محصولات کارگاهی، یراق آلات، ابزارآلات و ماشین آلات صنایع چوب در نمایشگاه صنعت چوب شهر آفتاب حضور خواهد داشت تا مشتریان و صنعتگران عزیز بتوانند به صورت حضوری و فیزیکی با این فروشگاه اینترنتی صنایع چوب ارتباط برقرار نموده و تجهیزات مد نظر خود را تهیه نمایند.

تاریخ برگزاری سومین نمایشگاه صنعت چوب، ماشین آلات، ابزاریراق آلات و تجهیزات وابسته شهرآفتاب تهران

سومین نمایشگاه تخصصی صنعت چوب شهر آفتاب:

از 21 لغایت 24 آبان ماه 1398 برگزار می گردد.

محل برگزاری نمایشگاه:

نشانی: تهران - بزرگراه خلیج فارس- روبروی مرقد مطهر امام خمینی (ره) - نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب

آدرس گوگل مپ:

آدرس نرم افزار Waze:

لمس لینک برای استفاده از نرم افزار، داخل اپلیکیشن Waze
https://waze.com/شهرآفتاب

افزودن نظر جدید