بنر رمضان

سوپر یخچالی

برای برقراری نظم در سیستم آشپزخانه به خصوص کابینت‌ها استفاده از سوپر مارکت کابینت پیشنهاد می‌شود. همان‌طور که طراحان دکوراسیون خانه استفاده از فضای خالی دیوارها، سقف و... پیشنهاد می‌دهند، طراحان کابینت آشپزخانه نیز به کارگیری فضای خالی کابینت‌ها از جمله درب کابینت را توصیه می‌کنند. سوپر یخچالی یکی از تجهیزات کاربردی برای کابینت‌های آشپزخانه می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی از فضای کابینت به خصوص درب آن استفاده بهینه کنید. در ادامه بیشتر با کاربرد سوپر یخچالی آشنا خواهید شد.

کاربرد سوپر یخچالی

سوپر یخچالی جزء تجهیزات مهم برای کابینت‌های آشپزخانه می‌باشد چرا که به نظم دهی کابینت‌ها بسیار کمک می‌کند. از کاربرد مهم این نوع سوپر کابینت می‌توان به قابلیت طبقه‌بندی کردن درب کابینت نیز اشاره کرد. نام این مدل سوپر مارکت مطابق با کاربرد آن می‌باشد به این صورت که دارای بخش‌های متنوعی می‌باشد. در ادامه بیشتر با ساختار و ویژگی سوپر یخچالی آشنا خواهید شد.

ساختار و ویژگی سوپر یخچالی

سوپر یخچالی علاوه بر طبقه‌بندی موجود درون کابینت دارای سبدهایی است که قابلت نصب بر روی درب کابینت را نیز دارند به همین دلیل به شما این امکان را می‌دهد تا از تمامی فضاهای خالی کابینت استفاده بهینه داشته باشید. از ویژگی‌های سوپر یخچالی می‌توان به قابلیت رگلاژ از ارتفاع 65 تا 200 سانتی‌متر اشاره کرد. فلزی که برای ساخت این نوع سورپ یخچالی‌ها به کار می‌رود به دلیل آبکاری که بر روی خود دارد در برابر زنگ زدگی نیز مقاوم می‌باشد. همچنین قابل ذکر است که سوپر یخچالی برای نصب در یونیت‌هایی با سایز 45 تا 60 سانتی‌متر مناسب می‌باشد.

قیمت سوپر یخچالی

با توجه به اینکه انواع سوپر یخچالی در سایز متفاوت تولید می‌شود، از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت خواهند بود. برای اطلاع از قیمت انواع سوپر سوپر یخچالی می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت سوپر یخچالی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.