فروشنده شوید

خرید ابزارآلات برقی، بادی، دستی و کارگاهی

1-24 از 1,781

ابزارآلات به چند گروه مختلف دستی، برقی وبادی تقسیم می‌شوند. ابزارآلات دستی به ابزار آلاتی گفته می‌شود که حمل راحتی دارند و بدون نیاز به انرژی برق یا باد یا بنزینی استفاده می‌شوند. به ابزارآلاتی که برای کار کردن به انرژی برق نیاز دارند ابزارآلات برقی و به گروهی که با انرژی باد کار می‌کنند ابزارآلات بادی یا پنوماتیک می‌گویند. در این دسته بندی قصد داریم در رابطه با ابزارآلات دستی همچون مغار، سوهان، چوب ساب و... و ابزارآلات برقی و بادی همچون دریل، اره، سنباده، میخکوب و... بپردازیم.

ماشین آلات و ابزار آلات دستی صنایع چوب

این دسته از لوازم کارگاهی و پرتابل برای هر کارگاه و اپراتورهای نصاب و فنی مورد نیاز است و گاهاً پیش می آید که نیازمندی به یک دستگاه غول پیکر همچون دورکن و cnc از بین می رود. از این دست از ماشین آلات می توان بیسکوییت زن های p سیستم اشاره کرد. این ابزار آلات به تنهایی قادرند نیاز به یک cnc غول پیکر را در زمینه شیار زنی برطرف کنند. 

ابزار آلات دستی و انواع ست کارگاهی

در کارگاه های صنایع چوب انواع ماشین آلات وجود دارد، اما آیا می توان این ماشین ها را به محل انجام پروژه ها برد؟ برای این منظور ورژنی پرتابل یا قابل حمل از این محصولات ابداع شده. برای نمونه اورفرز ها به صورت اورفرز نجاری دستی در بازار موجود اند، اره فلکی به صورت اره عمود بر، دورکن ها و پانل بر های عمودی به صورت فارسی بر برای راحتی در حمل و نقل و آسان تر شدن کار نجاران و صنعتگران چوب طراحی شده اند. گاهاً شرکت های مختلفی وجود دارند که پک های قابل حملی از تمامی این محصولات با نام ست کارگاهی ارائه داده اند. برای مشاهده این محصولات سایت چوبینر در خدمت شماست. به طور کلی ابزار آلات دستی نقش مهمی در افزایش سرعت کار شما در کارگاهتان دارند و جایگزین نسبتا خوبی برای ماشین آلات سنگین صنعت چوب می باشند.

ابزار آلات برقی

ابزارآلات برقی به گروهی از ابزارهای کارگاهی اشاره دارد که برای روشن شدن و انجام عملیات به انرژی برق نیاز دارند. این گروه از ابزارآلات در صنعت چوب به دسته های مختلفی همچون فارسی بر، اره عمود بر، دریل و پیچ گوشتی، سنباده و... تقسیم می‌شود.

ابزارآلات بادی

ابزارآلات بادی گروهی از ابزارآلاتی هستند که در کارگاه ها برای به کار افتادن به انرژی باد و هوا نیاز دارند. ابزارآلات پنوماتیک برای تامین انرژی و کار کردن به کمپرسور باد نیاز دارند و بسیار پرطرفدار هستند. میخکوب، منگنه کوب و سنباده جزو ابزارآلاتی هستند که به صورت بادی تهیه می‌شوند.

قیمت ابزار آلات نجاری

قیمت ابزار آلات نجاری با توجه به سایز و تغییر قیمت ارز مرجع، متغیر خواهد بود. به همین سبب در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای دریافت به روز ترین قیمت ابزار آلات نجاری با متخصصین فروش وب سایت چوبینر تماس حاصل فرمایید..