ابزار آلات دستی صنایع چوب

1-24 از 730

آن دسته از ابزار آلات را در صنایع چوب ابزار آلات دستی صنایع چوب می گویند که به طور کلی قابلیت حمل آن ها فراهم باشد به اصطلاح به این ابزار آلات دستگاه های پرتابل نیز می گویند. به طور کلی برای هر وسیله ی کارگاهی یک معادل پرتابل نیز موجود است که بتوان آنرا به محل کار برد و استفاده نمود.

ماشین آلات و ابزار آلات دستی صنایع چوب

این دسته از لوازم کارگاهی و پرتابل برای هر کارگاه و اپراتورهای نصاب و فنی مورد نیاز است و گاهاً پیش می آید که نیازمندی به یک دستگاه غول پیکر همچون دورکن و cnc از بین می رود. از این دست از ماشین آلات می توان بیسکوییت زن های p سیستم اشاره کرد. این ابزار آلات به تنهایی قادرند نیاز به یک cnc غول پیکر را در زمینه شیار زنی برطرف کنند. 

اورفرز نجاری، اره عمود بر، فارسی بر، میخکوب و انواع ست کارگاهی

در کارگاه های صنایع چوب انواع ماشین آلات وجود دارد، اما آیا می توان این ماشین ها را به محل انجام پروژه ها برد؟ برای این منظور ورژنی پرتابل یا قابل حمل از این محصولات ابداع شده. برای نمونه اورفرز ها به صورت اورفرز نجاری دستی در بازار موجود اند، اره فلکی به صورت اره عمود بر، دورکن ها و پانل بر های عمودی به صورت فارسی بر برای راحتی در حمل و نقل و آسان تر شدن کار نجاران و صنعتگران چوب طراحی شده اند. گاهاً شرکت های مختلفی وجود دارند که پک های قابل حملی از تمامی این محصولات با نام ست کارگاهی ارائه داده اند. برای مشاهده این محصولات سایت چوبینر در خدمت شماست.

قیمت اورفرز نجاری، عمود بر، فارسی بر، منگنه کوب، سنباده لرزان دستی

قیمت اورفرز نجاری، عمود بر، فارسی بر، منگنه کوب، سنباده لرزان دستی با توجه به سایز و تغییر قیمت ارز مرجع، متغیر خواهد بود. به همین سبب در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای دریافت به روز ترین قیمت اورفرز نجاری، عمود بر، فارسی بر، منگنه کوب، سنباده لرزان دستی با متخصصین فروش وب سایت چوبینر تماس حاصل فرمایید.

.

.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر

.