فروشنده شو
سه شنبه, ۲۷ فروردین,۱۳۹۸

معرفی انواع بهترین یراق آلات کابینت

کابینت بخش مهمی از آشپزخانه می‌باشد که می‌تواند به راحتی دکوراسیون یک آشپزخانه را بسازد. یراق و تجهیزات کابینت نیز نقش اساسی در زیبایی و همچنین کاربرد کابینت خواهد داشت. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی انواع یراق آلات کابینت و آشپزخانه نیز رو به هوشمند شدن رفته و از لحاظ عملکرد بسیار راحت‌تر و قدرتمندتر شده است. در انتخاب یراق مناسب و با کیفیت برای کابینت حتما باید دقت کافی را داشت چرا که مهم‌ترین قسمت در کابینت بوده و بیشترین مقدار استفاده را دارند. از انواع بهترین یراق کابینت می‌توان به انواع ریل کشو کابینت، جک کابینت و لولا گازور زاویه دار اشاره کرد که وجود هر کدام از آن‌ها در کابینت لازم و ضروری می‌باشد. آن چه در انتخاب یک یراق برای کابینت مهم می‌باشد کیفیت و عملکرد عالی و قدرتمند آن است چرا استفاده از یک یراق نامناسب و بی کیفیت می‌تواند آسب بسیار جدی به درب کابینت و یا خود کابینت وارد کند. در ادامه به معرفی انواع بهترین یراق آلات کابینت با عملکرد هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم.

انواع جک کابینت 

امروزه برای زیباتر جلوه دادن فضا و دکوراسیون آشپزخانه برای قسمت آب چکان نیز درب قرار می‌دهند که به صورت پایین باز شو و یا بالا باز شو می‌باشند. برای آن که بتوان به راحتی این مدل درب‌ها را باز و بسته نمود، حتما باید از جک برای کابینت استفاده کرد. انواع مختلفی از جک کابینت تولید و عرضه می‌شود که هر کدام از آن‌ها دارای کاربرد و ویژگی‌های متفاوتی هستند. بهترین جنس جک کابینت فولاد ضد زنگ می‌باشد با این حال دو جنس برنج و پلاستیکی نیز در بازار موجود است که بسته به نیاز خود می‌توانید تهیه کنید. از انواع جک کابینت می‌توان به جک کابینت پمپی یا گازی، جک کابینت اتوبوسی و جک کابینت بازویی اشاره کرد که هر کدام از آن‌ها به نو به خود دارای کاربردی عالی می‌باشند.


جک کابینت پمپی 

جک کابینت پمپی که به آن جک گازی نیز گفته می‌شود یک نوع بسیار عالی و کاربردی برای انواع درب کابینت پایین بازشو و یا بالا بازشو می‌باشد. این مدل جک کابینت پمپی از نظر قدرت نیرو به سه دسته بندی زیر تقسیم شده که هر کدام از آن‌ها باید با اندازه و وزن کابینت تناسب لازم را داشته باشند. 

  • جک کابینت پمپی 80 نیوتنی: برای درب‌های 70 سانتی متری مناسب است.
  • جک کابینت پمپی 100 نیوتنی: برای درب‌های 70 سانتی متر تا 1 متر مناسب می‌باشد.
  • جک کابینت پمپی 120 نیوتنی: برای درب‌های بالاتر از 1 متر قابل استفاده خواهد بود.

برای خرید یک جک کابینت پمپی حتما باید به وزن و اندازه درب کابینت خود بسیار توجه کنید. اگر عرض درب کابینت آشپزخانه کم باشد، می‌توانید از جک با قدرت کمتری استفاده کنید. ولی در صورتی که عرض درب کابینت زیاد باشد، به جک با قدرت بیشتری نیاز خواهید داشت. همچنین باید دقت داشته باشید که اگر وزن درب کابینت شما کم باشد حتما باید از جک پمپی کابینت با قدرت پایین استفاده کنید چرا که اگر از جک پمپی قوی استفاده نمایید فشار زیادی به لولا گازور کابینت وارد شده و درب کابینت با شدت بالایی باز خواهد شد. 


کاربرد و قیمت جک پمپی کابینت 

معمولا برای باز کردن درب‌های آب چکان یا درب‌هایی که به صورت هوایی یا بالا بازشو می‌باشند از جک کابینت پمپی استفاده می‌کندد. این مدل جک پمپی کابینت به دلیل آن که هیچ نوع کنترلی روی نیروی بسته شدن آن وجود ندارد باید خود کاربر نیروی زیادی را برای انجام این کار مصرف کند. قیمت جک پمپی کابینت نیز با توجه به نوع نیرو و قدرتی که دارد متفاوت خواهد بود اما با به صرفه‌ترین قیمت می‌توانید انواع جک پمپی کابینت را از فروشگاه اینترنتی چوبینر خریداری نمایید.

جک کابینت اتوبوسی

جک کابینت اتوبوسی که به جک آسانسوری نیز شناخته می‌شود در مدل آرام بند دار و معمولی در بازار وجود دارد که مانند درب کابین اتوبوس به سمت بالا حرکت می‌کند. از ویژگی و مزایای این مدل جک کابینت اتوبوسی آن ست که درب کابینت دیگر به صورت لولایی باز نشده و از برخورد احتمالی سر افراد به تیزیز درب جلوگیری خواهد شد. شما می‌توانید ایین مدل جک اتوبوسی کابینت را با مناسب‌ترین قیمت از چوبینر خریداری نمایید.


قیمت جک اتوبوسی کابینت

برای تهیه انواع ریل کشو کابینت و تجهیزات و یراق آلات کشو کابینت کافی است به بخش فروشگاه وب سایت چوبینر مراجعه نموده به تب قیمت محصول مورد نظرتان بروید و آن را در سبد کالای خود قرار دهید. قیمت جک اتوبوسی کابینت نیز با توجه به انواع مختلفی که دارد، متفاوت خواهد بود. در قسمت آخر این مقاله می‌توانید فیلم آموزشی نصب جک اتوبوسی کابینت را مشاهده فرمایید.

انواع ریل کشو کابینت

در گذشته برای حرکت دادن کشو کابینت از نصب یک زهواره چوبی بر روی بدنه و ایجاد شیار بر روی بدنه کشو، استفاده می‌شد. امروزه با توجه به متدهای جدید و هوشمند شدن انواع تجهیزات، تولید ریل کشو نیز رو به هوشمندی رفته و باعث حرکت راحت و روان انواع کشو کابینت شده است. ریل کشو کابینت یکی از انواع یراق آلات کاربردی و ضروری کابینت آشپزخانه می‌باشد که در انواع مختلف تولید می‌شود. انواع ریل کشو کابینت به صورت زیر می‌باشد:

  • ریل ساده کشو
  • ریل کشو بدنه دار
  • ریل مخفی کشو
  • ریل تبدیل میز

هر کدام از انواع ریل کشو کابینت دارای کاربرد و ویژگی‌هایی هستند که با آگاهی از کاربرد هر کدام بسته به نیاز خود می‌توانید از چوبینر خریداری نمایید.


ریل ساده کشو کابینت

ریل ساده کشو کابینت خود نیز به دو نوع ریل ساچمه ای و ریل سفید تقسیم بندی می‌شود. ریل سفید که به ریل فایر نیز شناخته می‌شود دارای دو نوار فلزی بوده که روی هر کدام قرقره ای نصب شده است. این مدل ریل سفید مناسب برای کشو های سبک می‌باشد. بعد از تولید ریل فایر، ریل ساچمه ای تولید و عرضه گردید که بر عکس ریل سفید برای انواع کشوهای سنگین قابل استفاده می‌باشد. ریل ساچمه ای در دو نوع دو تیکه و سه تیکه وجود دارد. ریل کشو ساچمه ای به دلیل داشتن ویژگی‌هایی همچون تنوع سایز، حرکت روان، قابلیت بیشتر باز شدن کشو و استحکام بالا از کاربردی بیشتری در صنعت برخوردار می‌باشد. این مدل ریل کشو دو تیکه ساچمه ای و ریل کشو سه تیکه ساچمه ای دارای ویژگی و کاربردهای بی‌نظیری است که در قسمت بعد به طور کامل شرح داده شده است.

کاربرد و ویژگی ریل کشو دو تیکه ساچمه ای و ریل کشو سه تیکه ساچمه ای

این مدل ریل کشو ساچمه ای در زیر کشو کابینت نصب شده و لنگه دیگر آن بر روی بدنه کار از داخل نصب می‌گردد و باعث حرکت روان کشو خواهد شد. ریل کشو دو تیکه ساچمه ای و ریل کشو سه تیکه ساچمه ای در داخل خود دارای ضامنی است که مانع از خارج شدن کامل کشو از داخل باکس می‌شود. یکی از مزایای عالی ریل ساچمه ای آن است که در انواع سایز 20 تا 100 سانتی‌متر تولید و عرضه می‌شود که این امکان را به ما می‌دهد تا برای هر نوع کشو با ابعاد مختلفی بتوانیم ریل کشو ساچمه ای مناسب آن را تهیه و خریداری نماییم.

ریل کشو بدنه دار 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگری نیازی به ساخت بدنه برای کشو و تهیه یک ریل کشو به صورت جداگانه نمی‌باشد. کافی است با تهیه یک ریل کشو بدنه دار که هم به صورت ریل و هم به صورت بدنه برای کشو کابینت عمل می‌کند از صرف هزینه‌های اضافی جلوگیری نمایید. این مدل ریل کشو بدنه دار دارای تحمل وزن بالا و حرکتی نرم و روان می‌باشد که مورد مصرف بسیاری از صنعتگران و کاربران معمولی شده است.

ریل مخفی کشو

زمانی که به ظرافت و زیبایی بیشتری بزای دکوراسیون آشپزخانه و به خصوص کابینت‌های خود نیاز دارید، باید از یک نوع یراق همچون ریل مخفی برای انواع کشو کابینت استفاده کنید تا به سبب ویژگی‌ای که دارند باعث نمایی یکدست و زیبا شود. ریل مخفی کشو همانطور که از نامش پیداشت به صورت مخفی در زیر باکس کشو نصب شده که در هنگام باز و بسته کردن کشو کابینت دیده نخواهد شد. درواقع کل کشو بر روی ریل مخفی سوار شده و دیگر قابل دید نخواهد بود. ریل مخفی کشو دارای انواع متنوعی می‌باشد که با استفاده از آن‌ها کاربرد و در عین حال زیبایی کابینت بیشتر خواهد شد. ریل کشو مخفی مگنتی و ریل کشو مخفی آرام بند دار از انواع ریل مخفی کشو بوده که هر کدام از آن‌ها با قیمتی کاملا به صرفه از چوبینر قابل سفارش و خریداری می‌باشد. 


ریل کشو مخفی مگنتی

امروزه برای زیبا و یکدست جلوه دادن فضای آشپزخانه از کابینت و کشوهایی استفاده می‌کنند که نیاز به نصب دستگیره نداشته باشند. ریل کشو مخفی مگنتی یک یراق بسیار عالی و کاربردی برای مواقعی است که نیاز به ظرافت و زیبایی بیشتری می‌باشد. با استفاده از ریل کشو مخفی مگنتی می‌توانید از دستگیره برای کشو استفاده نکنید و تنها با یک فشار کوچک، کشو نرم و روان خارج شود. 

ریل کشو مخفی آرام بند دار

وجود سیستم آرام بند در یک یراق کابینت، یک مزیت بسیار عالی و بی‌نظیر می‌باشد چرا که از آسیب و خرابی کشو یا درب کابینت جلوگیری خواهد کرد. ریل کشو مخفی آرم بند دار نیز از این ویژگی مستثنا نمی‌باشد. با نصب یک ریل مخفی کشو آرام بند دار علاوه بر این که می‌توانید دکوراسیونی یکدست و زیبا بریا کابینت و آشپزخانه خود ایجاد کنید، می‌توانید از شدت بسته شدن کشو کابینت جلوگیری کرده و کشو را بدون ایجاد هیچ گونه سر صدایی به آرامی ببندید. شما می‌توانید انواع ریل کشو مخفی را با قیمت مناسب از چوبینر خریداری کنید.

قیمت ریل کشو مخفی

انوع مختلفی از ریل کشو مخفی با برندهای متفاوت در چوبینر ارائه شده است که با توجه به تغییر ارز مرجع، قیمت هر کدام از آن‌ها نیز رو به تغییر می‌باشد. برای دریافت قیمت انواع ریل کشو مخفی می‌توانید با متخصصی چوبینر تماس حاصل فرمایید و یا به تگ قیمت ریل کشو مخفی مراجعه کنید.

ریل تبدیل میز

ریل تبدیل میز یک نوع ریل مخصوص برای میزهای جادویی بوده که به کمک آن می‌توانید میز 4 نفره خود را به 6 نفره و یا میز 6 نفره را به8 نفره تبدیل کنید. این مدل ریل تبدیل میز شامل یک دست ریل، یک بسته لولا و اتصالات آن می‌باشد که بر روی شاسی چوبی میز قرار می‌گیرد. در مرحله بعد برای صفحه میز دو ورق برش داده و روی میز نصب می‌کنند و صفحه وسط که حالت تاشو دارد به وسیله یراق آلات به یکدیگر نصب می‌شوند.

قیمت ریل میز تبدیلی

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ریل تبدیل میز متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.

لولا گازور زاویه دار

زمانی که نیاز باشد تا درب کابینت را بیشتر یا کمتر از 90 درجه باز کنید، حتما باید از یک نوع لولای مخصوص به نام لولا گازور زاویه دار استفاده نمایید. این مدل لولا گازور زاویه دار در زاویه‌های مختلف 30، 45، 180 و 270 درجه تولید و طراحی می‌شود که امکان باز و بسته کردن درب کابینت‌های کنج آشپزخانه را برای شما فراهم می‌کند. 


ویژگی و کاربرد لولا گازور زاویه دار

برای باز و بسته کردن درب کابینت‌هایی که در کنج آشپزخانه قرار دارند مشکلاتی وجود دارد که باعث آسیب به درب کابینت می‌شود. مسلما این گونه درب‌ها به هنگام باز شدن کامل با دیوار برخورد کرده و باعث لب پر شدن ام دی اف و یا چوب کابینت خواهد شد. بهترین راه برای حل این گونه موارد استفاده از لولا گازور زاویه دار می‌باشد که در انواع زاویه و با قیمت کاملا به صرفه در چوبینر به فروش می‌رسد.

قیمت لولا گازور زاویه دار

با توجه به نوع و مدل‌های موجود لولا گازور قیمت آن‌ها نیز متفاوت خواهد بود که با مراجعه به تگ قیمت هر کدام از انواع لولا می‌توانید از قیمت ان محصول مطلع شوید. قیمت لولا گازور زاویه دار نیز با توجه به کاربرد و زاویه‌های مختلفی که دارد متغیر می‌باشد. 

افزودن نظر جدید