ملزومات ماشین آلات در صنایع چوب و mdf

1-24 از 143

ملزومات کارگاهی در صنایع چوب و ام دی اف (mdf)

ملزومات کارگاهی صنایع چوب ماشین آلاتی همچون لودینگها، کمپرسورها و دیگر ماشین آلاتی است که بطور مستقیم بر روی چوب و یا mdf کار نمی کنند و بیشتر نقش پشتیبانی و کمکی و همچنین جابجا کنندگی را دارند.

بطور کلی این دسته از ماشین آلات شامل کمپرسورهای باد، انواع مکنده، دستگاه آسانسور ورق (LOADING) و انواع کانوایرها مثل بوم رنگ لبه چسبان و یا انواع رباتهای خلأ و پمپ های خلأ مربوط به این صنعت  و یا دیگر لوازم مورد استفاده است. 

برای توضیح بیشتر میتوان این ماشین آلات را به شکل زیر دسته بندی نمود:

.

.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر

.

تخفیف 19 %
مصبرین

مچ بند مغناطیسی

مگنت های این مچ بند بسیار قدرتمند است که می توانید ابزار نیز به آن متصل کنید
38,000 تومان 47,000 تومان
تخفیف 23 %
مصبرین

گونیوریل

اولین و تنها ابزار گونیا کننده ریل های کشویی
49,000 تومان 64,000 تومان
  • مکنده ها:

هنگام برش و تراش چوب و مشتقات آن همچون توسط ماشین آلات مقداری از آن خاک اره شده و همچنین گرد حاصل mdf علاوه بر سمی بودن قابلیت اشتعال فراوان دارند که نیاز است از روی ماشین و یا قطعه کار پاک سازی شوند. و از انتشار آن به هوا و فضای کارگاه باید جلوگیری بعمل آید. در این راستا انواع مکنده ها مورد استفاده قرار میگیرند. این ماشین آلات در نوع خود به چند کلاس تقسیم بندی می شوند که هر یک از آنها کاربرد مربوط به خود را دارند. در مجموعه وودینر این ماشین آلات به لحاظ فنی بطور کامل مورد ارزیابی قرار گرفته اند و انواع مختلف آنها با چند برند متفاوت بصورت قابل مقایسه عرضه شده است.

  • لودینگ ها و رباط های خلأ:

برای توضیح بیشتر می توان گفت این ماشین آلات در جابجا کردن و بلند کردن ورق های سنگین نقش عمده ای دارند و با به خدمت گرفتن این ماشین آلات سرعت کار را دو چندان می کنند و از هدر رفت نیرو و اتلاف زمان جلوگیری بعمل می آورند. در مجموعه وودینر این ماشین آلات به لحاظ فنی بطور کامل مورد ارزیابی قرار گرفته اند و انواع مختلف آنها با چند برند متفاوت بصورت قابل مقایسه عرضه شده است.

  • کمپرسور باد:

از آنجا که خیلی از ماشین آلات همچون لبه چسبانها و پنل برها دارای پنوماتیک هستند پس حضور یک کمپرسور باد قابل اطمینان در کنار این ماشین آلات امری ضروری است و لذا در مجموعه وودینر این ماشین آلات به لحاظ فنی بطور کامل مورد ارزیابی قرار گرفته اند و انواع مختلف آنها با چند برند متفاوت بصورت قابل مقایسه عرضه شده است.

  • بوم رنگ لبه چسبان:

امروزه با پیشرفت تکنولوژی رشد سریع ماشین آلات را شاهد هستیم. یکی از اصلی ترین المانهای این رشد، افزایش سرعت ماشین آلات است. دستگاههای لبه چسبان از این قائده مستثنا نیستند و علاوه بر افزایش سرعت با افزایش ایستگاههای خدماتی گاهاً افزایش طول نیز دارند. استفاده از این ماشین آلات بدون استفاده از یک وسیله کمکی برای برگرداندن قطعات کار را بسیار مشکل می‌کند. هم اکنون این وسیله کمکی با نام بوم رنگ طراحی و ساخته شده است که کار با لبه چسبانهای سریع و بزرگ را بسیار سهل و آسان کرده و اپراتور را از پیاده روی های چندین کیلومتری روزانه برای لبه چسبانی راحت کرده است. در ادامه به معرفی چند مدل از این دستگاه می‌پردازیم.