چوبی کلاب

ابزار آلات کارگاهی

1-48 از 300

ابزار آلات کارگاهی از مهم ترین بخش ها در صنایع مختلف و حتی منازل می‌باشند. با استفاده از این ابزار آلات کارگاهی می‌توانیم سریع‌تر و راحت‌تر کار خود را انجام داده و به بهتر شدن کیفیت آن بیفزائیم. از جمله ابزار آلات کارگاهی که در صنعت چوب و سایر صنایع استفاده می‌شوند می‌توان به گیره و کلمپ، ابزارهای اندازه گیری، رابط منعطف و دیگر ابزار آلات صنعتی اشاره کرد که در انواع مدل و برندهای متفاوت توسط چوبینر عرضه می‌شوند.

ملزومات کارگاهی 

ملزومات کارگاهی نقش واسطه و پلی برای تعمیر و ساخت محصولات نهایی ایفا می‌کنند. برای بالا بردن سرعت و دقت در کارگاه های صنایع چوب، فلز، شیشه و.... از انواع ابزار آلات دستی و کارگاهی می توان استفاده نمود. در ادامه این متن به بررسی چند نمونه از ملزومات کارگاهی خواهیم پرداخت:

  • رابط منعطف و 90 درجه دریل
  • جیگ، شابلون، گونیا و ابزارهای اندازه گیری
  • دوبل شاخه ای، پین و بیسکویت چوبی
  • سر پیچ گوشتی
  • انبر قفلی، سیم چین، دم باریک و آچار
  • سایر ملزومات کارگاهی صنایع چوب

رابط منعطف و 90 درجه دریل

گاهی هنگام باز و بسته کردن پیچ و مهر های مختلف که در زوایا و نقاط دور از دسترس قرار دارن دریل یا پیچ گوشتی برقی کارساز نیست و باید از رابط منطعف یا چپقی های 90 درجه و سه نظام دار استفاده نمود.

جیگ، شابلون، گونیا و ابزارهای اندازه گیری

برای بالا بردن دقت کار بهتر است که از ابزارهای اندازه گیری استفاده نمود. جیگ ها نقش مهمی در ایجاد سوراخ در محل دقیق و مورد نظر دارند و شابلون ها ابزارهای کاربردی جهت ایجاد اشکال هندسی و مشخص کردن شکل برش در قناسی ها و زوایا می‌باشند. گونیا و خط کش ها نیز با درجه بندی های مختلف سانتی‌متر و اینچ جهت اندازه گیری دقیق به کار می‌روند.

دوبل شاخه ای، پین و بیسکویت چوبی 

دوبل شاخه ای، پین و بیسکویت چوبی برای ایجاد اتصال بین دو قطعه استفاده می‌شوند. دوبل شاخه ای در اندازه های مختلف و چند متری تولید می‌شوند و برای ایجاد پین به تکه های کوچکتر تقسیم می‌گردند. بیسکویت چوبی نیز در چند سایز مختلف 0، 10 و 20 تولید می‌شود و با کمک چسب بین دو قطعه اتصال ایجاد می‌کند.

سر پیچ گوشتی

پیچ گوشتی های برقی و دریل پیچ گوشتی یک ابزار دستی است که سر پیچ گوشتی های مختلف به آن وصل می‌شود. حتی با سر پیچ گوشتی های مختلفی که خریداری می کنید دیگر نیاز به خریدن انواع پیچ گوشتی در ابعاد اشکال مختلف نیست بلکه هر بار کافی است متناسب با شکل پیچ سر پیچ گوشتی مورد نیاز را وصل کنید.

انبر قفلی، سیم چین، دم باریک و آچار 

انبر قفلی، سیم چین، دم باریک و آچار ابزارهایی هستند که برای بریدن سیم، اتصال سیم ها به یکدیگر و باز و بسته کردن پیچ و مهره ها به کار می‌روند.

سایر ملزومات کارگاهی صنایع چوب

علاوه بر موارد ذکر شده ابزارآلاتی هم چون چکش، فوم سنباده، دریل های دستی و.... جزء ملزومات کارگاهی محسوب می‌شوند که در افزایش سرعت و کیفیت کار نقش مهمی دارند.

قیمت ملزومات کارگاهی صنایع چوب

باتوجه به اینکه انواع مختلفی از ملزومات کارگاهی صنایع چوب وجود دارد از لحاظ قیمت نیز دارای تنوع زیادی است؛ لذا برای اطلاع از قیمت انواع ملزومات کارگاهی صنایع چوب به تگ قیمت محصولات مراجعه کنید و در صورت نیازمند استعلام تلفنی بودن محصولات به کارشناسان فروش چوبینر تماس حاصل فرمائید.