ملزومات ماشین آلات در صنایع چوب و mdf

1-24 از 378

ملزومات ماشین آلات در صنایع چوب و mdf از ابزار و ماشین آلات ضروری و کاربردی است که سرعت انجام کار را بالا می‌برد و باعث می‌شود در نیرو و زمان نیز صرفه جویی شود. از این پس یک کارگر می‌تواند به وسیله ی انواع ملزومات ماشین آلات که در چوبینر با بهترین کیفیت و برندهای متفاوت ارائه می‌شود، کار را با سرعت بالا و به بهترین نحو انجام دهد.

مشتی فلزی

ساخت ایران جهت باز و بسته کردن پیچ کمان اره مویی
11,000 تومان

ملزومات کارگاهی در صنایع چوب و ام دی اف (mdf)

ملزومات کارگاهی صنایع چوب به ماشین آلاتی همچون دستگاه تغذیه خطوط تولید، انواع کمپرسور باد و دیگر ماشین آلات گفته می‌شود که به طور مستقیم بر روی چوب و یا mdf کار نمی کنند و بیشتر نقش پشتیبانی و کمکی و همچنین جابه جا کنندگی را دارند.به طور کلی این دسته از ماشین آلات شامل کمپرسور باد، انواع مکنده، دستگاه تغذیه خطوط تولید، دستگاه سمپل زن و دیگر انواع ماشین آلات مربوط به صنعت چوب می‌باشد. برای توضیح بیشتر می‌توان این ماشین آلات را به شکل زیر دسته بندی نمود:

دستگاه مکنده

هنگام برش و تراش چوب و مشتقات آن توسط ماشین آلات مقداری از آن خاک اره شده و همچنین گرد حاصل mdf علاوه بر سمی بودن قابلیت اشتعال فراوان دارند که نیاز است از روی ماشین و یا قطعه کار پاک سازی شوند و از انتشار آن به هوا و فضای کارگاه باید جلوگیری شود. در این راستا انواع دستگاه مکنده مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه مکنده در نوع خود به چند کلاس تقسیم بندی می شود که هر یک از آن‌ها کاربرد مربوط به خود را دارند. در مجموعه چوبیینر این ماشین آلات به لحاظ فنی به طور کامل مورد ارزیابی قرار گرفته اند و انواع مختلف آنها با چند برند متفاوت به صورت قابل مقایسه عرضه شده است.

دستگاه تغذیه خطوط تولید

برای توضیح بیشتر می توان گفت دستگاه تغذیه خطوط تولید در جا به جا کردن و بلند کردن ورقه‌های سنگین نقش عمده ای دارند و با به خدمت گرفتن این ماشین آلات می‌توان سرعت انجام کار را دو چندان کرد و از هدر رفت نیرو و اتلاف زمان جلوگیری نیز می‌شود. در مجموعه چوبیینر این ماشین آلات به لحاظ فنی به طور کامل مورد ارزیابی قرار گرفته اند و انواع مختلف آنها با چند برند متفاوت  عرضه شده است.

دستگاه سمپل زن

از جمله یکی از ماشین آلات کاربردی در حوزه صنعت چوب می‌توان به دستگاه سمپل زن اشاره داشت که در دو مدل نیمه اتوماتیک و کاملا اتوماتیک تولید می‌گردد. این مدل دستگاه سمپل زن قابل استفاده برای انواع سنگ، چوب و سنگ کورین می‌باشد.

کمپرسور باد

از آنجا که خیلی از ماشین آلات همچون لبه چسبان‌ها و پنل برها دارای پنوماتیک هستند پس حضور یک کمپرسور باد قابل اطمینان در کنار این ماشین آلات امری ضروری است و لذا در مجموعه چوبیینر انواع کمپرسور باد به لحاظ فنی به طور کامل مورد ارزیابی قرار گرفته اند و انواع مختلف آن‌ها با چند برند متفاوت عرضه شده است.

خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر