یکشنبه, ۳۰ دی,۱۳۹۷

هفدهمین نمایشگاه بین المللی، یراق آلات، ماشین آلات و ابزار آلات صنایع چوب، وودکس 2019

با آغاز وودکس 2019، این فرصت به تولید کنندگان و وارد کنندگان در صنایع چوب داده شده تا بار دیگر در کنار هم محصولات جدید خود را به نمایش بگذارند. تا کیفیت محصولات خود را به مصرف کنندگان نشان دهند. از این رو با آغاز هفدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات و ابزار آلات صنایع چوب، فروشگاه چوبینر بر آن شد تا محصولات خود را در این نمایشگاه بین المللی در زمینه صنایع چوب به نمایش بگذارد. محصولات چوبینر اعم از ماشین آلات، یراق آلات و ابزار آلات صنایع چوب و ... می باشند.

فروشگاه چوبینر در هفدهمین نمایشگاه بین المللی Woodex

چوبینر اولین مرجع تخصصی نقد، بررسی، کارشناسی، مشاوره، خرید و فروش ابزار آلات صنایع چوب، نجاری و ام دی اف در ایران بوده و یکی از اعلام کنندگان قیمت انواع دستگاه های صنعت نجاری و مبلمان صفحه ای مانند دورکن، لبه چسبان، CNC چوب، انواع دستگاه نجاری و... می باشد. همچنین مواد مصرفی مانند تیغ اره، ابزار و مته های CNC در این نمایشگاه نیز ارائه می گردند. زمینه کاری چوبینر در صنف صنایع چوب از فروش کوچک ترین قطعات یدکی ماشین آلات تا فروش بزرگترین ماشین آلات و خطوط رنگ اتوماتیک می باشد. پس شما مشتریان عزیز بدون نگرانی در محل هفدهمین نمایشگاه بین المللی Woodex می توانید محصولات مورد نیاز خودرا از چوبینر خرید نمائید.

محصولات غرفه فروشگاه چوبینر در نمایشگاه بین المللی

فروشگاه چوبینر در نظر دارد که در غرفه خود در نمایشگاه علاوه بر نمایش محصولات تولید ملی که بیشترین استفاده را در کارگاه های صنایع چوب و ام دی اف دارد، یکی از این ماشین آلات دورکن سعید که بیشترین فروش را در بازار داخلی دارد به نمایش بگذارد.


نمایش اختصاصی جدیدترین محصولات دورکن سعید

چوبینر مفتخر است بگوید اولین نماینده رسمی شرکت سعید مرکز تولید کننده دورکن های ارزان قیمت و ابزار آلات صنایع چوب تولید ملی می‌باشد. دورکن سعید یکی از پرطرفدار ترین دورکن های پرفروش داخلی محسوب می شود. این شرکت توانسته روز به روز بر کیفیت و کارایی محصولات خود افزوده و رضایت را برای مشتریان به ارمغان آورد. شرکت سعید توانسته سری جدید دورکن های خود را که از کیفیت بالاتری برخوردار هستند به خط تولید رسانده و همچنین با قیمت بسیار ایده آل آنرا به بازار داخلی کشور ارائه دهد.


زمان و محل برگزاری نمایشگاه بین المللی وودکس 2019

نمایشگاه بین المللی وودکس 2019 از 13 الی 16 بهمن 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

محل غرفه چوبینر: در سالن 38 B می باشد. که شما با مراجعه به غرفه چوبینر می توانید از محصولات ما دیدن فرمایید.

ساعت بازدید: ساعت بازدید نمایشگاه از 9 صبح الی 5 بعد از ظهر می باشد.

آدرس گوگل مپ:

افزودن نظر جدید