پارس سدید ایساتیس

1-1 از 1

پارس سدید ایساتیس یک شرکت تولیدی قفل و سیلندر می‌باشد که از ویژگی‌های قفل و سیلندرهای ایساتیس می‌توان به کد گذاری دقیق کلیدها، استفاده از فلز برنج برای تولید قفل‌ها، مهندسی دقیق و... اشاره کرد. شرکت پارس سدید ایساتیس دارای سابقه‌ی 20 ساله در تولید انواع قفل و سیلندر می‌باشد که به همین سبب می‌توان به جرئت گفت؛ دارای تیم حرفه‌ای در طراحی و مهندسی انواع قفل می‌باشد. برند ایساتیس دارای باکیفیت‌ترین قفل‌ها در ایران می باشد و همچنین در کنار تجربه بالا با بهره‌گیری از دانش روز دنیا در تولید سبب افزایش کیفیت و کاهش قیمت شده است.

معرفی شرکت پارس سدید ایساتیس

همان‌طور که گفته شد شرکت پارس سدید ایساتیس دارای سابقه‌ی بالایی در تولید انواع قفل و سیلندر می‌باشد که از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. مهندسی دقیقی که در تولید محصولات ایساتیس صورت می‌گیرد سبب شده تا مشتریان زیادی را به خود جلب نماید. شرکت پارس سدید ایساتیس در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی تمامی محصولات با کیفیت خود را به کشورهای همسایه نیز صادر می‌کند. در ادامه بیشتر با محصولات شرکت ایساتیس آشنا خواهید شد.

محصولات برند Isatis

برند Isatis شامل قفل و سیلندرهایی ی باشد که با کیفیت عالی و بهترین متریال ساخته شده‌اند. در واقع شرکت Isatis تولید کننده چندساله قفل‌های کتابی، سیلندر و قفل‌های 6/5، 5/5، 2/5 با استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های روز دنیا است. برای مشاهده محصولات ایساتیس می‌توانید به بخش فروشگاه چوبینر مراجعه کنید.

قیمت محصولات ایساتیس

شرکت پارس سدید ایساتیس به دلیل رنج گسترده ای از محصولات دارای طیف مختلفی از قیمت‌ها می‌باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت ایساتیس می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت با چوبینر تماس حاصل فرمایید.

ابزار آلات اندازه گیری اینستاگرام قطعات یدکی