چوبی سرویس

یکی از مهم ترین دغدغه فعالین صنعت چوب نصب، تعمیر و سرویس ماشین آلات می‌باشد. چوبی سرویس که جزء خدمات ارائه شده در چوبینر است این مشکل را برطرف نموده و کارشناسان فنی این مجموعه جهت نصب و تعمیر دستگاه ها به نقاط مختلف اعزام می‌شوند. 

سرویس، تعمیرات، تنظیم و تامین قطعات انواع ماشین آلات صنایع چوب

روزانه تعداد بسیار زیادی کاربر تخصصی صنایع چوب از وب­سایت چوبینر بازدید می‌کنند تا از خصوصیات و قیمت ماشین آلات نو و دست دوم و همچنین اخبار و مقالات آموزنده آگاه شوند و برای تامین و خرید تیغ اره، ابزار سی ان سی، اتصالات، ابزارآلات دستی صنایع چوب و . . . به چوبینر اتکا کرده اند، در همین حین خیلی از شما عزیزان اعلام کردید که از سرویس، خدمات پس از فروش و تامین قطعات بسیاری از شرکت ها ناراضی هستید و همیشه دنبال سرویس کار خوب بوده اید و حتی در مواردی پیش آمده که سرویس ها نامناسب بوده یا تامین قطعات به مشکل خورده و یا حتی سرویس کاری که دستگاه را تعمیر کرده از سرویس تلفنی امتناع نموده؛ لذا بر این شدیم تا جهت رفع این نیاز حیاتی در صنعت چوب واحد چوبی سرویس را ایجاد تا خدمات پس از فروش انواع ماشین آلات صنایع چوب اعم از ماشین آلات صفحه ای MDF، نجاری، انواع سی ان سی و . . . را در سطوح مختلف ماشین آلات آسیایی و اروپایی پوشش دهیم.


اعزام کارشناس جهت تعمیرات ماشین آلات صنایع چوب به اقصی نقاط ایران

کارشناسانی فنی در مجموعه چوبی سرویس فعالیت دارند که خبره، مجرب و در خارج از کشور دوره دیده اند و با توجه به نوع دستگاه شما اعم از آسیایی و اروپایی انتخاب و جهت سرویس در اسرع وقت اعزام خواهند شد..

اعزام کارشناس جهت نصب ماشین آلات صنایع چوب

با توجه به موارد مذکور کارشناسان چوبی سرویس می توان ماشین آلات نو یا دست دوم شما را نصب و تحویل دهند؛ هزینه ی آن به گونه ای است که ایاب و ذهاب کارشناس به علاوه هزینه کارشناسی و بررسی را بسته به نوع و مدل دستگاه توافقی انجام خواهیم داد..

اعزام کارشناس جهت برآورد قیمت - کارشناسی ماشین آلات دست دوم

گاها دیده شده افرادی که میخواهند دستگاه دست دوم خریداری کنند، از سلامت دستگاه اطمینان ندارند و ترس از این دارند که پس از خرید دستگاه، دستگاه به خرج بیفتد، لذا در این خصوص نیز چوبینر جهت کارشناسی دستگاه کارشناس اعزام خواهد نمود؛ که هزینه ایاب و ذهاب کارشناس به علاوه هزینه کارشناسی و بررسی، بسته به نوع و مدل دستگاه به صورت توافقی انجام می شود.

انواع تعمیرات تخصصی پنل تاچ و ال سی دی ماشین آلات صنایع چوب، اسپیندل و موتور های High-Speed نیز پذیرفته می شود..

مراحل درخواست سرویس:

  1. تماس با چوبی سرویس و اعلام مدل، برند، سال ساخت و مشکل دستگاه
  2. تماس کارشناسان چوبی سرویس جهت بررسی اولیه دستگاه بصورت تلفنی و برآورد حداقل هزینه سرویس مورد نیاز
  3. پرداخت هزینه ایاب و ذهاب کارشناس از درب منزل تا کارخانه مشتری به همراه هزینه برآورد شده سرویس، که مبلغ آن پس از تماس تلفنی و در صورت لزوم، دیدن تصاویر دستگاه دریافت می گردد.
  4. اعزام کارشناس فنی جهت تعمیر و رفع عیب دستگاه در اسرع وقت

.

نکته: با توجه به ارزشمند بودن وقت کارشناسان، ایاب و ذهاب تعمیرات شهرستان ها از طریق هواپیما انجام خواهد شد.

.

همین حالا تماس بگیرید، فقط کافیست شماره تلفن زیر را لمس کنید و یا از طریق تلگرام اقدام نمائید

   02166563048