فروشنده شوید

خرید کوره پخت و خشک کن

1-4 از 4

در صنعت چوب برای ساخت و تولید محصولات از ماشین آلات و ابزار آلات مختلفی استفاده می‌شود. کوره پخت و خشک کن یکی از ماشین آلات یا دستگاه‌های کاربردی در صنعت چوب و نجاری است که کاربرد زیادی دارد. از این دستگاه برای خشک کردن قطعه کار پس از رنگ کاری، رزین و لعاب و موارد مشابه دیگر استفاده می‌شود. 

ویژگی کوره خشک کن 

همانطور که گفته شد، از دستگاه کوره خشک کن  برای خشک کردن قطعه کار پس از رنگ کاری، رزین و لعاب و موارد مشابه دیگر استفاده می‌شود. کوره پخت و خشک کن در دو نوع تونلی و تابشی تولید شده است که افراد براساس نیاز می‌توانند هر کدام از آنها را انتخاب کنند.

انواع کوره پخت و خشک کن

بطور کلی این ماشین آلات به لحاظ تولید گرما به 2 دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • کوره پخت و خشک کن تونلی و یا باکسی که در آن از مشعل برای گرم کردن تونل استفاده می‌شود و طبیعی است که به لحاظ فنی باید دارای استانداردهای معتبری باشد.
  • دسته دوم کوره‌های تابشی هستند که از طریق امواج الکترومغناطیسی UV (فرابنفش) و یا IR (مادون قرمز) و توان تابشی متفاوتی قطعه کار را خشک می‌کنند. یکی از نکات هر دستگاه تابشی بهره مندی آن از استانداردهای مربوطه است و همواره باید مد نظر قرار گیرد، در غیر اینصورت و استفاده از دستگاه‌های غیر استاندارد می‌تواند عواقب جبران ناپذیری بر سلامت اپراتور وارد آورد.

قیمت انواع کوره پخت و خشک کن

برای اطلاع از قیمت انواع کوره پخت و خشک کن لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.