گل میخ درب

1-16 از 16

امروزه دکوراسیون داخلی منازل، فروشگاه ها، رستوران ها و اماکن مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است. برای زیباتر شدن دکوراسیون داخلی از ابزار، یراق و لوازم دکوری و تزیینی مختلفی استفاده می‌شود که نقش مهمی در زیباتر شدن دکوراسیون داخلی دارند. یکی از یراق آلات پرطرفدار که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است گل میخ درب می‌باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا موارد مصرف و مدل های مختلف گل میخ درب را بررسی نماییم.

گل میخ درب چوبی

گل میخ درب که به گل میخ درب چوبی و گل میخ درب قدیمی نیز خوانده می‌شود در تزیینات درب های چوبی، درب صندوقچه و پنجره های دکوری به کار می روند. درب های تزیین شده با این گل میخ ها مناسب استفاده در دکور هتل، رستوران، اقامتگاه های سنتی، منازل و... می‌باشند.

قپه آنتیک

قپه آنتیک که همان گل میخ درب قدیمی و چوبی است در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می‌شود. قپه آنتیک در مدل های مختلفی از لحاظ روش نصب نیز تولید می‌گردد که در بعضی مدل ها با کمک چسب و در مدل هایی به صورت میخ بر روی قطعه کار نصب می‌گردد.

قیمت گل میخ نمای آنتیک

گل میخ نمای آنتیک در مدل و ابعادهای متفاوت تولید می‌شود، برای اطلاع از قیمت انواع گل میخ نمای آنتیک می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت گل میخ نما آنتیک با چوبینر تماس حاصل فرمایید.