FELDER

1-24 از 68

در سال 1956 یوهان فلدر همراه با همسرش Gertraud شرکت FELDER را در کارگاه خود که در خانه پدر و مادرش در Absam، Tyrol بود تاسیس کرد. در همان سال، آنها اولین ماشین های صنایع چوب شان را در نمایشگاه های تجاری وین و اینسبروک نمایش دادند. در سال 1958 به علت کمبود اجزاء آهنی، کارخانه ای در در باغ خانه راه اندازی شد.

معرفی شرکت فلدر

افزایش سطح تولید به این معنی است که شرکت باید اولین حرکت خود را انجام دهد. Salzburgstrasse 26 در Absam تبدیل به محل جدید تولید کننده ماشین شد. در سال 1962 اولین صادرات Felder به سوئیس آغاز شد و تنها یک سال بعد با پیشرفت سری اول، دستگاه ترکیبی BU 4 به دست آمد. ظرفیت تولید در سال 1965 با خرید اولین مرکز میلینگ افزایش یافت. با BU 5، Felder با موفقیت وارد بازار آلمان شد. سری BU 6، BU 7 و BU 8 در بازار بین المللی ثبت شدند. در سال 1970 سری جدید دستگاه های FELDER HT به بازار عرضه شد. این سری به خصوص در بخش نجاری بسیار موفق بوده است. در سال 1975 یک کوره الکتریکی اتوماتیک به ریخته گری 170 مترمربع متصل شد. گام بعدی دو سال بعد با انتقال مجموعه به یک ساختمان جدید، برداشته شد.  Felder در سال 1979 وارد دنیای CNC شد و نخستین مرکز فرزکاری خود را نصب کرد. این یکی از آخرین سرمایه گذاری های انجام شده در محل Absam بود. گسترش و بین المللی شدن شرکت FELDER از نقطه عطفی برای ماشین آلات حرفه ای فلدر به شمار می رود.

گسترش و بین المللی شدن شرکت FELDER

موفقیت نیازمند گسترش است و این مهم در Absam دیگر امکان پذیر نیست. به همین دلیل در سال 1982 این شرکت بار دیگر با 65 کارمند به جایگاهی جدید در Hall of Tirol نقل مکان کرد، جایی که این شرکت همچنان تا به امروز حضور دارد. در سال 1988 یوهان فلدر FELDER Scandinavia را در استکهلم تاسیس کرد. در اتریش و آلمان، مفهوم جدید فروش Felder معرفی شد: فقط شرکای منتخب شده مجاز به فروش محصولات Felder خواهند بود. سری BF 3 و BF 4 بسیار موفق بودند و در سال 1988 موج بعدی سرمایه گذاری ها مورد نیاز بود: یک سالن جدید با فضای کافی برای اولین دستگاه لیزر Felder، روبات های جوشکاری و مراکز پردازش افقی ساخته شد.

ماشین آلات حرفه ای فلدر

 اوج هنر Felder  با امکانات جدید تولید در سال 1990 به نمایش گذاشته شد. اولین ماشین ترکیبی دنیا با میز کشویی ارائه شد. با ظهور BF 6  موقعیت Felder  به عنوان پیشتاز ماشین های ترکیبی در بازار تثبیت شد. Felder اولین دستگاه انفرادی را برای استفاده حرفه ای در محدوده صنعتی رونمایی کرد. همچنین در این بخش بود که در مدت کوتاهی پانل K6 ورودش به بازار بین المللی را جشن گرفت. دستگاه های تولیدی Felder ماشین آلات ترکیبی تا ماشین آلات کاملا حرفه ای صنایع چوب برای تجارت و صنعت را در بر می گیرد. در سال 1993 Felder مرکز جدید EURO  را افتتاح کرد که در شعبات خود بی نظیر بود و اولین دفترش در اتریش را در سال 1995 تاسیس کرد.

قیمت محصولات شرکت FELDER

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت FELDER شما می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.