Roche

1-48 از 55

Roche یکی از برندهای معتبر جهانی در تولید انواع گیره ها می باشد. Roche یک برند چینی با بیش از 12 سال فعالیت در صنعت تولید گیره ها و محصولات مرتبط می باشد. و از لحاظ کیفیت و مرغوبیت در سطح بالایی بین رقبا قرار دارد. شرکت Roche در سطح جهانی محصولات با کیفیت خود را صادر می کند. در اروپا، استرالیا و آمریکای شمالی نمایندگی های معتبری برای توزیع محصولات خود دارد.

زمینه فعالیت شرکت Roche

زمینه فعالیت شرکت Roche به شرح زیر می باشد:

  • کلمپ کششی
  • کلمپ اتصالی و نگهدارنده
  • کلمپ دسته افقی
  • کلمپ دسته عمودی

کیفیت محصولات برند Roche

برند Roche سالهاست که از فعالین و برندهای معتبر در زمینه تولید انواع کلمپ می باشد. در مسیر تولید محصولات سطح کیفیت بالا اولویت شرکت Roche بوده است. شرکت Roche با توجه به کسب گواهینامه های ISO و Rohs نشان داده است که به سطح کیفیت بالایی دست یافته است. تیم طراحی و تولید Roche به صورت حرفه ای و سطح توانایی بالای به تولید محصولات شرکت می پردازند. فناوری و تکنولوژی بالا، بسته بندی حرفه ای و قیمت مناسب از دیگر توانمندی های این برند می باشد. شرکت Roche سالانه چیزی حدود 20 ملیون محصول را به کشورهای سراسر جهان صادر می کند و این دلیل محکمی بر بالا بودن کیفیت محصولات این شرکت می باشد.

قیمت محصولات شرکت Roche

محصولات شرکت Roche سطح تنوع بالایی دارند و به تناسب متنوع بودن محصول، قیمت ها نیز متنوع هستند. شرکت چوبینر محصولات شرکت Roche را بدون هیچ مشکلی در اختیار شما قرار می دهد. لذا برای دریافت به روزترین قیمت محصولات شرکت Roche با متخصصین سایت چوبینر تماس حاصل نمایید.