فروش و قیمت ابزار آلات، تیغ اور فرز، مته اور فرز و مته سی ان سی CNC چوب

1-24 از 308

قطر مته اورفرزها معمولا بین 12 تا 25 میلیمتر و ارتفاع کارگیر آنها بین 28 تا 52 میلیمتر می باشد. نوع دیگر این مته اورفرزها جهت شیارزنی و ابزار زنی لبه سطح درب ورودی و کابینت استفاده می شود.

ابزار آلات حکاکی و برش سی ان سی (CNC) چوب انواع مته و تیغه فرز و سوراخکاری و کاربرد آن در صنایع چوب و MDF

این دسته از ابزار آلات شامل انواع فرز و مته و ابزار های حکاکی و برش به فرم زیر می باشند: این محصولات بطور عام شامل موارد انواع مته cnc چوب ، مته های حکاکی، مته برش cnc و ابزار آلات cnc چوب و انواع مته دستگاه cnc هستند.

ابزار آلات و یا فرز الماسه برش صفحات mdf

ابزار آلات و یا فرز برش صفحات mdf با سرعت و کیفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس تعداد و هندسه دندانه ها، سرعت پیشروی در قطعه کار و کیفیت مقطع برش متفاوت می باشند.

.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر

معرفی ابزار آلات و مته در ابزار برش CNC و سوراخ زن ها و انواع فرز ها

فرز با تیغ چه قابل تعویض

انواع فرز و ابزارآلات یا مته برش الماسه

فرز متن نویسی (حکاکی)

فرز فرمینگ

ابزار های اور فرز

با توجه به کاربردهای متنوع، فرز ها از لحاظ قطر دم و کارگیر و ارتفاع کارگیر بسیار حائز اهمیتند. فرزها را به دسته های تیغچه تعویضی، فول کارباید و جوشی تقسیم بندی می نمایند.

شرکت لایکو با وجود بخش تحقیق و توسعه توانمند و داشتن زیرساخت های مناسب همواره در حال تولید علم در زمینه های بهینه کردن ابزارها از لحاظ کیفیت، دوام و همچنین هندسه مناسب جهت تولید ابزار برای قطعات چوب و MDF می باشد. در تازه ترین ابداع این شرکت ابزارهای P-system با کیفیتی بی نظیر، حداقل استهلاک و طول عمر طولانی، قطعه کار مورد نظر را بعد از انجام فرزکاری مستقیماً برای روکش کردن یا رنگ شدن (بدون نیاز به سمباده کاری) آماده می نمایند.