فروش و قیمت ابزار آلات، تیغ اور فرز، مته اور فرز و مته سی ان سی چوب

1-24 از 496

کلمپ و کولت ابزار هایی برای تغییر در اندازه شفت و نگهداری یک تیغ اور فرز یا مته سی ان سی چوب در جای خود بکار می رود. ممکن است شما مته سی ان سی را تهیه نموده باشید که با قطر اسپیندل دستگاه سی ان سی شما همخوانی ندارد و کوچکتر است یا اینکه نیاز دارید توسط سی ان سی یا دستگاه اور فرز حالتی خاص را روی چوب ایجاد کنید. تمامی ابزار آلات مورد نیاز این کار را در لیست زیر می توانید بیابید. فقط کافیست انتخاب کنید و بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

قطر مته اورفرزها معمولا بین 12 تا 25 میلیمتر و ارتفاع کارگیر آنها بین 28 تا 52 میلیمتر می باشد. نوع دیگر این مته اورفرزها جهت شیارزنی و ابزار زنی لبه سطح درب ورودی و کابینت استفاده می شود.

ابزار آلات حکاکی و مته CNC چوب انواع تیغه فرز چوب و تیغ فرز سوراخکاری

این دسته از ابزار آلات شامل انواع تیغه فرز چوب، مته CNC، ابزار آلات حکاکی و برش می باشد. بطور کلی شامل: انواع مته CNC چوب، مته حکاکی، تیغه فرز چوب، تیغ فرز، تیغ فرز نجاری، ابزار آلات CNC چوب و انواع مته دستگاه CNC هستند. لازم به ذکر می باشد، شما عزیزان می توانید برای خرید پک ابزار آلات و مته های اورفرز و CNC هم اقدام کنید تا از ست کامل مته سی ان سی بهره مند شوید.

روش استعلام قیمت مته های بلبرینگی، کولت، کلمپ، مته های CNC

برای استعلام قیمت مته های بلبرینگی، کولت، کلمپ، مته های CNC می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید. برای خرید محصول هم میتوانید بر روی دکمه خرید هر محصول کلیک نماید.

.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر