روش‌های ارسال

برای دیدن روزهای تعطیل در چوبینر که سرویس‌دهی غیرفعال است، کلیک کنید.

ارسال سریع و مطمئن به سراسر کشور یکی از اصول بسیار مهم در فروشگاه اینترنتی چوبینر می باشد تا خریدی راحت و مطمئن را برای شما دوست گرامی فراهم نماید.

ارسال آنی

روش ارسال آنی فقط مختص شهرهای تهران، کرج و حومه ی کرج می باشد. در این روش در صورتی که شما سفارش خود را  بین ساعات 9 صبح الی 15 عصر ثبت و پرداخت نمایید؛ حداکثر دو/2 ساعت بعد از پرداخت وجه سفارش، سفارش از طریق اسنپ یا تپسی یا . . . ارسال خواهد شد. اگر سفارشی بعد از زمان مذکور ثبت و پرداخت شود، ارسال آن به روز بعد موکول خواهد شد.

روش ارسال آنی برای سبد خرید بالای 50.000 تومان قابل انتخاب است.

در زمانی که روش آنی را انتخاب می فرمایید به نکات زیر دقت نمایید:

 • از طریق پیامک، لینک رهگیری برای شما ارسال می گردد.
 • اگر مشتری به هر دلیلی نتواند سفارش را تحویل بگیرد، همکاران پشتیبان برای هماهنگ کردن زمان ارسال بعدی با مشتری تماس می‌گیرند. همچنین هزینه ارسال برای بار دوم به عهده مشتری است.
 • لطفا در زمان دریافت سفارش، کالاهای خود را از لحاظ سلامت، رنگ، سایز و ... بررسی و درصورت هر گونه تناقص با شماره پشتیبانی چوبینر 02128424086 تماس حاصل نمایید. بدیهی است پس از دریافت سفارش، فروشگاه اینترنتی چوبینر هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نمی گیرد.

ارسال توسط پست

یکی دیگر از روش‌های ارسال چوبینر، پست می‌باشد. در زمانی که روش پست را انتخاب می فرمایید به نکات زیر دقت نمایید:

 • سفارش شما پس از پرداخت، نهایتا کمتر از 12 ساعت پردازش و توسط چوبینر به شرکت ملی پست ایران تحویل و کد رهگیری آن حداکثر 24 ساعت پس از تحویل به اداره پست، برای شما پیامک می گردد.
 • پس از تحویل به اداره پست به صورت معمول 2 الی 5 روز کاری زمان می برد تا سفارش از طریق اداره پست به دست شما برسد.
 • از طریق پیامک، کد رهگیری برای شما ارسال می گردد که با وارد کردن کد رهگیری خود در سامانه رهگیری مرسولات شرکت پستی می توانید از مراحل ارسال و توزیع سفارش خود مطلع گردید.
 • هزینه ارسال پست، به صورت آنلاین روی مبلغ خرید شما اضافه می گردد و نیازی نیست شما به مامور توزیع پست مبلغی را پرداخت نمایید.
 • هنگام تحویل گرفتن بسته از مامور توزیع پست، دقت نمایید که بسته سالم و بدون پارگی کارتن و مورد مشکوکی باشد در صورت مشاهده این موارد و تحویل گرفتن مرسوله، اداره پست و فروشگاه اینترنتی چوبینر هیچ گونه مسئولیتی را ندارند؛ لذا خواهشمند است در چنین مواردی از مامور توزیع پست درخواست نمایید تا در حضور ایشان بسته باز و اگر کالایی آسیب دیده و یا سفارش به صورت ناقص است توسط مامور توزیع پست صورتجلسه گردد.

لازم به ذکر است که برای مرسوله‌هایی با حجم و وزن بالاتر از استاندارد پست امکان ارسال با روش پست وجود ندارد و سایر روش‌های ارسال برای سفارش شما نمایش داده می‌شود.

پیک چوبینر

پیک چوبینر در راستای ارسال برای استان البرز و تهران فعالیت می‌نماید، روش ارسال در پیک چوبینر متناسب با موقعیت مکانی شما در شهر تهران، کرج، حومه تهران و حومه کرج متفاوت می‌باشد که در ادامه به بررسی حالت های مختلف آن خواهیم پرداخت. در روش اول که مختص شهر کرج می‌باشد، شرایط ارسال برای نقاطی که در محدوده از جنوب تا مهرشهر، از شمال تا گوهردشت و باغستان، از غرب تا حصارک و دانشگاه خوارزمی، از شرق تا بلوار چمران فراهم می‌باشد. علاوه بر شهر کرج، برای ارسال به حومه کرج نیز مناطقی که در نقشه مشخص شده‌اند شامل روش ارسال با پیک چوبینر می‌شوند. 

زمان ارسال سفارش برای ساکنین کرج در بازه‌ی زمانی ساعت 10 صبح الی 17 عصر می‌باشد.

زمان ارسال سفارش برای ساکنین حومه کرج در بازه‌ی زمانی ساعت 10 صبح الی 17 عصر روزهای زوج می‌باشد.

پیک چوبینر علاوه بر استان البرز، ارسال به شهر تهران و حومه تهران را نیز پشتیبانی می‌نماید که در نقشه استان تهران مناطقی که شرایط استفاده از پیک چوبینر را دارند مشخص گردیده‌اند. 

زمان ارسال سفارش برای ساکنین تهران و حومه تهران در بازه‌ی زمانی ساعت 10 صبح الی 17 عصر روزهای فرد می‌باشد.

در زمانی که روش پیک چوبینر برای نقاط ذکر شده در سطح شهر کرج، حومه کرج، تهران و حومه تهران را انتخاب می فرمایید به نکات زیر دقت نمایید:

 • برای شهر کرج سفارش هایی که تا ساعت 7 صبح پرداخت می‌گردند در همان روز ارسال می‌شوند در غیر این صورت به روز بعد موکول خواهد شد.
 • برای حومه شهر کرج سفارش هایی که در روزهای زوج تا ساعت 7 صبح پرداخت می‌گردند در همان روز ارسال می‌شوند در غیر این صورت به اولین روز زوج بعد موکول خواهد شد.
 • برای شهر تهران و حومه تهران سفارش هایی که در روزهای فرد تا ساعت 7 صبح پرداخت می‌گردند در همان روز ارسال می‌شوند در غیر این صورت به اولین روز فرد بعد موکول خواهد شد. 
 • از طریق پیامک، کد تحویل برای شما ارسال می گردد، که این کد را می بایست در زمان دریافت سفارش به مامور توزیع اعلام نمایید.
 • لازم به ذکر است، نیاز است که کد تحویل در زمان دریافت سفارش به مامور توزیع اعلام گردد در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل سفارش را نخواهند داشت.
 • همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند سفارش را تا درب اصلی ساختمان تحویل دهند.
 • تحویل‌گیرنده سفارش یا نماینده ایشان (با ارائۀ کد تحویل) باید هنگام تحویل سفارش در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی ثبت کرده است، حضور داشته باشد و سفارش را شخصاً تحویل بگیرد. در صورت عدم حضور تحویل‌گیرنده در محل، کالای موردنظر با هماهنگی واحد پشتیبانی مجدداً ارسال خواهد شد.
 • اگر مشتری به هر دلیلی نتواند سفارش را تحویل بگیرد، همکاران پشتیبان برای هماهنگ کردن زمان ارسال بعدی با مشتری تماس می‌گیرند. همچنین هزینه ارسال برای بار دوم به عهده مشتری است.
 • لطفا در زمان دریافت سفارش، کالاهای خود را از لحاظ سلامت، رنگ، سایز و ... بررسی و سپس برگه تحویل را تکمیل و امضا نمایید. بدیهی است پس از دریافت سفارش و تایید فرم، فروشگاه اینترنتی چوبینر هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نمی گیرد.

در تمامی روش‌های ارسال، در صورتی که گیرنده در زمان تحویل کالا به هر دلیلی نتواند بسته را تحویل بگیرد، در ارسال مجدد تمامی هزینه ها اعم از رایگان و غیر رایگان به عهده مشتری می‌باشد.

ارسال به کرج

توجه داشته باشید که ارسال با پیک چوبینر برای شهر کرج تنها در مناطق مشخص شده در تصویر بالا امکان پذیر می‌باشد.

 پیک حومه کرج

توجه داشته باشید که ارسال با پیک چوبینر برای حومه کرج تنها در مناطق مشخص شده در تصویر بالا امکان پذیر می‌باشد.

پیک تهران

توجه داشته باشید که ارسال با پیک چوبینر برای شهر تهران تنها در مناطق مشخص شده در تصویر بالا امکان پذیر می‌باشد.

پیک حومه تهران

توجه داشته باشید که ارسال با پیک چوبینر برای حومه تهران تنها در مناطق مشخص شده در تصویر بالا امکان پذیر می‌باشد.

ارسال توسط تیپاکس

 در زمانی که روش تیپاکس را انتخاب می فرمایید به نکات زیر دقت نمایید:

 • سفارش شما پس از پرداخت، نهایتا کمتر از 12 ساعت پردازش و توسط چوبینر به تیپاکس تحویل و کد رهگیری آن حداکثر 24 ساعت پس از تحویل به تیپاکس، برای شما پیامک می گردد.
 • پس از تحویل به تیپاکس به صورت معمول 2 الی 3 روز کاری زمان می برد تا سفارش از طریق تیپاکس به دست شما برسد.
 • از طریق پیامک، کد رهگیری برای شما ارسال می گردد که با وارد کردن کد رهگیری خود در سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس می‌توانید از مراحل ارسال و توزیع سفارش خود مطلع گردید.
 • هنگام تحویل گرفتن بسته از مامور توزیع تیپاکس، دقت نمایید که بسته سالم و بدون پارگی کارتن و مورد مشکوکی باشد در صورت مشاهده این موارد و تحویل گرفتن مرسوله، تیپاکس و فروشگاه اینترنتی چوبینر هیچ گونه مسئولیتی را ندارند؛ لذا خواهشمند است در چنین مواردی از مامور توزیع تیپاکس درخواست نمایید تا در حضور ایشان بسته باز و اگر کالایی آسیب دیده و یا سفارش به صورت ناقص است توسط مامور توزیع تیپاکس صورتجلسه گردد.


توجه داشته باشید که هزینه‌ی حمل توسط تیپاکس به صورت پس کرایه توسط مشتری هنگام دریافت سفارش پرداخت می گردد. همچنین قبل از انتخاب این روش ارسال، از داشتن دفتر تیپاکس در شهر خود اطمینان حاصل نمایید. 

ارسال توسط باربری

ارسال توسط باربری مخصوص دستگاه‌ها می‌باشد که پس از ثبت سفارش و آماده سازی دستگاه، توسط باربری ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشید که هزینه حمل باربری، به صورت پس کرایه و توسط مشتری هنگام دریافت سفارش پرداخت می‌گردد.


در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ، متناسب با روش و محل دریافت سفارش، امکان دارد زمان ارسال هر یک از روش هایی که در بالا به آن اشاره گردید متفاوت باشد.

ابزار آلات اندازه گیری اینستاگرام قطعات یدکی