بنر رمضان

روش‌های ارسال

فروشگاه اینترنتی چوبینر متشکل از اعضای متعهد و مسئولیت پذیری در بخش های مختلف خود است که در این مجموعه مسئولیت جمع آوری اقلام فاکتور، بسته بندی، ارسال و پیگیری سفارشات و رضایت مشتریان بر عهده تیم انبارداری و لجستیک می‌باشد. لازم به ذکر است که برای پیشگیری از هرگونه خطا؛ جمع آوری و ارسال بسته ها در فروشگاه اینترنتی چوبینر طی دو مرحله جمع آوری و بسته بندی از فیلتر واحد انبارداری و لجستیک عبور می‌کند و برای تامین رضایت خاطر مشتریان کنترل کاملی بر مرسولات به عمل می‌آید. در رابطه با ارسال سفارشات فروشگاه اینترنتی چوبینر، با هدف تسهیل فرآیند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، از روش‌های مختلفی بسته به نوع محصولات برای ارسال سفارشات استفاده می‌شود که در ادامه به معرفی این روش‌ها می‌پردازیم.

ارسال اکسپرس چوبینر

استفاده از ارسال اکسپرس چوبینر فقط برای مقصد کرج قابل استفاده می‌باشد. در این روش ارسال چوبینر، سفارش‌هایی که تا ساعت 7 صبح ثبت گردند از ساعت 9 الی 21 روزهای کاری زوج به صورت رایگان برای شما ارسال خواهند شد. 

ارسال اکسپرس

  ارسال اکسپرس چوبینر برای شهر کرج شامل مناطق زیر می‌باشد:

  • از جنوب تا مهرشهر
  • از شمال تا گوهردشت و باغستان
  • از غرب تا حصارک و دانشگاه خوارزمی
  • از شرق تا بلوار چمران

  ارسال فوری چوبینر

  در صورتی که مقصد و محل تحویل کالا استان البرز یا تهران باشد استفاده از روش ارسال فوری چوبینر برای شما مقدور می‌باشد. در روش ارسال فوری چوبینر سفارش هایی که تا ساعت 7 صبح ثبت گردند ساعت 9 الی 21 روزهای کاری فرد ارسال خواهند شد. ارسال فوری نیز همانند سایر روش‌های ارسالی متناسب با مبلغ خرید، هزینه حمل و بسته بندی دارای گزینه‌های متفاوت به شرح زیر می‌باشد:

  • هزینه حمل و بسته بندی سفارش های زیر 300.000 تومان، برای تهران 55.000 تومان و برای البرز 35.000 تومان می‌باشد.
  • هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بین 300.000 تا 800.000 تومان، برای تهران 35.000 تومان و برای البرز 20.000 تومان می‌باشد.
  • هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بالای 500.000 تومان رایگان است.

  ارسال فوری

  توجه داشته باشید که ارسال فوری چوبینر تنها در مناطق مشخص شده در تصویر بالا امکان پذیر می‌باشد.

  ارسال توسط پست پیشتاز

  پس از ثبت سفارش و مشخص شدن مبلغ کل آن با توجه به وزن مرسوله، مبلغ سبد خرید، نوع کالا، هزینه بسته بندی و... گزینه های مربوط به ارسال با پست پیشتاز که به شرح زیر می باشند، برای شما نمایش داده می‌شود:

  • هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های زیر 250.000 تومان، 18.000 تومان می‌باشد.
  • هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بین 250.000 تا 800.000 تومان، 10.000 تومان می‌باشد.
  • هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بالای 500.000 تومان رایگان است.

  پس از ثبت سفارش و انتخاب ارسال بسته از طریق پست؛ می توانید با کلیک بر روی لینک سامانه رهگیری مرسولات شرکت پستی و وارد کردن کد رهگیری مربوط به بسته از مراحل ارسال و توزیع سفارشتان مطلع شوید.

  ارسال توسط تیپاکس

  تیپاکس یکی از روش‌های ارسال بسته‌ی شما می‌باشد که قبل از انتخاب این گزینه حتما به موارد زیر توجه فرمایید:

  توجه داشته باشید که هزینه‌ی حمل توسط تیپاکس به صورت پس کرایه می‌باشد. همچنین قبل از انتخاب این روش ارسال، از داشتن دفتر تیپاکس در شهر خود اطمینان حاصل نمایید. 

  پس از ثبت سفارش و انتخاب ارسال بسته از طریق تیپاکس؛ می توانید با کلیک بر روی لینک سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس و وارد کردن کد رهگیری مربوط به بسته از مراحل ارسال و توزیع سفارش خود مطلع شوید.

  ارسال توسط باربری

  ارسال توسط باربری مخصوص دستگاه‌ها می‌باشد که پس از ثبت سفارش و آماده سازی دستگاه، توسط باربری ارسال خواهد شد. 

  توجه داشته باشید که هزینه حمل باربری، به صورت پس کرایه توسط خریدار هنگام دریافت سفارش پرداخت می‌گردد.

  دریافت حضوری کالا

  پس از پرداخت و دریافت پیامک تا 3 روز کاری مهلت دریافت سفارش را خواهید داشت، همچنین در هنگام تحویل گرفتن بسته، ارائه کد تحویل پیامک شده الزامی است. لازم به ذکر است که به دلیل رعایت الزامات بهداشتی از پذیرفتن شما به داخل دفتر مجموعه معذوریم و با هماهنگی قبلی سفارش درب ساختمان تحویل داده می‌شود.

  برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره‌ی شرایط، آدرس و زمان تحویل سفارش بر روی لینک کلیک کنید.

  توجه داشته باشید که در هنگام دریافت حضوری کالا، ارائه کد تحویل پیامک شده الزامی می‌باشد.