تخفیف عید فطر

کراسمن | CRASMAN

1-10 از 10

برند Crasman یکی از شرکت‌های معتبر کشور چین می‌باشد که در حوزه تولید محصولات کارگاهی و صنعتی متنوعی فعالیت می‌کند. این شرکت انواع ابزار آلات لازم و ضروری صنعت چوب مانند شیلنگ فنری، کوپلینگ، مته خزینه، انواع سوهان و غیره را تولید می‌کند. 

کیفیت برند Crasman

همانطور که در بالا ذکر شد، برند کراسمن در صنایع مختلف و کارگاه‌های متفاوت چوبی، ابزار آلات مختلف مانند بادی و پنوماتیک را برای پیشبرد امور نیز تولید کرده است که با فشار باد و هوا کار می‌کنند و بسیار پرطرفدار می‌باشند. این شرکت برای تولید تمام محصولات خود از آخرین تکنولوژی‌های به روز جهان با مواد اولیه مرغوب استفاده می‌کند تا محصولاتی با کیفیت به مشتریان خود عرضه کند. 

محصولات برند کراسمن

برند کراسمن دارای ابزار آلات کارگاهی مختلف می‌باشد که هر کدام از محصولات در ابعاد و اندازه‌های متفاوت متناسب با نوع دستگاه یا ماشین آلات مدنظر تولید شده است. به عنوان مثال کوپیلینگ‌های این برند در مدل‌های 20PF، 20PP، 40SM، 20SP و غیره و همچنین انواع مته خزینه، ست سوهان در سایزهای متفاوت و غیره آماده عرضه در بازار می‌باشد.

قیمت محصولات برند Crasman

شرکت Crasman به دلیل رنج گسترده‌ای از محصولات و ابزارآلات دارای طیف مختلفی از قیمت‌ها می‌باشد؛ لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت Crasman می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.