اپلیکیشن چوبینر

آذر مغار | AZARMOGHAR

1-4 از 4

یکی از ابزارهای پرکاربرد در صنعت چوب و نجاری مغار می‌باشد که در مدل های متلف تولید می‌گردد. در گذشته تولید کنندگان خارجی مدل های مختلف مغار را عرضه می‌نمودند اما در دهه های اخیر برندهای معتبری در داخل کشور اقدام به تولید مغار و ابزارآلات دستی مرتبط با منبت کاری نمودذه اند. آذر مغار یک برند ایرانی معتبر می‌باشد که در زمینه تولید انواع مغار منبت کاری در ابعاد و مدل های مختلف فعالیت دارد. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با این برند در اختیارتان قرار می‌دهیم. 

معرفی برند آذر مغار

آذر مغار یک برند معتبر و زیر مجموعه گروه صنعتی تولیدی آذرشهر می‌باشد که به صورت اختصاصی به تولید و عرضه انواع مغار می‌پردازد. آذر مغار در سال های اخیر سعی بر بالا بردن تنوع تولید محصولات داشته و در این امر موفقیت زیادی کسب نموده است در ادامه به معرفی محصولات این برند خواهیم پرداخت. همچنین یکی از مهم ترین اهداف آذر مغار توجه به نیازهای مشتریان جهت بالا بردن کیفیت محصولات می‌باشد.

محصولات آذر‌مغار

همان طور که در بخش قبل ذکر شد برند آذرمغار در زمینه تولید ابزارآلات مرتبط با منبت کاری فعالیت می‌نماید. محصولات این برند در مدل های مختلفی از قبیل مغار قلمی منبت کاری، مغار چاقویی، پک های مغار منبت کاری، مغارهای شفره، تخت، گلویی، نیم باز و... تولید می‌شوند. محصولات آذر مغار در جعبه ها و کیف های با کیفیت عرضه می‌شوند و در تولید تیغه و دسته آن ها از بهترین متریال استفاده می‌شود. از لحاظ تنوع این محصولات در ابعاد و اندازه های متنوع طبق نیاز مشتری تولید می‌گردند.

قیمت محصولات آذر مغار

محصولات آذر مغار همان طور که ذکر شد در ابعاد مختلف با سایز و مدل های متنوع تولید می‌شوند و به همین دلیل از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت می‌باشند؛ لذا جهت اطلاع از قیمت محصولات به تگ قیمت مراجعه نمایید یا با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.