چوبی کلاب

آسان ابزار

1-8 از 8

گروه تولیدی آسان ابزار از سال 1396 در زمینه‌ی تولید انواع کیف ابزار فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون مشغول به فعالیت در این عرصه می‌باشد. آسان ابزار یکی از بهترین تولیدکننده کیف‌های کمری، دستبندهای مغناطیسی و... می‌باشد که سعی داشته با ساخت کیفیت بالایی از این گونه محصولات رضایت تمامی مصرف کنندگان را جلب نماید. آسان ابزار به عنوان یک شرکت ایرانی با ارائه محصولات روز دنیا با بالاترین کیـفیت در حال رقابت با برندهای خارجی می‌باشد و همواره در طی این سال‌ها فعالیت خود، پیشرفت چشم گیری نیز داشته است. گروه تولیدی آسان ابزار همواره برای ایجاد تیمی قوی و تجهیزاتی با کیفیت و کاربردی دست از تلاش نمی‌کشد.

معرفی گروه تولیدی آسان ابزار

گروه تولیدی آسان ابزار با هدف یکپارچه سازی تولید کیف ابزار و متعلقات آن فعالیت خود را آغاز کرده و امروزه توانسته محصولات با کیفیتی را در بازار عرضه نماید. آسان ابزار دارای یک تیم تولید کننده قوی و ماهر در زمینه تولید و ساخت انواع کیف ابزار و تجهیزات کارگاهی می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1396 آغاز نموده و در طی این سال‌ها با تلاش فراوان به پیشرفت چشم‌گیری در تولید و عرضه محصولات رسیده است. گروه تولیدی آسان ابزار تمامی محصولات خود را تحت عنوان Easy Tool وارد بازار کرده است.

محصولات برند ایزی تول

از محصولات کاربردی برند ایزی تول می‌توان به کیف کمری، مچ بند مغناطیسی، کیف ابزار و ... اشاره کرد. این نوع محصولات با بهترین متریال و در کیفیت بسیار بالایی تولید می‌شوند. گروه تولیدی آسان ابزار سعی داشته تا محصولاتی با کاربری بسیار آسان برای بسیاری از مشاغل همچون کارگاه‌های تولیدی و نجاری و... تولید کند.

قیمت محصولات Easy Tool

برای اطلاع از قیمت محصولات Easy Tool می‌توانید به تگ قیمت هر محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات Easy Tool با چوبینر تماس حاصل فرمایید.