آسان گازور

1-5 از 5

یکی از شناخته شده‌ترین برند در حوزه صنایع چوب، آسان گازور می‌باشد. امروزه به دلیل آن که وارد کردن برخی از محصولات ضروری و کاربردی در حوزه‌ی صنعت سخت و دشوار می‌باشد، آسان گازور اقدام به تولید نمونه‌ای از محصولات خارجی کرده که از لحاظ کیفیت هم تراز با تمامی محصولات خارجی می‌باشد. آسان گازور با تلاش در جهت تولید طیف گسترده‌ای از ابزار آلات مختلف در تلاش است تا  تولید ملی را افزایش داده و با اتشغال زایی بتواند جوانان را در این مرز و بوم نگه دارد. در ادامه به معرفی دقیق شرکت آسان گازور می‌پردازیم.

معرفی شرکت آسان گازور

در سال 1386 شرکت آسان گازور با هدف رسیدن به تولید بهترین و باکیفیت‌ترین ابزار آلات صنعت چوب در تهران تاسیس گردید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آمدن متدهای جدید در تولید انواع مختلف ابزار آلات، تیم حرفه‌ای آسان گازور توانسته بهترین و کاربردی‌ترین ابزار آلات را تولید کند که مشابه با نمونه خارجی بوده و حتی برخی از ایرادات را نیز برطرف کرده است. شابلون گازور زن یک نمونه محصول باکیفیت شرکت آسان گازور است که به جرئت می‌توان گفت هم تراز با نمونه خارجی آن می‌باشد. آسان گازور امیدوار است بتواند سهم قابل توجهی در عرضه کالاهای مناسب برای مشتریان داشته باشد. 

محصولات آسان گازور

همانطور که گفته شد محصولات آسان گازور با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا طراحی و ساخته شده است که هم تراز با نمونه‌های خارجی می‌باشد. آسان گازور توانسته تا طیف کسترده‌ای از محصولات و ابزار آلات مختلفی را تولید کند. شما می‌توانید با اطمینان خاطر از کیفیت و کارکرد محصولات و ابرزار آلات آسان گازور، آن را با به صرفه‌‎ترین قیمت از چوبینر خریداری نمایید.

قیمت ابزار آلات آسان گازور

شرکت آسان گازور به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت ابزار آلات آسان گازور می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.