پنجشنبه, ۲۷ تیر,۱۳۹۸

آشنایی با تیغ برش فرز لبه گرد, تیغ منحنی لبه اور فرز, تیغ حکاکی و تیغ شیارزن انگشتی CMT

دستگاه فرز یک دستگاه رایج در نجاری نوین به شمارمی آید. اما این دستگاه به تنهایی کاری از پیش نمیبرد و با نصب تیغه های مختلف در این دستگاه است که کاربردی می گردد.تیغ های برش زن یکی از پرکاربرد ترین تیغه ها برای برش دادن در صنعت چوب به حساب می آیند. البته تیغه برش فقط برای دستگاه فرز نیست و در CNC هم کاربرد دارد. شرکت CMT ایتالیا تولید کننده انواع ماشین آلات و قطعات یدکی در صنعت چوب می‌باشد که به سبب کیفیت و طراحی مناسب انواع دستگاه‌ سی ام تی مورد استقبال اکثریت متخصصان چوب قرار گرفته است.در زیر به معرفی دو مختلف از تیغه برش با برند CMT می پردازیم.

تیغ فرزلبه گرد چیست؟

تیغ فرز لبه گرد از ابزار آلات ماشین در حوزه صنعت چوب به شمارمی رود. این مدل تیغ اور فرز برای برش دادن انواع چوب در دو زاویه مختلف تولید می‌گردد که به سبب کیفیت ساخت و کاربردی مناسبی که دارد مورد نیاز بسیاری از متخصصان در حوزه صنایع چوب می‌باشد. این تیغه در شعاع و اندازه های مختلف برای پخ زدن لبه ها و تیغه های چوبی در انواع دستگاه های اور فرز میزی و دستی نیز قابل استفاده است.تیغ منحنی لبه چیست؟

تیغ منحنی لبه یکی از ابزار آلات ماشین ساخت کشور ایتالیا می‌باشد که برای برش کاری چوب در زوایای متفاوت و به کارگیری آن‌ها در انواع دستگاه اور فرز در صنعت چوب ساخته و طراحی شده است. کارکرد این تیغه مخالف تیغه لبه گرد پخ زن در دستگاه اور فرز است که در لبه های چوبی, صنایع مبل سازی و نجاری نیز کاربرد دارد.تیغ حکاکی چیست؟

تیغ حکاکی یکی ازابزارآلات کاربردی در صنایع چوب به شمار می رود که جهت زیباتر شدن محصولات چوبی به کار می رود. این نوع تیغ حکاکی به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که در تیغه های خود دارد از دوام و عمر بالایی برخوردار است. حکاکی هایی که روی سطوح چوبی زده می شود زیبایی خاص و منحصر به فردی را ایجاد می کنند. این نوع تیغ ها برای ایجاد حکاکی و نقش انداختن روی مصنوعات چوبی قابل نصب روی دستگاه سی ان سی می باشد که جهت حرکت این تیغ حکاکی به صورت راست گرد می باشد و نوع الماسه های آن از جنس تنگستن کارباید می باشد.


تیغ شیارزن انگشتی چیست؟

تیغ شیارزن انگشتی به سبب کیفیت و طراحی مناسب برای شیار زدن روی سطوح چوبی به کار می رود. این نوع تیغ قابل نصب روی دستگاه سی ان سی برای برش چوب در زوایای مختلف ساخته شده است. همچنین این تیغ قابلیت ایجاد شیاری با مقطع انگشتی مانند با توجه به کاربرد می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.


قیمت تیغه برش و شیار زن

به دلیل تغییر متناوب قیمت ارز مرجع قیمت این محصولات نیز با توجه به این تغییرات متفاوت خواهد بود، لذا در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای دریافت آخرین و بروز ترین قیمت این محصولات با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید.


افزودن نظر جدید