دوشنبه, ۲۵ شهریور,۱۳۹۸

آشنایی با دو یراق خار طبقه و بست آینه

اگه به دور و اطراف خود دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که بسیاری از وسایل منزل همانند کمد، کابینت و... دارای طبقاتی بوده که به وسیله یک نوع یراق متصل شده اند. یراق آلات متنوعی برای نصب این گونه طبقات ساخته شده است که هر کدام از آن ها از ویژگی و امکانات متفاوتی برخوردار هستند. به طور مثال خار طبقه یکی از انواع یراق نگهدارنده طبقات مختلف می باشد. همچنین یکی دیگر از کاربردی ترین یراق برای استفاده در منازل، اداره و... بست آینه می باشد که به وسیله آن می توانید تزیینات زیبایی را با آینه ایجاد نمایید. در ادامه به صورت دقیق با هر کدام از این مدل نگهدارنده آشنا خواهید شد.

خار طبقه اورینگ دار چیست؟

زمانی که بخواهید طبقه ای برای کابینت، کمد و یا هر چیز دیگر از وسایل خود ایجاد کنید حتما باید از یک نوع یراق برای نگهداری این گونه طبقات استفاده نمایید که ثابت و بدون حرکت در جای خود قرار گیرند. خار طبقه اورینگ دار یکی از بهترین گزینه برای نگهداری طبقه های مختلف در داخل کمد، کابینت و... می باشد که از کاربرد و ویژگی بسیار عالی برخوردار است. 

خار طبقه

کاربرد و مزایای خار طبقه اورینگ دار

همانطور که می دانید برای آن که یک طبقه شیشه ای و یا ام دی اف ثابت و بدون حرکت قرار گیرند باید بر روی این مدل خارهای طبقه قسمتی وجود داشته باشد تا از سر خورد این گونه طبقات جلوگیری نماید. خار طبقه اورینگ دار همانطور که از نامش پیداست دارای دو اورینگ لاستیکی به منظور جلوگیری از حرکت طبقات شیشه ای می باشد. خار نگهدارنده طبقه اورینگ دار از فلز درجه یک ساخته شده است که برای نصب آن به دیوار باید محل کار سوراخ شود و سپس این مدل خار نگهدارنده طبقه نصب گردد. همچنین این مدل خار طبقه اورینگی قابل نصب بر روی پروفیل آهن، صفحات MDF و چوب نیز می باشد. خار نگهدارنده طبقه اورینگی برخلاف خار پلاستیکی و یا کریستالی به علت جنس مقاوم و با دوامی که دارد امکان شکستگی در آن وجود نخواهد داشت. 

کاربرد بست آینه ناخنی 

 اشیایی که دارای سطوحی صاف و صیقلی می باشند همانند آینه، شیشه و... را نمی توان با میخ و یا پیچ به دیوار و سطوح عمودی نصب نمود. همچنین به دلیل وزن نسبتا سنگین آینه، استفاده از چسب امکان پذیر نخواهد بود. بست آینه ناخنی از جمله یکی از انواع یراق و اتصالاتی است که این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی انواع آینه با ابعاد متفاوت را به دیوار نصب نمایید. این مدل بست آینه ناخنی از جنس پلاستیک شفاف ساخته شده است که نمایی زیبا را ایجاد خواهد کرد. 

بست آینه

قیمت بست آینه ناخنی 

برای اطلاع از قیمت انواع بست آینه ناخنی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت انواع بست طبقه با چوبینر تماس حاصل فرمایید.


افزودن نظر جدید