چوبی کلاب

دوشنبه, ۱۵ مهر,۱۳۹۸

آشنایی با چسب 123 و شابلون لولا گازورزن

ابزارها، قطعات، ماشین آلات و... نقش مهمی در تولید محصولات مختلف، ایجاد اتصالات محکم دارند. در مواردی با ابزارهایی آشنا می شویم که در گذشته از آن اطلاعی نداشته ایم. چسب 123 یک نمونه از ابزارهای مهم در ایجاد اتصالات مستحکم و با دوام است. چسب ها در انواع مختلفی از قبیل مایع، جامد، نواری و... تولید می شوند که هر کدام برای موارد خاصی به کار می روند. همچنین لازم به ذکر است که چسب ها در منازل و کارگاه های مختلف از قبیل چوب، فلز و... مورد نیاز می باشند. یکی دیگر از ابزارهای مورد نیاز در کارگاه های صنایع چوب شابلون لولا گازورزن است که تاثیر بسیار بالایی در افزایش زیبایی، دقت و کیفیت کار دارد. در ادامه این متن قصد داریم برای آشنایی شما با چسب 123 و شابلون لولا گازورزن اطلاعاتی در رابطه با این دو محصول در اختیارتان قرار دهیم.

چسب 123

چسب 123 به دلیل قدرت بالای چسبندگی که دارد یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین چسب ها می باشد. البته چسب 123 به چسب فوری و قطره ای نیز معروف است و در تمامی مشاغل و حتی مصارف روزانه منازل به کار می رود. چسب 123 از دو جز تشکیل می شود؛ یک اسپری و یک قوطی چسب مایع که در ادامه این متن نحوه استفاده از آن را شرح می دهیم. لازم است توضیح دهیم که چسب 123 برای اتصال قطعات چوبی، پلاستیکی، فلزی، سرامیکی، نئوپان، سنگی و... به کار می رود. از موارد قابل توجه در چسب 123 زمان کوتاه چسابندن قطعات به وسیله آن می باشد که سرعت کار را افزایش می دهد.

چسب 123

نحوه استفاده از چسب یک دو سه

برای استفاده از چسب یک دو سه ابتدا آلودگی‌ها، گرد و غبار و چربی را از سطوح مورد نظر پاک می‌کنیم. سپس با توجه به اندازه سطح مورد نظر 2 یا 3 قطره از چسب یک دو سه را روی سطح میریزم. در مرحله بعد روی سطح دیگر اسپری فعال کننده 123 را از فاصله 15 الی 20 سانتی متری اسپری می‌کنیم و با فشردن دو سطح آغشته به چسب و اسپری بر روی یکدیگر به مدت 12 ثانیه دو سطح کاملا به همدیگر متصل می شوند. با توجه به مواد شیمیایی به کار رفته در چسب یک دو سه؛ هنگام استفاده از اسپری مراقب چشم های خود باشید اسپری با چشمتان برخوردی نداشته باشد.

قیمت چسب قطره ای

برای اطلاع از قیمت چسب قطره ای می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت چسب قطره ای با چوبینر تماس حاصل فرمایید.

شابلون لولا گازورزن

مونتاژ قفسه کابینت، کمد و درب آن ها به یکدیگر یکی از مراحل مهم برای نجاران و کابینت سازان می باشد. اگر در این مرحله از ابزارهای دقیقی استفاده نشود نتیجه کار با خطا و مشکل همراه است. شابلون لولا گازورزن ابزاری دقیق است که این مشکل مهم را برطرف نموده و دقت کار را در کابینت و کمد سازی بالا می برد. شابلون لولا گازورزن حفره هایی دقیق و متناسب با سایز لولا ایجاد می کند تا اتصال مناسبی بین درب و بدنه کابینت و کمد به وجود بیاورد. لازم به ذکر است که این محصول از چند جز مختلف تولید شده است که در ادامه متن قصد داریم به معرفی هر کدام بپردازیم.

شابلون لولا گازورزن

اجزای شابلون لولا گازور زن

شابلون لولا گازور زن همان طور که ذکر شد از اجزای مختلفی برای ایجاد حفره و سوراخ محل قرار گرفتن لولا گازور تهیه شده است که به شرح زیر می باشند:

  • مته لولا گازور: مته لولا گازرو نقش مهمی در این محصول ایفا می کند و معمولا دارای دندانه های تنگستن کارباید می باشد که کیفیت و مقاومت آن را افزایش داده اند.
  • بوش و محفظه چرخش مته گازور: مته لولا گازور درون یک بوش فلزی که دارای محفظه ای از پلاستیک فشرده است قرار می گیرد. از نکات مهم در زمان استفاده از شابلون گازور زن این مورد می باشد که، بوش موجود در هد؛ از جنس فلز است و هنگام استفاد به علت اصطکاک حاصل از چرخش مته درون هد و ایجاد حرارت امکان دارد دچار آسیب شود در نتیجه باید پس از ایجاد حدودا 30 عدد سوراخ 10 دقیقه استراحت به شابلون گازورزن بدهید.
  • بدنه شابلون: در ابتدا و انتهای این محصول دو حفره وجود دارد که این امکان را می دهد تا بتوانید با قرار دادن یک پین داخل این حفره ها به صورت دقیق برای هر درب حفره ای یک اندازه با فاصله ای معین ایجاد نمایید. همچنین بدنه این شابلون دارای درجه بندی برای اندازه گیری دقیق فاصله شابلون از قاب می باشد.

قیمت شابلون جای لولا گازور

برای اطلاع از قیمت شابلون جای لولا گازور می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت شابلون جای لولا گازور با چوبینر تماس حاصل فرمایید.

افزودن نظر جدید