آلفا

1-12 از 12

شرکت تولیدی آلفا در سال 1376 توسط بنیان گذاران با هدف حمایت از تولید ملی و اشتغال زایی تاسیس گردید. گروه صنعتی آلفا موفق به تولید انواع منگنه بادی در سایزهای مختلف بوده که توانسته طی این سال ها ضمن تولید بیشتر، محصولات باکیفیتی را ارائه دهد. اعتماد مشتریان و رضایت مصرف کنندگان از عوامل موفقیت و پیشرفت گروه صنعتی آلفا می باشد.

گروه صنعتی آلفا پیشرو در وارد کردن انواع محصولات و قطعات کاربردی در صنایع چوب نیز می باشد. 

گروه صنعتی ALFA

گروه صنعتی ALFA با مدیرانی کوشا در همان سال های نخست تاسیس شرکت، محصولات خود را به گونه تولید کرده که با وجود رقبای خارجی به جایگاه بالایی از تولید و کیفیت رسیده است. گروه صنعتی آلفا طی این سال ها فعالیت خود خطوط جدید نیز راه اندازه کرده است. آلفا یکک برند ایرانی مطرح در زمینه تولید و ارائه ابزار آلات صنعتی می باشد که برای ایفای نقشی پویا در مسیر خودکفایی کشور همواره در تلاش است. محصولا شرکت آلفا از تنوع و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. 

محصولات شرکت آلفا

محصولات شرکت آلفا شامل انواع سوزن منگنه در سایزهای مختلف، منگنه کوب، میخ کوب و... می باشد که از نظر کیفیت هم رده با برندهای خارجی است. چوبینر برای کسب رضایت مشتریان سوزن منگنه مبلی بست آلفا را در سایزهای متفاوت به فروش می رساند. 

قیمت محصولات گروه صنعتی آلفا

گروه صنعتی آلفا به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات گروه صنعتی آلفا می توانید با چوبینر تماس بگیرید.

ناموجود
آلفا

میخ T32 تی پو

ساخت چین مخصوص استفاده در دستگاه میخکوب مدل Tipo
ناموجود
ناموجود
آلفا

میخ T38 تی پو

ساخت چین مخصوص استفاده در دستگاه میخکوب مدل Tipo
ناموجود