اپلیکیشن چوبینر

آلومبر | Alombor

1-1 از 1

شرکت آلومبر یکی از بهترین تولید کننده و وارد کننده یراق آلات و تجهیزات آشپزخانه می‌باشد که در سال 1378 تاسیس گردید. آلومبر به عنوان یک شرکت ایرانی با ارائه محصولات روز دنیا با بالاترین کیـفیت در حال رقابت با برندهای خارجی دنیا می‌باشد و همواره در طی این سال‌ها فعالیت خود پیشرفت چشم گیری نیز داشته است. شرکت آلومبر همواره برای ایجاد تیمی قوی و تولید تجهیزاتی با کیفیت و کاربردی دست از تلاش نمی‌کشد. تجهیزات و یراق الات تولید و یا وارداتی شرکت Alombor از تکنولوژی روز دنیا برخوردار بوده که بسیاری از نیازهای امروز را برطرف می نماید. 

معرفی شرکت Alombor 

اکنون به لطف و مرحمت الهی پس از تلاش پی در پی شرکت Alombor  به تکنولوژی ساخت انواع یراق آلات دست یافته است که در صنایع کشورمان بسیار مورد استفاده قرار دارد. شرکت Alombor  دارای یک تیم تولید کننده قوی و ماهر در زمینه تولید و ساخت انواع تجهیزات آشپزخانه و یراق آلات کاربردی می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1378 آغاز نموده و در طی این سال‌ها با تلاش فراوان به پیشرفت چشم‌گیری در تولید و عرضه محصولات خود رسیده است. همچنین با وارد کردن برخی از محصولات خارجی با کیفیت توانسته رضایت بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

محصولات شرکت آلومبر

محصولات شرکت آلومبر شامل انواع یراق آلات کابینت و آشپزخانه همچون انواع متنوع  لولا، ریل، دستگیره، قرقره، آبچکان و آویز و... می‌باشد که با بهترین کیفیت و کارایی تولید و یا وارد می‌گردد. نصب و استفاده از محصولات آلومبر بسیار راحت بوده و همچنین دارای قیمت های مختلف و متفاوتی می باشد.

قیمت محصولات آلومبر

شرکت آلومبر به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت Alombor می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.