آوین چوب

1-3 از 3

شرکت آوین چوب با بهره گیری از تجارب سالیان گذشته در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات صنایع چوب و ام دی اف و همچنین مواد اولیه وابسته به این صنعت، در خدمت شما صنعتگران دلسوز و توانمند کشور می باشد.

نقش آوین چوب در صنعت ماشین آلات صنایع چوب

تجربه واردات ماشین آلات صفحه ای (دورکن، لبه چسبان، سی ان سی، سوراخ زن، …) و ماسیو (مولدر، چندتیغ، رنده، گندگی، فرز، …) از کشورهای آلمان، اتریش و ایتالیا، تجهیز و راه اندازی بسیاری از کارخانجات ممتاز این صنعت و همچنین تربیت و آموزش نیرو های توانمند در عرصه پشتیبانی فنی، دلگرمی ما جهت حضوری پر رنگتر در این صنعت را فراهم می کند.

کیفیت ماشین آلات آوین چوب

با تلاش مسمتر همواره در پی بررسی بازار و نیاز ها، تحقیقات و تکمیل تیم فنی و ارتقا آن به بالاترین حد ممکن در شرکت آوین چوب هستیم تا بتوانیم پاسخی شایسته به اعتمـــاد همیشگی شما همراهـان گرامی و گامی چشــم گیر در جهت پیشرفت صنعـت چـــوب و ام دی اف این مرز و بوم برداشته باشیم.

قیمت محصولات شرکت آوین چوب

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت آوین چوب می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.