خرید قسطی

خرید تیغ اورفرز، سی ان سی، کلمپ و کولت

1-36 از 1,096دستگاه سی ان سی جزء ماشین آلات پیچیده با سیستم کامپیوتری می‌باشد که از قطعات مختلفی از قبیل کلمپ، کولت، مته و ابزار آلات سی ان سی تشکیل شده است. در کنار این موارد اورفرزها نیز جایگزین هایی برای ماشین سی ان سی می‌باشند که از مته های مخصوص به خود استفاده می‌کنند. در این دسته بندی قصد داریم اطلاعات لازم درباره کلمپ، کولت و انواع مته سی ان سی و اورفرز را در اختیارتان قرار دهیم.

کلمپ و کولت

کلمپ و کولت ابزار هایی برای تغییر در اندازه شفت و نگهداری یک تیغ اور فرز یا مته سی ان سی چوب در جای خود بکار می رود. ممکن است شما مته سی ان سی را تهیه نموده باشید که با قطر اسپیندل دستگاه سی ان سی شما هم خوانی ندارد و کوچکتر است با کمک کلمپ و کولت این مشکل حل می شود.

مته و ابزار سی ان سی

این دسته از ابزار آلات شامل انواع تیغه و مته سی ان سی می‌باشد. با خرید مته و ابزارهای سی ان سی شما می‌توانید اموری از قبیل حکاکی، برش، شیارزنی و ... را انجام دهید. برای انتخاب صحیح باید به قطر شفت، اندازه کارگیر و ارتفاع مته سی ان سی دقت نمایید که متناسب با اجزای مختلف دستگاه شما باشد.

مته و ابزار بلبرینگی

امروزه از انواع تیغ بلبرینگی استفاده های زیادی می‌شود و دارای مدل های مختلفی هستند که کار هر یک متفاوت می‌باشد. دلیل این نام گذاری این می‌باشد که تیغ هایی که بلبرینگ دارند را مته بلبرینگی یا مته اورفرز می‌نامند. مته اورفرز فقط مخصوص دستگاه فرز میزی و اورفرز دستی است و نمی‌توان از آن بر روی دستگاه CNC استفاده کرد. بلبرینگ موجود بر روی مته و ابزارهای اورفرز نوعی راهنما به حساب می‌آید تا راحت تر بتوان بر روی سطح مورد نظر شکل تیغه را پیاده سازی نمود.

پک مته و ابزار آلات اورفرز

مته و ابزار آلات اورفرز از تنوع بالایی برخوردار هستند و در سایزهای مختلف تولید می‌شوند. پک مته و ابزار آلات اورفرز شامل مته های سی ان سی و بلبرینگی می باشد که در مدل های مختلفی از قبیل تیغ بانکی، شیار زن, دم چلچله, حکاکی و... عرضه می گردد.

قیمت کلمپ، کولت، مته اورفرز و تیغ سی ان سی

با توجه به تنوع بالای کلمپ، کولت، مته اورفرز و تیغ سی ان سی قیمت ها نیز متفاوت می باشد، لذا در صورت تمایل به خرید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع کلمپ، کولت و مته های سی ان سی با چوبینر تماس بگیرید.