ابزار سپه

1-40 از 40

ابزار سپه یکی از واردکنندگان ابزار آلات برقی از برند های معروف همچون Dewalt و Black + Decker بوده که به دلیل تنوع محصولاتش همواره مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است.

معرفی شرکت ابزار سپه

قدمت پنجاه و نه ساله « ابزار سپه» که در تاریخ تولد و تکوین« سپه» یکی از قدیمی ترین مراکز بازار سنتی ایران ریشه دوانده ، خاطره انگیز و ستودنی است و آنچه که سنگ محک اصالت و اعتبار این سابقه است، وفاداری دیرینه ما به کسب روزی حلال، رعایت انصاف و احترام به حقوق مشتریان است. تعریفی که بیش از نیم قرن پیش به «کاسب و بازاری» آنروز .... ابزار سپه که حسن شهرت شصت ساله خود را مدیون مشتریان وفادارش می داند همواره منتهای مساعی خود را در جهت حفظ این میراث ارزشمند بکار بسته است.

کیفیت ابزار آلات شرکت ابزار سپه

تلاش خالصانه ما "ارزش افزایی" روز افزون برای مصرف کنندگان گرامی است. چرا که "موجودیت" خود را ملزم به وجود آنان می دانیم. سازمان ابزار سپه یک سیستم صد در صد مشتری گراست، بدین معنا که هیچگاه "مشتری" را با " خریدار" مترادف نمی دانیم، خریداری که تنها با پرداخت وجه، طرف یک معامله گذراست، اما مشتری ما با تشخیص مزیت های رقابتی کالا و خدماتمان، ذینفع همیشگی یک رابطه دائمی با ما می گردد. ما احترام به مشتری را در قالب پشتیبانی پایدار و همه جانبه وی محقق می سازیم و با قبول این مسئولیت، عهده دار تامین بهترین و با صرفه ترین کالا و ارائه مطلوب ترین خدمات در کمترین زمان می گردیم.

قیمت محصولات شرکت ابزار سپه

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ابزار آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت ابزار سپه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.