تسلیت عاشورا

خرید استند موبایل، هولدر و جا کارتی چوبی

1-20 از 20


امروزه از چوب برای تولید محصولات مختلفی استفاده می‌شود که در زیباتر شدن دکوراسیون محیط اطراف موثرند و برای سرعت بخشیدن به کار و حتی بالا بردن کیفیت استفاده از لوزام اطرافمان موثر هستند. برای مثال استند موبایل، هولدر و جا کارتی جزو لوازمی هستند که برای نظم بخشیدن به محیط اطراف یا استفاده راحت از گوشی و تبلیت به کار می‌روند. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصولات در اختیارتان قرار می‌دهیم.

موارد استفاده از هولدر کاغذ و استند موبایل

در طول روز زمان زیادی را صرف استفاده از موبایل می‌کنیم که در مواقعی لازم است برای تسلط بیشتر در زمان دیدن فیلم از استند موبایل استفاده کنیم. استند موبایل با متریال های مختلف از جمله چوب تولید می‌شود و با توجه به سلیقه های مختلف در رنگ بندی های متفاوت و ابعاد مختلف ساخته می‌شود. هولدر کاغذ و جا کارتی یک نمونه دیگر از استندها محسوب می‌شود که برای مرتب کردن برگه یادداشت و کارت ویزیت به کار می‌رود.  

هولدر کاغذ و جا کارتی

میز کار یا میز مطالعه یکی از بخش های مهم منازل و محل کار است که ساعت های زیادی از روز پشت آن می‌نشینیم. معمولا نظم و ترتیب بخشیدن به میز کار از اهمیت بالایی برخوردار است و برای این کار بهتر است از هولدر کاغذ و جاکارتی استفاده شود که هم برگه های یادداشت را در آن چید هم کارت ویزیت های مختلف را درون آن قرار داد. هولدر کاغذ معمولا در ابعاد مختلف با طرح و رنگ بندی های متفاوت تولید می‌شود.

استند تبلت

علاوه بر موبایل یکی دیگر از لوازم پرکاربد در زندگی روزمره تبلت می‌باشد. تبلت وسیله ای است که مناسب پخش فیلم های آموزشی می‌باشد و بهتر است برای تسلط بیشتر در زمان پخش فیلم از استند مناسب تبلت استفاده کنیم. 

قیمت استند موبایل

با توجه به این که استند موبایل و هولدر کاغذ و... در طرح های مختلف و ابعاد متفاوت تولید می‌شوند از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت می‌باشند. لذا جهت اطلاع از قیمت هر مدل به تگ قیمت مراجعه نمایید یا با چوبینر تماس بگیرید.