البرز سی ان سی

1-10 از 10

البرز سی ان سی یکی از برند‌های معروف و مطرح در تولید و طراحی انواع دستگاه سی ان سی در حوزه چوب می‌باشد که به دلیل کیفیت ساخت و طراحی ویژه انواع دستگاه CNC توسط مهندسان خبره مورد استقبال بسیاری از متخصصان چوب قرار گرفته است. 

معرفی شرکت البرز CNC

البرز CNC، طراح و سازنده دستگاه سی ان سی چوب، بطور رسمی فعالیت خود  را از سال 95 با هدف تحقیق و توسعه در زمینه ماشین آلات کنترل عددی کامپیوتری و یا به اختصار CNC آغاز کرد. این مجموعه با ساخت اولین نمونه دستگاه در اسفند 95 دانش خود را در این زمینه به تکامل اولیه رساند. در این گروه مهندسی روند رو به رشد دانش افزایی و به روز رسانی اطلاعات در زمینه کنترل عددی ماشین آلات همواره قابل توجه بوده و تا سطوح بسیار بالایی ادامه یافته است. دانش و آگاهی کامل از اصول مهندسی در زمینه طراحی مکانیک و سازه دستگاه و همچنین طراحی مدارات الکترونیکی و نیز برنامه نویسی های گسترده همواره مد نظر این گروه است.

موقعیت شرکت البرز سی ان سی

موقعیت شرکت البرز سی ان سی از روی گوگل مپ به راحتی می‌توانید پیدا کنید:

قیمت محصولات و سفارش ساخت دستگاه های حرفه ای CNC

شرکت البرز CNC به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات و سفارش ساخت دستگاه های حرفه ای CNC با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.