خرید قسطی

خرید انبر قفلی، سیم چین، دم باریک، پیچ گوشتی و آچار

1-36 از 49

ابزار آلات دستی در مدل و طرح های مختلف تولید می شوند و علاوه بر مصارف خانگی در تمامی صنایع به کار می روند. لازم به ذکر است که ابزار آلات دستی به چندین مدل مختلف با کاربردهای گوناگون از قبیل انبر قفلی، سیم چین، دم باریک، پیچ گوشتی، آچار و... تقسیم می شوند. در ادامه قصد داریم اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع انبر قفلی، سیم چین، دم باریک، پیچ گوشتی و آچار در اختیارتان قرار دهیم.

معرفی انواع انبر

انبر در مدل های مختلفی تولید می شود که هرکدام وظایف مختص به خود را انجام می دهند. برای فشرده کرده، باز کردن، اتصال و اموری از این قبیل از انبر استفاده می شود که در ادامه به معرفی چند نوع انبر پرکاربرد خواهیم پرداخت:

  • انبر قفلی
  • انبر چپ و راست کن
  • سیم چین
  • دم باریک
  • دم پهن
  • پیچ گوشتی

انبر قفلی

انبر قفلی یک مدل از انواع انبر است که از قدت بالایی برای محکم نگه داشتن و جا به جا کردن قطعات برخوردار است. دهانه انبر قفلی به شکلی طراحی شده است که هنگام قرار گرفتن قطعه کار محکم قطعات را بین دو فک نگه می دارد.

انبر چپ و راست کن

انبر چپ و راستن کن یک انبر تخصصی برای صنعت چوب، فلز، گوشت و ... می باشد. اره نواری که جهت برش قطعات مختلف به کار می رود باید دندانه هایش به صورت استاندارد چپ و راست شوند و این مرحله با کمک انبر چپ و راست کن انجام می گیرد.

سیم چین

سیم چین یک نمونه دیگر از خانواده انبر محسوب می شود. سیم چین همان طور که از نامش مشخص است برای قطع و بریدن سیم های مختلف از جنس مس، برنج، آلومینیوم و... استفاده می شود. دهانه سیم چین دارای دندانه های تیز و برنده است که از قدرت بالایی برخوردار است.

دم باریک

دم باریک یکی دیگر از انبرها می باشد که شبیه به انبردست است و دهانه آن به شکلی باریک و ظریف تر طراحی شده است که توانیی حرکت در فضاهای باریک برای جا به جایی و محکم نگه داشتن قطعات و سیم ها را دارد.

دم پهن

دم پهن نیز از لحاظ شکل ظاهری جزء شبیه دم باریک و سیم چین است با این تفاوت که دهانه دم پهن از قدرت بالایی برای نگه داشتن و اعمال فشار به قطعات برخوردار است و در زمان طولانی تری قادر به نگه داشتن قطعه کار در فضاهای دور از دسترس می باشد.

پیچ گوشتی

پیچ گوشتی از ابزار آلات بسیار کاربردی در مصارف خانگی و صنعتی است که در انواع دوسو و چهارسو تولید شده است. افراد می‌توانند سایزهای مختلفی از این ابزار را در برندهای مختلف تهیه و برای باز و بسته کردن پیچ از آنها استفاده کنند. از آنجایی که پیچ‌های موجود در بازار تنوع زیادی از لحاظ سایز و مدل دارند، برای اتصال وسایل از طریق پیچ باید پیچ گوشتی مناسب آن استفاده شود تا کار بدون نقص و با کیفیت بالا انجام شود، بدون اینکه پیچ پس از مدتی هرز شود.

قیمت انواع انبر قفلی، سیم چین، دم باریک، پیچ گوشتی و آچار

برای اطلاع از قیمت انبر قفلی، سیم چین، دم باریک و آچار می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت انواع انبر قفلی، سیم چین، دم باریک و آچار با چوبینر تماس حاصل نمایید.