تسلیت عاشورا

خرید اره زنجیری

1-3 از 3

اره های دستی از ابتدایی ترین ابزارهای برش هستند و با گذشت زمان انواع مختلفی از آن ها تولید و عرضه شد. نمونه ای از اره های قابل استفاده در صنعت چوب و سایر صنایع اره های زنجیری می باشند. اره زنجیری ابزاری مستحکم و با قدرت بالا می باشد که در کارگاه ها و کارخانجات مرتبط با صنعت چوب مورد استفاده قرار می گیرد. در ادمه متن شما را با اره زنجیری و انواع مختلف آن که در فروشگاه چوبینر قابل عرضه می باشند بیشتر آشنا می کنیم.

معرفی اره زنجیری

اره زنجیری که به اره موتوری نیز معروف می باشد از قسمت های مختلفی از قبیل ساطور، موتور محرک و زنجیر تیغ دار تشکیل شده است. نیروی موتور محرک به زنجیر تیغ داری که حول ساطور فلزی قرار دارد منتقل می شود و با حرکت زنجیر، تیغ های مود در زنجیر عملیات برش بر سطح چوب را با قدرت بالا انجام می دهند. اره های زنجیری در مشاغل و اموری از قبیل باغبانی، نجاری، مجسمه سازی، آتش نشانی و... قابل استفاده می باشد. اره زنجیری در انواع مختلف تولید می شود که در ادمه به معرفی بیشتر هرکدام خواهیم پرداخت:

  • اره زنجیری بنزینی
  • اره زنجیری موتوری
  • اره زنجیری شارژی
  • اره زنجیری هرس کننده

اره زنجیری بنزینی

اره زنجیری بنزینی نیاز به جریان برق ندارد و در بین مصرف کنندگان طرفدار بیشتری دارد. از ویژگی های این مدل اره زنجیری می توان به سرعت و قدرت بالا همچنین برش های تمیزتر اشاره نمود. اره زنجیری بنزینی نیاز به سوخت رسانی و سرویس کاری های دوره ای دارد و برای استفاده از آن ها یک بند که در دستگاه تعبیه شده است را می کشید تا استارت کار زده شود. 

اره زنجیری برقی

اره های برقی با کمک کابل برق و استفاده از جریان الکتریکی فعالیت می کنند این مدل اره زنجیری ها نسب به نوع بنزینی وزن کنمتر و سر و صدای کمتری دارند همچنین برای استارت نیاز به کشیدن بند ندارند و با یک دکمه به راحتی راه اندازی می شوند. 

اره زنجیری شارژی

اره زنجیری شارژی با کمک باتری فعالیت برش را انجام می دهد. قابل حمل بودن این مدل اره زنجیری از نکات مثبت آن ها می باشد اما به نسبت مدل بنزینی باتری آن ها دوام مدت زمان کمتری فعالیت می کند همچنین سرعت و قدرت کمتری نیز دارد.

اره زنجیری هرس کننده

اره زنجیری هرس کننده دارای دو فک می باشد که با قرار دادن قطعه مورد نظر و فشار دادن دستگیره فک ها روی هم قرار می گیرند و عملیات برش را انجام می دهند. این نوع اره ها بیشتر مناسب باغبانی می باشند.

قیمت اره موتوری

برای اطلاع از قیمت اره موتوری می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت اره موتوری با چوبینر تماس حاصل فرمایید.