حراجی نوروز 1403

خرید اره عمود بر و افقی بر

1-19 از 19

برش کاری در صنایع چوب، فلز، سنگ، پلاستیک و... یکی از اساسی ترین مراحل کار محسوب می شود. برای ایجاد برش دقیق و بدون ایراد بر سطوح مختلف ابزاری به نام اره به کار برده می شود با گذشت زمان اره ها در انواع مختلفی تولید شدند و دو نوع اره که از انواع پرکاربرد می باشند اره عمود بر و اره افقی بر هستند که در صنایع مختلف به کار می روند. در ادامه به توضیحات بیشتری درباره اره های عمود بر و افقی بر خواهیم پرداخت.

معرفی اره عمود بر

اره های عمود بر با حرکت سریع رفت و برگشتی از بالا به پایین کار برش بر سطح چوب، فلز، کاشی، پلاستیک و... را انجام می دهند. اره عمود بر قادر به برش بر سطح مورد نظر با اشکال مختلف مدور، مربع و ... می باشد و پیچیده ترین اشکال را با کمک این مدل اره می توان به راحتی برش زد. اره عمود بر در بعضی مدل ها توانایی برش در خطوط مستقیم را دارد و در بعضی مدل ها توانایی برش منحنی را نیز دارد؛ علاوه بر موارد ذکر شده اره عمود بر برش های زاویه ای با زاویه 45 را نیز انجام می دهد. یکی از مزایای قابل توجه در اره عمود بر برش صفحات از وسط پانل می باشد. انواع مختلفی از اره عمود بر که به اره چکشی نیز معروف است موجود می باشد که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت:

  • اره عمود بر شارژی
  • اره عمود بر صنعتی
  • اره عمود بر نیمه صنعتی

اره عمود بر شارژی

اره عمود بر شارژی برای انجام عملیات برش به کابل برق احتیاج ندارد و با کمک باتری تعبیه شده در آن کار می کند. اره عمود بر شارژی خطر برق گرفتگی و بریدن کابل را به طور کامل برطرف می کند همچنین نوع شارژی اره عمود بر قابل حمل می باشد.

اره عمود بر صنعتی

اره عمود بر صنعتی یک از انواع مختلف اره های عمود بر می باشد که قابل استفاده در کارهای سنگین و طولانی مدت می باشد. در قسمت جلوی اره عمود بر صنعتی گیربکسی وجود دارد که از چندین دنده تشکیل شده است که این دنده در عملیات سنگین و طولانی مدت به عنوان نیروی کمکی اره عمود بر ایفای نقش می کنند که قدرت و دوام اره را بالا می برند.

اره عمود بر نیمه صنعتی

اره های عمود بر نیمه صنعتی قدرت و توان کمتری نسبت به مدل صنعتی دارند. ساختار این مدل اره ها به شکلی طراحی شده است که مناسب کارگاه های نجاری و فلزی می باشند که حجم کمتری از برش کاری دارند و مدت زمان فعالیتشان کمتر از کارخانجات صنعتی بزرگ می باشد.

قیمت اره عمود بر

برای اطلاع از قیمت اره عمود بر می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت اره عمود بر با چوبینر تماس حاصل فرمایید.

معرفی اره افقی بر

اره افقی بر دستگاه برش قدرتمندی است که تیغه در آن به شکل افقی قرار گرفته است و قادر به برش صفحات و قطعات به شکل مستقیم و منحنی می باشند. انواع مختلفی از تیغ اره ها با توانایی های متفاوت را می توان بر روی اره افقی بر نصب کرد و بر اساس نوع تیغه نصب شده می توان به برش چوب، فلز، پلاستیک، شاخه های سبز درختان، آجر، بتن، سیمان و... پرداخت. تیغ اره های مورد استفاده در اره افقی بر توانایی خم شدن نیز دارند و در مواردی که لازم باشد بدون اینکه دچار شکستی شوند به راحتی خم می شوند و عملیات برش را انجام می دهند. اره افقی بر در دو نوع برقی و شارژی موجود می باشد.

اره افقی بر برقی

این مدل اره افقی بر با کمک جریان برق و با استفاده از کابل برقی فعالیت می کند. برای استفاده از اره افقی بر برقی به ژنراتور برق یا جریان برق خانگی و صنعتی نیاز می باشد.

اره افقی بر شارژی

اره افقی بر شارژی نوع قابل حمل اره های افقی بر است که علاوه بر برش با کیفیت دارای سرعت متغیر می باشد. از نکات قابل توجه در اره افقی بر شارژی عدم استفاده از کابل برق می باشد و در هنگام استفاده به ژنراتور و پریز برق و... نیازی ندارد.

قیمت اره افقی بر

برای اطلاع از قیمت اره افقی بر می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت اره افقی بر با چوبینر تماس حاصل فرمایید.