حراجی نوروز 1403

خرید اره فارسی بر

1-21 از 21

بدون شک برش صحیح و با کیفیت قطعات چوبی در کارگاه ها و کارخانجات صنایع چوب نقش تاثیرگذاری در کیفیت نهایی محصول دارد. برش ها در ابتدا با کمک اره های دستی انجام می گرفت و با پیشرفت علم انواع ماشین و ابزار دستی جهت برش پانل ها اختراع شد. یکی از ابزار آلات برش اره فارسی بر است. اره فارسی بر جز ضروری ترین و پرکاربردترین دستگاه های برش کارگاه های نجاری محسوب می شود. در ادامه متن اطلاعات بیشتری درباره اره فارسی بر و انواع آن در اختیار شما قرار می دهیم.

انواع فارسی بر

فارسی بر ابزاری پرکاربرد در صنعت چوب است که قابلیت های زیادی دارد و نیاز های متعددی از شما و کارگاهتان برطرف می کند. از جمله قابلیت های فارسی بر می توان به برش های اریب، عمودی، افقی، فارسی و ترکیب برش اریب و 45 درجه اشاره نمود. از دیگر ویژگی های اره فارسی بر توانایی آن در برش های مکرر و پی در پی می باشد. فارسی بر در چند نوع مختلف تولید می شود که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت:

  • اره فارسی بر ساده
  • اره فارسی بر کشویی
  • اره فارسی بر دستی

اره فارسی بر ساده

حرکت تیغه در اره های فارسی بر ساده در جهت بالا و پایین می باشد و توانایی ایجاد برش اریب را ندارد. از اره فارسی بر ساده برای برش های اصلی از قبیل برش عمودی، افقی و فارسی می توان استفاده نمود. در این مدل اره فارسی بر محور به صورت عمودی و ثابت است و تیغه متحرک و چرخان به آن متصل می باشد.

اره فارسی بر کشویی

اره های فارسی بر کشویی توانایی ایجاد برش های مختلف از قبیل عمودی، افقی، اریب، ترکیبی و... را دارند. کشویی بودن این مدل اره فارسی بر از امتیازات اصلی آن محسوب می شود و با کمک گرفتن از این حالت کشویی می توان پانل های عریض را نیز به راحتی برش زد.

اره فارسی بر دستی

فارسی بر دستی از سری ابزار های راحت و قابل کنترل بوده و برای هر کارگاهی بسیار مناسب می باشد، زیرا تنظیم زاویه در این اره فارسی بر بسیار ساده است و با قابلیت نگه دارنده خود از لغزش قطعه مقاومت می کند.

قیمت فارسی بر

برای اطلاع از قیمت فارسی بر می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت فارسی بر با چوبینر تماس حاصل فرمایید.