فروش و قیمت انواع تیغ اره خط زن جهت استفاده در انواع دورکن و پانل بر

1-24 از 45

انواع تیغ اره خط زن اصولا در دورکن و پانل بر کاربرد دارند. از انواع خط زن برای جلوگیر از لب پر شدن در قسمتی که تیغ اصلی در حال برش دادن است استفاده می شود. قیمت انواع تیغ اره خط زن جهت استفاده در انواع دورکن و پانل بر در چوبینر نسبت به دیگر فروشگاه‌ها و یا شرکت‌های فروش بسیار مناسب و مقرون به صرفه می‌باشد.


برخی از خصوصیات تیغ اره الماسه خط زن دورکن (میز برش دو تیغ) و پانل بر (دستگاه های کات)

کیفیت مرغوب بدنه انواع تیغ اره الماسه خط زن دور کن و ساخت آن با تکنولوژی لیزر باعث بالا رفتن کیفیت کار نهایی دورکن یا پانل بر ها همان دستگاه های کات می شود. تیغ اره خط زن دارای دو مدل زیر می‌باشد:

  • تیغ اره خط زن یک تکه
  • تیغ اره خط زن دو تکه

در قسمت بعد با تیغ اره خط زن یک تکه و دو تکه آشنا شوید.

تیغ اره خط زن یک تکه

خط زن تیغ اره کوچکتر است که قبل از تیغ اره اصلی نصب و جهت چرخش آنها مخالف تیغ اره اصلی برش می‌باشد. تیغ اره خط زن یک تکه جهت بالا بردن کیفیت برش زیر کار در ماشین‌های پانل بر اتوماتیک و دورکن ها مورد استفاده قرار گرفته و به واسطه ایجاد خط برش با عمق بسیار کم قبل از برشکاری تیغ اره اصلی باعث افزایش کیفیت لبه های برش خورده در زیر کار و در دوطرف قطعه کار می گردد. تیغ اره یک تکه معمولا با مشخصه فنی 1/3-3/4 با شکل هندسی کونیک بوده که تنها امکان تنطیم ارتفاع خط زن روی ماشین میسر بوده و با بالا بردن ارتفاع تیغ اره مقدار دهنه تیغ اره به دلیل شکل کونیک آن بیشتر میگردد.

تیغ اره خط زن دو تکه

تیغ اره خط زن دو تکه جهت بالا بردن کیفیت برش زیر کار در ماشین‌های پانل بر اتوماتیک و دورکن ها مورد استفاده قرار گرفته و به واسطه ایجاد خط برش با عمق بسیار کم قبل از برشکاری تیغ اره اصلی باعث افزایش کیفیت لبه های برش خورده در زیر کار و در دوطرف قطعه کار می گردد. قابلیت و مزیت این نوع تیغ اره خط زن نسبت به یک تکه آن است که امکان تنطیم دهنه تیغ اره توسط فیلرهای فلزی را داراست که این فیلرها بین دو تکه تیغ اره قرار گرفته و مقدار دهنه را مطابق با نیاز خط زنی کمی بیشتر از ضخامت تیغ اره اصلی تنظیم می‌نماید. مقدار دهنه قابل تنطیم در این نوع تیغ اره ها از 2.8 الی 3.6 میلی‌متر می‌باشد.

خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر