فروش و قیمت انواع تیغ اره های خط زن جهت دورکن ها و پانل بر ها

1-24 از 31

تیغ اره های خط زن اصولا در دورکن ها و پانل بر ها کاربرد دارند. از خط زن ها برای جلوگیر از لب پر شدن در قسمتی که تیغ اصلی در حال برش دادن است استفاده می شود.


برخی از خصوصیات تیغ اره های الماسه خط زن دورکن (میز های برش دو تیغ) و پانل بر ها (دستگاه های کات):

کیفیت مرغوب بدنه خط زن ها و ساخت آن با تکنولوژی لیزر باعث بالا رفتن کیفیت کار نهایی دورکن یا پانل بر ها همان دستگاه های کات می شود.

تیغ اره خط زن یک تکه:

خط زن ها تیغ اره های کوچکتری هستند که قبل از تیغ اره اصلی نصب و جهت چرخش آنها مخالف تیغ اره اصلی برش میباشد.

این نوع تیغ اره ها جهت بالا بردن کیفیت برش زیر کار در ماشینهای پانل بر اتوماتیک و دورکن ها مورد استفاده قرار گرفته و به واسطه ایجاد خط برش با عمق بسیار کم قبل از برشکاری تیغ اره اصلی باعث افزایش کیفیت لبه های برش خورده در زیر کار و در دوطرف قطعه کار می گردد. تیغ اره یک تکه معمولا با مشخصه فنی 1/3-3/4 با شکل هندسی کونیک بوده که تنها امکان تنطیم ارتفاع خط زن روی ماشین میسر بوده و با بالا بردن ارتفاع تیغ اره مقدار دهنه تیغ اره به دلیل شکل کونیک آن بیشتر میگردد.

تیغ اره خط زن دو تکه:

این نوع تیغ اره ها جهت بالا بردن کیفیت برش زیر کار در ماشینهای پانل بر اتوماتیک و دورکن ها مورد استفاده قرار گرفته و به واسطه ایجاد خط برش با عمق بسیار کم قبل از برشکاری تیغ اره اصلی باعث افزایش کیفیت لبه های برش خورده در زیر کار و در دوطرف قطعه کار می گردد. قابلیت و مزیت این نوع تیغ اره خط زن نسبت به یک تکه آن امکان تنطیم دهنه تیغ اره به توسط فیلرهای فلزی میباشد که این فیلرها بین دو تکه تیغ اره قرار گرفته و مقدار دهنه را مطابق با نیاز خط زنی کمی بیشتر از ضخامت تیغ اره اصلی تنطیم مینماید. مقدار دهنه قابل تنطیم در این نوع تیغ اره ها از 2.8 الی 3.6 میلیمتر میباشد.

.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر