انواع تیغ اره ام دی اف بر و ملامینه بر

1-24 از 105

تیغ اره های ام دی اف بر و ملامینه بر تیغه هایی بسیار خاص هستند زیرا دندانه این تیغ اره ها باید به گونه ای باشد که حتی اگر دستگاه ما دارای خط زن نبود بتواند به خوبی صفحات ام دی اف و ملامینه را بدون اینکه لب پر و یا دچار شکستگی شود.

ویژگی های تیغ اره MDF بر و ملامینه بر

برخی از خصوصیات تیغ اره ام دی اف بر و ملامینه بر به صورت زیر شرح داده شده است:

  • کیفیت مرغوب بدنه محصول و ساخت آن با تکنولوژی لیزر
  • درزهای انبساطی جهت جلوگیری از انحرافات تیغ اره در زمان بالا رفتن حرارت ناشی از برش
  • سیستم صدا گیر که به درزهای لیزر برش شده در میانه تیغ اره به چشم میخورد به تعداد معینی نسبت به طراحی هر محصول و نوع طراحی شرکت سازنده ایجاد شده و باعث کاهش صدای ناشی از برش و ارتعاشات میباشد.

تیغ اره الماسه MDF بر

تیغ اره الماسه MDF برمناسب برای برش انواع ورقهای ام دی اف و نئوپان ملامینه می‌باشد. این نوع تیغ اره در حال حال حاضر در سایزهای متنوع، با طیف گسترده ای از تعداد دندانه ها (کونیک + صاف) به بازار عرضه میگردد.

تیغ اره الماسه نئوپان بر با روکش ملامینه

تیغ اره دیسکی الماسه نئوپان بر همان‌گونه که از نام این محصول پیداست تیغ اره مناسبی برای برش پنل های نئوپان با روکش ملامینه می باشد. در صنعت چوب برای نئوپان‌های ملامینه باید از تیغ اره های ام دی اف بر (صاف-کونیک) استفاده شود. در تیغ اره نئوپان بر از دندانه های الماسه با کیفیت و با دوام برای بالا بردن طول عمر آن‌ها استفاده شده است.

قیمت تیغ اره ام دی اف بر و ملامینه بر

با توجه به اینکه تیغ اره ام دی اف بر و ملامینه بر در مدل های مختلف و برندهای متنوعی تولید می شود از لحاظ قیمت نیز متفاوت هستند لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید تیغ اره ام دی اف بر و ملامینه بر با چوبینر تماس برقرار نمایید.