فروش و قیمت انواع تیغ اره های MDF بر و ملامینه جهت دورکن و پانل بر

1-24 از 43

تیغ اره های MDF بر و ملامینه تیغه هایی بسیار خاص هستند زیرا دندانه این تیغ اره ها باید به گونه ای باشد که حتی اگر دستگاه ما دارای خط زن نبود بتواند به خوبی صفحات ام دی اف و ملامینه را بدون اینکه لب پر و یا دچار شکستگی شود.

برخی از خصوصیات تیغ اره های الماسه ام دی اف بر و نئوپان بر ملامینه

  • کیفیت مرغوب بدنه محصول و ساخت آن با تکنولوژی لیزر
  • درزهای انبساطی جهت جلوگیری از انحرافات تیغ اره در زمان بالا رفتن حرارت ناشی از برش
  • سیستم صدا گیر که به درزهای لیزر برش شده در میانه تیغ اره به چشم میخورد به تعداد معینی (نسبت به طراحی هر محوصل و نوع طراحی شرکت سازنده ) ایجاد شده و باعث کاهش صدای ناشی از برش و ارتعاشات میباشد.

تیغ اره الماسه MDF بر

تیغ اره الماسه ام دی اف بر مناسب برای برش انواع ورقهای ام دی اف و نئوپان ملامینه میباشد. این نوع تیغ اره در حال حال حاضر در سایزهای متنوع، با طیف گسترده ای از تعداد دندانه ها (کونیک + صاف) به بازار عرضه میگردد.

تیغ اره الماسه نئوپان بر ملامینه

تیغ اره دیسکی الماسه نئوپان بر همانگونه که از نام این محصول پیداست تیغ اره مناسبی برای برش پنل های نئوپان میباشد که میتوان آن را به دو دسته نئوپان های روکش دار و  بدون روکش تقسیم نمود، اینگونه که برای نئوپانهای ملامینه باید از تیغ اره های ام دی اف بر (صاف-کونیک) استفاده نموده و برای نئوپان های خام از تیغ اره های الماسه WS استفاده نمود. تفاوت تیغ اره نئوپان بر خام با ام دی اف بر تنها در نوع شکل هندسی دندانه میباشد که در اصطلاح صنعت چوب تیغ اره الماسه چپ و راست نیز گفته میشود. در تیغ اره نئوپان بر از دندانه های الماسه با کیفیت و با دوام برای بالا بردن طول عمر آنها استفاده شده است.

اگر سایز یا تعداد دندانه مد نظرتان را در ذیل مشاهده نکردید، همین الآن با ما تماس بگیرید.


.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر