چوبی کلاب

انواع تیغ اره ام دی اف بر و ملامینه بر

1-48 از 99

یک نمونه از تیغ اره های کابردی در صنعت چوب، تیغ اره ام دی اف بر است و همان طور که از نامش مشخص است مختص برش صفحات MDF می‌باشد. تیغ اره های ام دی اف بر و ملامینه بر تیغه هایی بسیار خاص هستند زیرا دندانه این تیغ اره ها باید به گونه ای باشد که حتی اگر دستگاه ما دارای تیغ اره خط زن نبود بتواند به خوبی صفحات ام دی اف و ملامینه را بدون اینکه لب پر و یا دچار شکستگی شوند، برش دهد.

ویژگی های تیغ اره MDF بر و ملامینه بر

برخی از خصوصیات تیغ اره ام دی اف بر و ملامینه بر به شرح زیر می‌باشد:

  • کیفیت مرغوب بدنه محصول و ساخت آن با تکنولوژی لیزر
  • درزهای انبساطی جهت جلوگیری از انحرافات تیغ اره در زمان بالا رفتن حرارت ناشی از برش
  • سیستم صدا گیر که به درزهای لیزر برش شده در میانه تیغ اره به چشم میخورد به تعداد معینی نسبت به طراحی هر محصول و نوع طراحی شرکت سازنده ایجاد شده و باعث کاهش صدای ناشی از برش و ارتعاشات میباشد.

تیغ اره الماسه MDF بر

تیغ اره الماسه MDF برمناسب برای برش انواع ورق های ام دی اف و نئوپان ملامینه می‌باشد. این نوع تیغ اره در حال حال حاضر در سایزهای متنوع، با طیف گسترده ای از تعداد دندانه ها (کونیک + صاف) در چوبینر عرضه می‌گردد.

تیغ اره الماسه نئوپان بر با روکش ملامینه

تیغ اره دیسکی الماسه نئوپان بر همان‌گونه که از نام این محصول پیداست تیغ اره مناسبی برای برش پنل های نئوپان با روکش ملامینه می‌باشد. در صنعت چوب برای نئوپان‌های ملامینه باید از تیغ اره های ام دی اف بر (صاف-کونیک) استفاده شود. در تیغ اره نئوپان بر از دندانه های الماسه با کیفیت و با دوام برای بالا بردن طول عمر آن‌ها استفاده شده است.

قیمت تیغ اره ام دی اف بر و ملامینه بر

با توجه به اینکه تیغ اره ام دی اف بر و ملامینه بر در مدل های مختلف و برندهای متنوعی تولید می‌شود از لحاظ قیمت نیز متفاوت هستند لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید تیغ اره ام دی اف بر و ملامینه بر با چوبینر تماس برقرار نمایید.