حراجی نوروز 1403

خرید دریل، پیچ گوشتی و آچار بکس

1-36 از 41

در کارگاه‌های صنعتی ابزارهای متفاوتی برای پیشبرد کار، تولید و تعمیر محصولات مورد نیاز می‌باشد. دریل، پیچ گوشتی و آچار بکس نمونه‌ای از ابزارهای صنعتی پرکاربرد در صنایع مختلف از قبیل چوب، فلز، ساختمان سازی، سنگ و غیره می‌باشند که حتی گاهی در جعبه ابزارهای خانگی نیز حضور دارند. دریل، پیچ گوشتی و آچار بکس در انواع مختلف با قابلیت‌های متفاوت تولید می‌شوند. در ادامه قصد داریم به معرفی انواع دریل، پیچ گوشتی و آچار بکس بپردازیم.

معرفی دریل

دریل ابزاری جهت سوراخکاری در ابعاد و قطر های متفاوت می باشد. دریل ها علاوه بر مصارف صنعتی در منازل نیز بسیار پرکاربرد می باشند. بسیاری از مشاغل فعال در صنایع چوب، فلز، سنگ و... از انواع مختلف دریل استفاده می کنند. حتی مشاغلی همچون نصابین پرده، ساختمان ساز ها و نماکاران از این ابزار پر سر و صدا و پر کاربرد استفاده فراوانی می کنند. دریل در انواع مختلفی که به شرح زیر می باشند تولید می شود:

 • دریل ساده
 • دریل چکشی
 • دریل ستونی
 • دریل بتن کن
 • دریل بادی
 • چکش تخریب ها
 • آچار بکس

دریل ساده

از دریل های ساده جهت عملیات سوراخ کاری بر سطح چوب و فلز استفاده می شود. از ویژگی های دریل ساده می توان به حرکت دورانی آن ها اشاره نمود و البته قابل ذکر است که این مدل دریل ها سیستم چکشی ندارند. همچنین توانایی چپ گرد و راست دارند و از سه نظام 6 تا 32 میلی متری تولید می شوند.

دریل چکشی

دریل چکشی علاوه بر سوراخ کاری بر سطح چوب و فلز توانایی انجام عملیات بر سطوح سنگی را نیز دارند. همچنین سوراخ هایی با قطرهای بالاتر را نیز می توان با کمک دریل چکشی ایجاد نمود. علاوه بر سیستم سوراخ کاری این مدل دریل ها دارای سیستم چکشی نیز می باشند.

دریل ستونی

دریل های ستونی را با نام هایی از قبیل دریل ایستاده و دریل پایه ای نیز می شناسند. دریل پایه ای قدرت را با کمک فولی و تسمه به مته هدایت می کند و این قدرت قابل تنظیم می باشد و از نکات قابل توجه در این دریل ها این مورد می باشد که بین سرعت چرخش و قدرت مته رابطه معکوس وجود دارد یعنی با کاهش سرعت چرخش مته به همان نسبت قدرت مته افزایش می یابد. دریل های ستونی ابزارهای مناسبی جهت سوراخ کاری الوار ها و پانل های با ابعاد بزرگ می باشند.

دریل بتن کن

دریل های بتن کن سوراخ های با ابعاد بسیار بزرگتری نسبت به دریل های ساده و چکشی ایجاد می کنند. همچنین سیستم حرکت و چرخش در دریل های بتن کن با کمک پیستون و رینگ ایجاد می شود. از موارد استفاده دریل های بتن کن به تخریب دیوارهای قدیمی جهت بازسازی مجدد می توان اشاره کرد. 

دریل چکش تخریب

دریل های چکش تخریب به پیکو معروف می باشند. این مدل دریل نیز با کمک پیستون و رینگ فعالیت می کند. از دریل چکش تخریب برای تخریب دیوارها استفاده می شود و از نکات قابل ذکر درباره این مدل دریل این است که قلم دریل چکش تخریب حالت دورانی ندارد بلکه به صورت حرکت جلو و عقب فعالیت می کند.

دریل بادی

دریل بادی از جمله ابزار آلات و دستگاه‌های کاربردی در صنایع مختلف است که برای کار با آن باید به دستگاه کمپرسور بادی متصل شود. این نوع دریل در انواع مختلف لحاظ سایز و مدل تولید شده است تا افراد بر اساس نیاز از هر کدام آنها استفاده کنند. دریل بادی یا پنوماتیک صنعتی با بدنه فلزی از کیفیت و مقاومت بالایی در برابر آسیب و ضربه برخوردار می‌باشد. دریل بادی به دلیل مزایایی که نسبت به دریل برقی دارد، به دستگاه ثابت اغلب کارگاه‌های صنعتی تبدیل شده است. به عنوان مثال با استفاده از دریل پنوماتیک می‌توان به راحتی در نقاطی که دسترسی به آنها دشوار و محدود است، سوراخ کاری کرد. 

قیمت دریل

برای اطلاع از قیمت دریل می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت دریل با چوبینر تماس حاصل فرمایید.

معرفی پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی ابزاری اولیه است که علاوه بر کارگاه های صنعتی در تمامی منازل هم پیدا می شود و یک اهرم جهت باز و بسته کردن پیچ ها می باشد. امروزه پیچ گوشتی ها در شکل برقی و شارژی نیز تولید می شوند، پیچ گوشتی برقی با کمک حرکت چکشی نیروی بسیار بالایی برای باز و بسته کردن پیچ ها تولید می کند. از پیچ گوشتی برقی برای باز و بسته کردن پیچ هایی حتی با طول 15 سانتی متر نیز می توان استفاده کرد. در بعضی از پیچ گوشتی برقی ها یک باتری تعبیه شده است که با شارژ کردن آن می توان از پیچ گوشتی برقی استفاده کرد. انواع پیچ گوشتی برق به شرح زیر می باشد:

 • پیچ گوشتی دو سرعته
 • پیچ گوشتی تاشو
 • پیچ گوشتی خشابی
 • پیچ گوشتی شارژی خودکار

پیچ گوشتی دو سرعته

یک مدل از پیچ گوشتی های برقی نوع دو سرعته آن می باشد. پیچ گوشتی دو سرعته قابلیت تنظیم سرعت برای موارد مختلف را دارد و در این مدل پیچ گوشتی برقی می توان به راحتی میزان سرعت و چرخش را کم و زیاد کرد.

پیچ گوشتی تاشو

پیچ گوشتی تاشو یکی دیگر از مدل های مختلف پیچ گوشتی برقی است. پیچ گوشتی های تاشو به شکلی طراحی شده اند که دسته آن ها قابلیت چرخش دارد و می تواند به دو شکل کلتی و مستقیم تبدیل شوند. قابل استفاده بودن آن ها در محل های دور از دسترس و با فضای کم از مزایای قابل ذکر این پیچ گوشتی ها می باشد.

پیچ گوشتی خشابی

یکی از انواع پرکاربرد پیچ گوشتی برقی، پیچ گوشتی خشابی می باشد. پیچ گوشتی های خشابی دارای خشاب هایی هستند که می توان انواع سری را در آن ها قرار داد و در صورت نیاز سری ها به شکل مکانیکی تعویض می شوند.

پیچ گوشتی شارژی خودکار

پیچ گوشتی های شارژی خودکار یکی از موارد ساده تر پیچ گوشتی برقی ها می باشند و جهت استفاده در منازل ابزار مناسبی هستند. پیچ گوشتی های شارژی خودکار ظاهری شبیه به پیچ گوشتی های معمولی دارند.

قیمت پیچ گوشتی برقی

برای اطلاع از قیمت پیچ گوشتی برقی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت پیچ گوشتی برقی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.