تخفیف عید فطر

خرید سر پیچ گوشتی

1-15 از 15

پیچ گوشتی ها یکی از ابزار آلات اولیه در منازل و کارگاه های صنعتی می باشند که جز ابزارهای ابتدایی و ضروری محسوب می شوند. با گذشت زمان پیچ گوشتی های دستی جای خود را به دریل پیچ گوشتی های برقی دادند و مصرف کننده با خرید یک دریل یا یک پیچ گوشتی با سری قابل تعویض به همراه نوک پیچ گوشتی ها متعدد کار خود را راحت تر می کند. سر پیچ گوشتی ها در اشکال و ابعاد مختلفی تولید می شوند و در کارگاه های مختلف و منازل قابل استفاده هستند.

معرفی نوک پیچ گوشتی

نوک پیچ گوشتی در انواع مختلف تولید می شود و علاوه بر مدل های متفاوت در سایزهای گوناگون نیز به کار می رود. مدل های مختلف نوک پیچ گوشتی بر اساس شکل ظاهری و دو طرف یا یک طرف آن قابل استفاده باشد دسته بندی می شود که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. قابل ذکر است که دسته بندی اصلی نوک پیچ گوشتی ها بر اساس چهار سو و دو سو بودن نیز صورت می گیرد؛ که به نوک پیچ گوشتی های چهارسو به اختصار PH و به نوک پیچ گوشتی های دو سو به اختصار SL می گویند و ارقام کنار PH و SL مربوط به ضخامت نوک می باشد. نوک پیچ گوشتی بر اساس نوع استفاده به مدل های زیر تقسیم می شود:

  • یک سر چهارسو
  • یک سر دو سو
  • دو سر چهار سو
  • دو سر دو سو
  • یک سر دو سو یک سر چهار سو

یک سر چهار سو

یک سر چهار سو به نوک پیچ گوشتی گفته می شود که قسمت انتهای آن صاف و بدون شیار می باشد و در قسمت جلو دارای نوک چهار سو می باشد. این مدل نوک پیچ گوشتی ها قابل اتصال بر روی دریل، پیچ گوشتی با سری قابل تعویض و... می باشند.

یک سر دو سو

یک سر دو سو به نوک پیچ گوشتی گفته می شود که قسمت انتهای آن صاف و بدون شیار می باشد و در قسمت جلو دارای نوک دو سو می باشد. این مدل نوک پیچ گوشتی ها قابل اتصال بر روی دریل، پیچ گوشتی با سری قابل تعویض و... می باشند.

دو سر چهار سو

دو سر چهار سو به نوک پیچ گوشتی گفته می شود که قسمت انتهایی و ابتدایی آن قابل استفاده است و هر دو طرف دارای نوک چهار سو می باشد. این مدل نوک پیچ گوشتی ها قابل اتصال بر روی دریل، پیچ گوشتی با سری قابل تعویض و... می باشند.

دو سر دو سو

دو سر دو سو به نوک پیچ گوشتی گفته می شود که قسمت انتهایی و ابتدایی آن قابل استفاده است و هر دو طرف دارای نوک دو سو می باشد. این مدل نوک پیچ گوشتی ها قابل اتصال بر روی دریل، پیچ گوشتی با سری قابل تعویض و... می باشند.

یک سر دو سو یک سر چهار سو

یک سر دو سو یک سر چهار سو به نوک پیچ گوشتی گفته می شود که یک طرف آن دارای نوک دو سو و طرف دیگر دارای نوک چهار سو  می باشد. این مدل نوک پیچ گوشتی ها قابل اتصال بر روی دریل، پیچ گوشتی با سری قابل تعویض و... می باشند.

قیمت انواع سر پیچ گوشتی

برای اطلاع از قیمت انواع سر پیچ گوشتی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت انواع سر پیچ گوشتی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.