حراجی نوروز 1403

خرید فرز بیسکوییت زن

1-5 از 5

در صنعت چوب اتصالات مختلفی برای تولید محصولات و تولیدات چوبی وجود دارد و برای ایجاد این اتصالات باید از دستگاه ها و ابزارهای مخصوصی استفاده نمود. یکی از این ابزارآلات، فرز بیسکوییت زن می باشد که در مدل های مختلف و کاربرد های متفاوتی تولید شده است. در ادمه متن شما را با فرز بیسکوییت زن و انواع مختلف آن آشنا خواهیم کرد. 

معرفی فرز بیسکویت زن

فرز بیسکویت زن وظیفه اتصال دو قطعه چوب به یکدیگر را بر عهده دارد. دستگاه بیسکویت زن با توجه به شکل ظاهری اتصالات مورد استفاده در دو طرف چوب شیار هایی ایجاد می کند که بتوان با قرار دادن اتصالاتی از قبیل بیسکویت چوبی، دومینو و... قطعات را به یکدیگر متصل نمود. فرز بیسکویت زن در انواع مختلفی تولید می شود که در ادامه به شرح هر مدل خواهیم پرداخت:

  • فرز بیسکویت زن اتصال بیسکوییت چوبی
  • فرز بیسکویت زن Zeta P2
  • فرز بیسکویت زن اتصال دومینو

فرز بیسکویت زن اتصال بیسکویت چوبی

یکی از انواع فرز های بیسکویت زن مخصوص اتصال بیسکویت چوبی می باشد.دستگاه بیسکویت زن از یک تیغه دایره ای کوچک برای برش به شکل هلال در دو طرف مخالف چوب استفاده میکند.بیسکویت چوبی بیضی شکل، بسیار خشک و فشرده می باشد. بیسکویت در شکاف قرار داده میشود و دو تخته را محکم و بدون ایراد به هم متصل می کند.

فرز بیسکویت زن Zeta P2

فرز بیسکویت زن Zeta P2 یکی دیگر از مدل های مختلف فرز بیسکوییت زن می باشد.این مدل فرز توانایی ایجاد شیارهای متناسب با اتصالات P در زوایای مختلف بین 22.5 الی 180 درجه را دارد.؛ همچنین قابل ذکر است که استفاده از فرز بیسکویت زن Zeta p2نیازی به سوراخ کاری و یا استفاده از پیچ و چسب ندارد.

فرز بیسکویت زن اتصال دومینو

فرز بیسکویت زن اتصال دومینو یکی دیگر از مدل های دستگاه بیسکویت زن می باشد که شیار هایی متناسب با ابعاد اتصال دومینو در قطعات مورد نظر ایجاد می کند و پس از ایجاد شیارها اتصالات دو مینو در شیارها قرار می گیرند و با کمک آن ها یک اتصال محکم و بدون لغزش ایجاد می شود.

قیمت فرز بیسکوئیت زن

برای اطلاع از قیمت فرز بیسکوئیت زن می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت فرز بیسکوئیت زن با چوبینر تماس حاصل نمایید.