تخفیف عید فطر

خرید لبه چسبان دستی

1-5 از 5

در مراحل تولید لوازم خانگی، کابینت سازی، محصولات اداری صنایع چوب ابزارهای متفاوتی جهت تولید محصولات مورد نیاز می باشد. بعضی از ابزارها مسئولیت نهایی را در رابطه با زیبایی سازی محصول بر عهده دارند. یکی از ابزار آلات مهم و مربوط به تولید ظریف، زیبا و ایمن در صنایع چوب لبه چسبان می باشد. لبه چسبان دستی ابزاری کاربردی می باشد که در تمامی کارگاه ها و کارخانجات صنایع چوب موجود می باشد. شما با مراجعه به فروشگاه چوبینر می توانید به خرید دستگاه لبه چسبان دستی اقدام نمایید.

معرفی لبه چسبان دستی

لبه چسبان دستی ابزاری مناسب جهت چسباندن انواع نوار PVC، ملامینه، ای بی سی و سایر نوارهای چسب دار می باشد؛ که بر لبه ام دی اف، نئوپان و... چسبانده می شوند که علاوه بر زیبایی محصول از لبه چوب محافظت نموده و مانع از شکستگی و لب پر شدن آن می شوند. لبه چسبان دستی در چند مدل و نوع مختلف تولید می شود که در ادامه به توضیح مدل های مختلف آن خواهیم پرداخت:

  • لبه چسبان پرتابل دستی
  • لبه چسبان غلطکی دستی

لبه چسبان منحنی دستی

از لبه چسبان منحنی دستی جهت چسباندن نوارهای پی وی سی، ملامینه و ... بر روی قسمت های مختلف چوب از جمله لبه ها، قسمت های زاویه دار و منحنی استفاده می شود. این مدل لبه چسبان ها برای انجام عملیات لبه چسبانی به چسب گرانول احتیاج دارند و پس از عملیات گرم شدن به شکل مایع در می آیند و بر سطح نوار می چسبند.

لبه چسبان غلطکی دستی

لبه چسبان غلطکی دستی مجهز به دو غلطک سلیکونی و دو المنت می باشد و با کمک حرارت ایجاد شده می توان نوار چسب دار را روی لبه های مورد نظر چسباند. به کار بردن نیرو و انرژی بالاتر توسط کاربر تاثیر به سزایی در بهتر چسبیدن نوار دارد. پهنا و ضخامت نوارهای قابل استفاده توسط این مدل لبه چسبان ها از پیش تعریف شده و بر اساس استاندارد می باشد. لبه چسبان های غلطکی به نوع اطویی نیز معروف می باشند.

قیمت لبه چسبان دستی

برای اطلاع از قیمت لبه چسبان دستی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت لبه چسبان دستی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.