چوبی کلاب

شنبه, ۲۵ خرداد,۱۳۹۸

انواع لوازم کارگاهی

در صنعت چوب هنگام برش صفحات و پانل ها گرد و غبار در فضا منتشر می شود که علاوه بر آلودگی محیط کارگاه می تواند تاثیر منفی روی سلامتی افراد نیز بگذارد. لذا متخصصین این صنعت جهت حل این مشکل به معرفی و ساخت انواع لوازم کارگاهی پرداخته اند برای نمونه استفاده از کیسه های مکنده پارچه ای و پلاستیکی را پیشنهاد می کنند. در این مقاله قصد معرفی انواع ابزارآلات کارگاهی برای رفع مشکل انتشار گرد و غبار در محیط کارگاهی از قبیل کیسه پلاستیکی مکنده، کیسه پارچه ای مکنده و تسمه نگهدارنده فنری کیسه مکنده داریم که نقش به سزایی در جلوگیری از آلودگی های حین کار محیط های کارگاهی و صنعتی را ایفا می کنند. با ما همراه باشید تا در کنار هم با کاربرد و مزایای این محصولات بیشتر آشنا شوییم.

کیسه پلاستیکی مکنده چیست؟

این محصول را می توان جز ملزومات کارگاهی حساب کرد. هنگام استفاده از ماشین آلاتی از قبیل سی ان سی گرد و غبار ناشی از برش ها در فضا منتشر می شود که از دلایل آلودگی محیط کارگاه می باشند برای حل این مشکل از دستگاه مکنده استفاده میشود که این دستگاه ملزوماتی از قبیل کیسه مکنده دارد. در نتیجه می توان از کیسه مکنده برای جمع آوری این قبیل از گرد و غبارها استفاده کرد. کیسه پلاستیکی مکنده را باید در قسمت پایینی دستگاه مکنده نصب کرد. برای نصب کیسه پلاستیکی مکنده به تسمه نگهدارنده نیاز می باشد. کیسه پلاستیکی مکنده قابل استفاده برای مکنده های تایوانی، چینی، ایرانی، ترک و اروپایی می باشد.


ویژگی ها و کاربرد کیسه پلاستیکی مکنده

همان طور که از عنوان این محصول مشخص است جنس این نوع از کیسه مکنده از پلاستیک می باشد. البته قابل ذکر است که این نوع پلاستیک به کار رفته در کیسه پلاستیکی مکنده از نوع مقاوم وضخیمی می باشد که به راحتی ذرات و گرد و غبار از کیسه به محیط بیرون نفوذ نمی کند. همچنین کیسه پلاستیکی مکنده قابل نصب بر روی دستگاه های مکنده صنعتی می باشد و مصارف صنعتی دارد. کیسه پلاستیکی مکنده منحصرا برای جمع آوری گرد و غبار و خاک اره حاصل از برش چوب و MDF می باشد.

قیمت کیسه پلاستیکی مکنده

در صورت غیرفعال بودن دکمه خرید کیسه پلاستکی مکنده، شما عزیزان برای اطلاع از جدیدترین و به روزترین قیمت کیسه پلاستیکی مکنده می توانید با متخصصین سایت چوبینر ارتباط برقرار نمایید.

کیسه پارچه ای مکنده چیست؟

کیسه پارچه ای مکنده ساخته شده از مرغوب ترین الیاف پارچه ای می باشد. از کیسه پارچه ای مکنده برای فیلتر گرد و غبار و خاک اره ناشی از برش چوب و MDF در کارخانه ها و کارگاه های صنایع چوب استفاده می شود. همچنین نوع حرفه ای کیسه های پارچه ای مکنده های صنعتی توانایی تصفیه هوای کارگاه را نیز دارند. برای دستگاه های مکنده تایوانی، چینی، ایرانی و اروپایی می توان از کیسه پارچه ای مکنده استفاده کرد.


ویژگی ها و کاربرد کیسه پارچه ای مکنده

کیسه پارچه ای مکنده قابلیت نصب بر روی دستگاه های مکنده دو قلو و تک قلو را دارد. این نوع کیسه ها به شکلی طراحی شده اند که مخصوص جمع آوری گرد و غبارهای ناشی از برش صفحات چوبی و MDF می باشند و کیفیت این محصول در سطحی قرار دارد که هیچ گونه گرد و غباری را به فضا و محیط کارگاه منتشر نمی کند. لازم به ذکر است که کیسه پارچه ای مکنده دارای دوخت محکم و مقاومی است که به هیچ وجه گرد و غبار ناشی از کار به فضای بیرونی کیسه خارجی نفوذ نمی کند. از دیگر نکات قابل توجه در طراحی کیسه پارچه ای مکنده این مورد می باشد که دارای بندهایی در اطراف خود می باشد که اتصال آن را به تسمه های مکنده ممکن می سازد. این مدل کیسه ها قابل استفاده برای دستگاه های مکنده صنعتی می باشند.

قیمت کیسه پارچه ای مکنده

در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید، برای اطلاع از جدیدترین و به روزترین قیمت کیسه پارچه ای مکنده از قسمت تماس با ما می توانید با متخصصین سایت چوبینر ارتباط برقرار نمایید و از قیمت این محصول آگاهی یابید.

تسمه نگهدارنده فنری کیسه مکنده چیست؟

در بخش های بالاتر این مقاله به کاربرد و ویژگی های دو نوع کیسه مکنده پلاستیکی و پارچه ای آشنا شدیم. در قسمت بالا ذکر شد که کیسه های مکنده به دستگاه های مکنده متصل می شوند تا گرد و غبار و خاک اره های ناشی از برش چوب و ام دی اف را جمع آوری کنند. برای اتصال این کیسه های مکنده به یک ابزار نیازمندیم و این محصول چیزی جز تسمه نگهدارنده فنری کیسه مکنده نمی باشد که به ما کمک می کند که هنگام کار به راحتی کیسه مکنده را باز و بسته کنیم. بست کمربندی کیسه مکنده که از ملزومات استفاده از کیسه های مکنده می باشد از جنس آلیاژ فولادی مقاوم و با کیفیت ساخته شده است. تسمه نگهدارنده فنری کیسه مکنده بر خلاف سایر تسمه ها که قفل دارند از نوع فنری می باشد و این طراحی نقش مهمی در آسان بودن استفاده از آن ایفا می کند.


کاربرد و ویژگی های بست کمربندی کیسه مکنده

بست کمربندی بدون نیاز به هیچ ابزار خاصی بر روی کیسه مکنده قابل اتصال و گشودن می باشد. بعضی از انواع بست کمربندی کیسه مکنده دارای قفل می باشند که هنگام باز و بسته کردن زمان زیادی از مصرف کننده را تلف می کنند. با توجه به این که کیسه های مکنده قابل شستشو هستند باید جدا کردن کیسه ها به راحتی انجام شود و از ویژگی های بست کمربندی فنری کیسه مکنده همین سهولت استفاده و بالا بردن سرعت باز و بسته کردن می باشد.

قیمت تسمه نگهدارنده فنری کیسه مکنده

در صورت فعال نبودن دکمه خرید شما می توانید با متخصصین سایت چوبینر ارتباط برقرار نمایید و از جدیدترین قیمت تسمه نگهدارنده فنری کیسه مکنده آگاهی یابید.

افزودن نظر جدید