چوبی کلاب

خرید پولک یووی، فلنج و پایه اتصال

1-24 از 39

اگر به اطراف خود دقت داشته باشید، متوجه خواهید شد که بسیاری از دکوراسیون و وسایل مورد استفاده در هر خانه و یا اداره از ام دی اف و شیشه تشکیل شده است. برای آن که بتوانید یک میز و جا کفشی و... بسازید نیازمند یراق آلاتی خواهید بود که باعث اتصال و نگهداری شیشه و یا ام دی اف به کار رفته در ساخت این وسایل و لوازم شود. انواع پولک یووی، فلنج و پایه اتصال به منظور اتصال شیشه و ام دی اف به یکدیگر و یا به دیوار طراحی شده است. در ادامه به صورت جداگانه با خصوصیات و کاربردهای هر کدام از انواع پولک یووی، فلنج و پایه اتصال آشنا خواهید شد. 


کاربرد پولک یو وی و فلنج

پولک یو وی و فلنج در واقع نوعی یراق برای اتصال شیشه به ام دی اف و ایجاد میز کاربردی می‌باشد که در ابعاد و مدل های مختلف طراحی می‌شود. حتما تا به حال مشاهده کرده اید که بسیاری از محیط های اداری و اتاق های کنفرانس دارای میزهایی می باشند که دارای سطح شیشه ای بوده و یا این که به دیوار شیشه هایی به منظور حک کردن برند و نام شرکت نصب کرده اند. برای نصب این مدل بوردهای شیشه ای به دیوار و یا اتصال صفحه شیشه ای بر روی ام دی اف به منظور ساخت میز، انواع مختلف فلنج طراحی شده است. همچنین در صورت شکستن پایه های میز می توانید با استفاده از پولک یو وی و یا همان فلنج پایه باکیفیت و با ظاهری زیبا برای میز ایجاد نمایید. در ادامه با نحوه نصب و استفاده از فلنج UV آشنا خواهید شد. 

نحوه نصب و استفاده از فلنج UV

فلنج UV دارای جای یک سوراخ به قطرهای متفاوت می باشد که با استفاده از یک پیچ به همان قطر به پایه غزال یا همان پایه واسطه وصل می شود سپس سمت دیگر فلنج توسط چسب UV به شیشه و یا چوب متصل شده و غیر قابل جدا سازی می باشد. 

کاربرد پایه اتصال

اگر در اطراف خود دقت کرده باشید از سرویس اتاق خواب تا جاکفشی کنار درب هر خانه، همگی از جنس ام دی اف می باشند. اکثر این مدل لوازم ها که از MDF ساخته شده اند نیازمند پایه هایی هستند تا دو صفحه ام دی اف و یا شیشه به ام دی اف متصل شود. این مدل پایه های اتصال که به پایه واسطه نگدارنده طبقه نیز شناخته می شود در سایز و مدل های مختلفی طراحی و تولید شده است. 

پایه واسطه نگهدارنده طبقه

زمانی که بخواهید دو صفحه ام دی اف و یا صفحه شیشه ای به ام دی اف متصل نمایید، استفاده از پایه واسطه نگهدارنده طبقه بهترین گزینه برای ایجاد چنین اتصالاتی می باشد. انواع مختلفی از پایه واسطه نگهدارنده طبقه وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید هم صفحات شیشه ای را به دیوار نصب کنید و هم دو صفحه ام دی اف را به منظور ایجاد اختلاف سطح و ساخت یک میز دو طبقه به یک دیگر متصل نمایید. پایه فلکسی و دستک کانتر از دیگر انواع پایه اتصال می باشد که در این قسمت ارائه شده است.

کاربرد دستک کانتر

دستک کانتر نوعی پایه اتصال دو صفحه به منظور ایجاد اختلاف سطح می باشد که در دو مدل متفاوت یکی مخصوص اتصال شیشه به چوب و دیگری مخصوص چوب به چوب می باشد. با استفاده از هر کدام از انواع دستک کانتر می توانید به راحتی میز های دو طبقه با طراحی زیبا بسازید که دکوراسیون شیک و به خصوصی را به وجود می آورد. 

کاربرد پایه پلکسی

یکی دیگر از انواع پایه اتصال، پایه فلکسی می باشد که در سایزهای متفاوتی تولید شده است. با استفاده از پایه پلکسی این امکان را دارید تا تابلوهای پلکسی را به دیوار به عنوان تابلو اعلانات نصب نمایید و یا شیشه به شیشه، شیشه به چوب، چوب به چوب و... را به یکدیگر متصل کرده و میزهای کاربردی و زیبایی بسازید. 

قیمت انواع پایه واسطه میز و فلنج یووی 

برای اطلاع از قیمت انواع پایه واسطه میز و فلنج یووی می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت انواع پایه واسطه میز و فلنج یووی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.