تخفیف تابستونی

خرید پیچ، اتصالات و نگهدارنده طبقه

1-24 از 344

در کارگاه های نجاری، تولیدی و به خصوص کابینت سازی از انواع مختلف اتصالات استفاده می شود که هر کدام از آن ها به دو دسته جدا شدنی و جدا نشدنی تقسیم بندی شده است. انواع پیچ، اتصالات و نگهدارنده طبقه در سایز و ابعاد متفاوت ارئه شده است که به وسیله ی هر کدام از آن ها می توانید به راحتی دو صفحه ام دی اف و یا چوب را به یکدیگر متصل نمایید. در قسمت بعد با انواع اتصالات جدا شدنی آشنا خواهید شد. 

انواع اتصالات جدا شدنی 

همانطور که گفته شده اتصالات مختلف و متنوعی در حوزه صنعت چوب طراحی شده است که به وسیله ی هر کدام از آن ها می توانید یونیت و یا کابینت ها را به یکدیگر مونتاژ نمایید و یا دو صفحه چوب و ام دی اف را یکدیگر به صورتی که قابلیت باز و بسته شدن را داشته باشد، متصل کنید. انواع اتصلات جدا شدنی عبارت اند از:

  1. انواع پیچ
  2. اتصالات ام دی اف و چوب
  3. گونیا و نگهدارنده طبقه

انواع پیچ 

پیچ از جمله یکی از انواع اتصالات موقت و جداشدنی می باشد که در ساخت و مونتاژ کابینت، کشو، نصب درب و... مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله انواع پیچ که در کابینت سازی مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به پیچ ام دی اف و پیچ فیکس اشاره کرد. 

اتصالات ام دی اف و چوب 

اتصالات ام دی اف و چوب خود شامل انواع مختلفی از اتصالات با شکل و کاربرد متفاوت می باشد. از انواع اتصالات ام دی اف و چوب و می توان به اتصال الیت، فرنگ تخت، اتصال 90 درجه، بست تابلو و... اشاره کرد که هر کدام از آن ها باعث اتصال دو صفحه MDF و یا چوب به یکدیگر می شود. 

گونیا و نگهدارنده طبقه

یکی دیگر از انواع اتصالات جداشدنی، گونیا و نگهدارنده طبقه می باشد که در مدل های ساده، فانتزی طراحی شده است. گونیا و نگهدارنده طبقه جز اتصالات کاربردی و در عین حال زیبا می باشد که خود گونیا در دو مل ثابت و تاشو نیز تولید می شود. با استفاده گونای می توانید به راحتی انواع صفحه و طبقات شیشه ای، چوبی و ام دی اف را به دیوار و یا دیگر قسمت های خانه متصل کنید. 

قیمت انواع پیچ، اتصالات و نگهدارنده طبقه 

به دلیل تنوع موجود در تولید و طراحی اتصالات، قیمت انواع پیچ، اتصالات و نگهدارنده طبقه نیز متفاوت می باشد. برای اطلاع از از قیمت انواع پیچ، اتصالات و نگهدارنده طبقه می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید، در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصول با چوبینر تماس حاصل فرمایید.